Jazyk
Zobrazení
740
Libor Halik 1

Elektronický koncentrák v Číně a podobný v USA

7.12.2017 Kamery v čínských městech snímají obličeje stovek milionů Číňanů. Pokud občan vstoupí na přechodu do vozovky, když svítí červená, reproduktor tlampače ho upozorní, že porušuje předpis, aby se vrátil na chodník. Jeho obličej je kamerou zaměřen, jeho identita je zjištěna z databáze čínského ministerstva vnitra online a jeho fotografie je o pár metrů dál zveřejněna na velkoplošné LCD obrazovce hanby. Co není ve videu Paula Watsona uvedeno, to je skutečnost, že fotografie zůstává na obrazovce tak dlouho, dokud občan nezaplatí pokutu. Stejně tak šokuje cizince i jízda čínskými rychlovlaky. Před zahájením jízdy se ozve z reproduktorů varování v angličtině, že ve vlaku se nesmí kouřit, cestovat bez jízdenky nebo se chovat neslušně, jinak to bude zaznamenáno do osobního kreditního skóre. To je aplikováno nejen na čínské občany, ale i na cizince, protože systém je aplikovaný i na ně.
Obrazovka hanby.
Televize CBS natočila v dubnu tohoto roku rozhovor s jistým čínským občanem, který se stal obětí tohoto systému. Jde o bývalého žurnalistu, který napsal na Twitteru několik kritických tweetů s politickým podtextem a nakonec kvůli nim skončil u čínského soudu. Více v článku zde. Jeho kreditní skóre kleslo a od té doby se nestačí divit. Nemůže si koupit lístek na vlak, dopravce mu lístek odmítá prodat, aplikace v mobilu to neumožní. Nemůže létat letadly, má zablokovaný cestovní pas a nesmí opustit Čínu. Nemůže kupovat nemovitosti. Co ve videu také není uvedeno, že si nemůže objednat ani taxík, ani lístek na autobus a auto nemá. Je tudíž naprosto spoutaný na jednom místě a doslova se nemůže hnout z místa. Jeden z čínských zpravodajů ABC vysvětluje, že systém takto funguje správně. Kdo poslouchá pravidla, může cestovat. Kdo je poruší, systém je nastavený tak, aby se člověk nemohl hnout z místa.
Kdo se stýká nebo telefonuje s osobou s nízkým sociálním skóre, ztratí vlastní body a pokud vztahy nepřeruší, dopadne ještě hůře
Samotní Číňané na ulici si systém chválí, ale je otázkou, do jaké míry je to upřímné, protože za kritizování Sociálního kreditního systému hrozí sankce a strhnutí bodů v sociálním skóre. Toto skóre se snižuje dokonce i v případě, že telefonujete nebo udržujete online kontakt s osobou, která má nízké skóre, Stáváte se podezřelými, že se s takovou osobou bavíte a hned je vám sníženo skóre. Pokud kontakt neukončíte a dále pokračujete s osobou v komunikaci další dny, skóre vám znovu klesne, a tak pořád dokola, dokud kontakt s osobou s nízkým skóre neukončíte. To samé se týká návštěv neautorizovaných a závadových webů, např. čínské alternativy. Okamžitě přijdete velký počet bodů ze svého skóre a druhý den zjistíte, že si v automatu nemůžete koupit lístek na autobus do školy, do metra, že se vůbec nedostanete do školy. Nebo do práce.
Detail obrazovky hanby.
Co je naprosto děsivé, to je skutečnost, že tento systém již dávno existuje v USA, kde ho implementovaly velké americké Hi-Tech společnosti v oblasti IT, především sociální sítě jako Facebook, Twitter a YouTube, ale i platební procesory Amazon, PayPal a další internetové platformy. Samotný Alex Jones z Infowars byl zablokován na Facebooku, Twitteru, YouTube, PayPalu, na platformě Apple, na Instagramu, a to prakticky ve stejnou dobu během několika hodin a dnů na základě synchronizované akce a dohody těchto platforem, které se rozhodly Alexe Jonese umlčet.
Nelíbí se nám, co si myslíš, zablokujeme tě na všech sociálních sítích
Důvodem bylo, že prý Alex Jones šíří nenávist. Toho se měl dopustit tím, že vyjádřil názor, že střelba a masakr ve škole v Sandy Hooks ze dne 14. prosince 2012 obsahovala mnoho podivností, krizové herce, na místě byly lidé a známí background herci z Hollywoodu, kteří se živí jako Crisis Actors a hráli zoufalé a brečící rodiče zabitých dětí. Kauza Sandy Hooks je dodnes obestřena záhadou, když mladík Adam Lanza, který byl léčen na paranoidní schizofrenii, bral experimentální léky od farmaceutické firmy Pfizer, které se ale při vyšetřování záhadně ztratily, když rodina chtěla obvinit farmaceutickou firmu z podílu na tom, že Adam Lanza ztratil nad sebou kontrolu a léky buď neúčinkovaly, anebo naopak vyvolávaly halucinace.
Číňan s nízkým kreditním skóre ukazuje, jak mu aplikace oznámí, že z právních důvodů nemůže koupit jízdenku na rychlovlak.
Nicméně Alex Jones toto všechno říkal už před mnoha lety, ale vadit to začalo až letos před podzimními volbami do amerického kongresu. Alex Jones měl na sociálních sítích obrovský dosah. A demokratická strana měla obavy, že Alex Jones zmobilizuje Trumpovy voliče a tím pádem voliče Republikánů. Proto přišlo jeho zablokování na většině platforem, které kontrolují firmy ze Sillicon Valley. Nikdo nedovolí Alexi Jonesovi publikovat na jejich platformě. Má totiž nízké sociální skóre.
