Мова
Перегляди
45
uk.news

Кардинал Мюллер вважає, що архієпископ Вігано зайшов "занадто далеко"

(Великодушно) Папі Франциску було потрібно "менше хвилини", щоб звільнити 70-річного кардинала Герхарда Мюллера з посади префекта Конгрегації доктрини віри. Мюллер досі не розуміє причин того, що сталося.

24 листопада, розмовляючи з представниками Trouw.nl, він зробив припущення про те, що його спроби тлумачити Amoris laetitia "в ортодоксальному ключі" розлютили Папу Франциска.

В результаті появи Amoris laetitia, можливість отримання Святого Причастя невірним подружжям привела "до жахливої плутанини, яка охопила церкву". На думку Мюллера це викликано існуванням протиріч між навчаннями церкви і її діями.

Говорячи про сексуальні злочини, Мюллер зазначив, що 99.99% відсотків таких злочинів скоюються одруженими чоловіками, в той час як горезвісна "криза в церкви" використовується для скасування обітниці безшлюбності: "Це схоже на спроби лікувати людину після постановки зовсім неправильного діагнозу".

Крім того, Мюллер згадав небайдужого архієпископа Карло Марія Вігано. Він вважає, що, вимагаючи відставки Папи Франциска, той зайшов "занадто далеко".

#newsLvkvrtepbp
uk.news згадав цей пост в Кардинал Мюллер знову дистанціювався від архієпископа Вігано.