Podobně, jako když na Facebooku publikujete odkazy na Aeronet, Facebook vám automaticky snižuje sociální skóre a rovněž dává na Watch List všechny vaše kontakty. Informaci nám odhalil jeden ze správců Facebooku, který jako jeden z mála nám tajně fandí. Děkujeme. Všechny privátní zprávy jsou čteny a analyzovány, automatické skripty zjišťují, jestli v soukromé poště na Facebooku se vyjadřujete nenávistně nebo rasisticky, protože i poštovní schránky jsou analyzovány. Každý uživatel má své vlastní kreditní skóre a podle toho dostáváte nabídky na reklamu, pokud máte nízké skóre, nákup reklamy na Facebooku je pro vás dražší. Když máte dobré skóre, nákup je levnější, nebo dokonce dostanete nabídku na akci a extra slevu.
Globalizace je souhrn procesů, které vedou k ustanovení světové vlády Domu Sion za použití drakonických nástrojů a zotročení jedince, který bude přeměněn v otroka a nevolníka
Čínské sociální kreditní skóre je přesně o tom, o čem jsem psal ve své první knize. Globalizace je proces, kde jedním z nástrojů bude snaha o omezení pohybu osob, a to skrze přechod od nezávislých aut na ropu a spalovací motory k vozítkům zoufale závislých na prchavé elektřině, která se nedá nikde uchopit do ruky, uskladnit do bedny, ani nalít do sudu, protože přístup k elektřině bude v rámci Nového světového řádu pouze na základě kreditního skóre. Pokud ho budete mít nízké, neodblokuje se vám zásuvka na nabíjení auta. Nikam neodjedete.
Budete uvězněni na jednom místě, jako v domácím vězení, model neofeudalismu, dokud se nezlepšíte a nebudete poslušní. Buď dobrý, občane! Buď dobrý! Chodíš na alternativu? Čteš Aeronet? Strhneme ti kreditní sociální skóre. Vylepšíš si ho čtením a předplacením mainstreamového tisku, Respektu od Zdeňka Bakaly, odběrem mainstreamu z divize Mafra, příspěvkem a darem neziskové organizaci Evropské hodnoty. Zvýšíš si skóre a dokonce dostaneš slevu, na elektřinu. A když nahlásíš odpůrce migrace a jejich hejty na Facebooku, dostaneš Green Pass na přístup do obchodů, kde se prodává zboží bez DPH (jako v Číně v programu Green Channel).
Upozornění v čínském vlaku pro anglicky mluvící, že nevhodné chování bude zaznamenáno do osobního kreditního systému.
Doufám, že toto video a článek vám pomohlo pochopit, proč sionističtí globalisté chtějí donutit národy k odchodu od ropy a k přechodu na elektřinu, protože tu nelze nikam uskladnit, nelze ji vzít do tašky. Stačí otočit vypínačem a najednou elektřinu nemáte. Někdo z dozorců otočí knoflíkem zpátky a elektřinu máte. S benzínem to udělat nejde, ten si schováte doma v kanystru pod postel a až budete chtít, nalijete obsah do auta se spalovacím motorem a jedete.
V případě elektromobilu ale auto nejprve provede online spojení se serverem a zjistí, jaké máte kreditní sociální skóre, jestli vůbec smí auto nastartovat svůj elektrický motor. A jestli vůbec může nabíječka do auta pustit nabíjecí proud, anebo má auto zůstat vybité, protože vy nesmíte nikam odjet. A baterie v elektromobilech se nedají vyměnit tak snadno jako baterie ve svítilně. To už dokonce dnes nejde ani v mobilních telefonech, které pro jistotu také mají napevno zabudované baterie, aby z nich lidé nemohli vyndavat baterie a tím bránit vládě ve sledování pohybu občanů.
Hlavním znakem svobody je svoboda pohybu. Ve chvíli, kdy se nemůžete pohybovat podle vlastní vůle, ať už je to z jakéhokoliv důvodu, svoboda vám právě skončila
Dobře se podívejte na video v úvodu článku. Číňan nemá auto, to je hlavní krok globalistů. Zajistit, že nebudete mít auto. Omezení pohybu. Pokud ho budete mít, tak zajistit, že nebude na ropu, kterou lze uskladňovat a syslovat, ale že bude na elektřinu, kterou vám může autorita vypnout. A zajistit, že elektrická auta budou drahá, aby lidé přišli o auta se spalovacími motory a elektrická si nemohli dovolit. Použijí se historky a pohádky o ochraně planety, ovzduší, zvířátkách, vodě, elektrárny budou do vás hučet, abyste přešli na elektrické vytápění.
Čínský muž zasažený dopady kreditního sociálního systému.
Ekologisté budou hučet, že uhlí škodí, kotel na pevné palivo jako je uhlí je fuj. Spalovat dřevo prý zase ničí naše lesy, to je tedy zase fuj. Spalovat ruský plyn je zase fuj pro politiky, řeknou vám, že podporujete Rusko, takže vám ruský plyn zruší a ten americký bude pěkně drahý, dražší než elektřina. Nakonec stejně skončíte s elektrickým kotlem. A potom to začne. Zbytek psát nebudu, to už by bylo mimo rámec a bouráním vzduchozámků. Všechno bude v nové knize.

-VK-
Šéfredaktor AE News
Více a video na: aeronet.cz/…/video-cinsky-so…