Clicks1.3K

Andrzej Duda Bez Kipy PDO242 Fascynacja Obledem von Stefan Kosiewski Zarys Estetyki Chazarow CANTO DCXLII

mysowa
1
Written by sowa (») today at 08:55 in category judaica, read: 18× Głowa państwa wzięła udział w obchodach Święta Chanuki w połączeniu ze zaobserwowanym ustawieniem (w obecności żydoskiej żony …More
Written by sowa (») today at 08:55 in category judaica, read: 18×
Głowa państwa wzięła udział w obchodach Święta Chanuki w połączeniu ze zaobserwowanym ustawieniem (w obecności żydoskiej żony głowy państwa polskiego Obojga Narodów a Syryjczyków jeszcze także w niedalekiej przyszłości!), żeby nie można rozpoznać na pierwszy rzut oka, czy figurant występuje w nakryciu, czy dzieci polskie mogą za nim wołać wnet na ulicy, jak za prorokiem żydoskim w Starym Testamencie: Łysek, Łysek!? de.pinterest.com/pin/452752568769521271/

Ja w swej naiwności liczyłem na refleksję ze strony prezydenta, jednak jak widać, instrukcje ze strony jego macierzystego ugrupowania są ważniejsze - Borys Budka (ur. w Czeladzi, rocznik 1976, wyraził wolę robienia za szefa Platformy po to, żeby scedować zaraz tę wolę na Schetynę; krytycznie o naiwności, Dudy BEZ KIEPY! Robi za szabesgoja przy Testamencie Chanuka Lecha Kaczyńskiego.
de.pinterest.com/pin/520165825691080860/

Andrzej Duda bezczelnie wciąga atomowe mocarstwo Izraela do konfliktu na tle religijnym razem ze z-cą Ministra Macierewicza, który naiwnie wierzy, że Polska może za fryko wypożyczyć od swoich na choinkę kilka bombek termojądrowych: zięć antypolskiego pamflecisty Kornhausera (któremu odbiło czkawką grafomańskiej postliteratury poubeckiej w Kielcach) prowokacyjnie wystąpił bez tradycyjnego nakrycia głowy statecznych, pobożnych żydów (kiepe, jarmułka); niepotrzebnie robiąc tym samym za hardego Polaka, który chce najwyraźniej, ażeby światowe żydostwo upokorzyło Naród Polski bezlitosną kontrybucją rzędu miliardów dolarów, albowiem jako Poseł do Sejmu RP i przyszły kandydat na prezydenta RP umiał pokornie robić w jarmułce za równego z innymi członkami żydomasońskiej Loży Grupa Windsor w obradach Knessetu w Krakowie, natomiast po wyborach niepotrzebnie odkrywa się, jak Erdogan z obżydliwym zestrzeleniem rosyjskiego samolotu, z łysiną młodego człowieka, nie przykrywając tego, czym nie ma się mądry pochwalić, jak Bóg Mojżesza przykazał żydowi, przy wykonywaniu magicznych czynności szamańskich starszych braci sekciarzy Jarosława Kaczyńskiego (w rodzaju magicznego otwierania Drzwi Miłosierdzia Bożego przed Sądem Ostatecznym); mądrzy ludzie wPolityce (koledzy Piotra Cywińskiego, wpływowego dziennikarza w kręgach zbliżonych do rządzących w Warszawie, wprostcyw na twitterze) http://wpolityce.pl/.../274577-andrzej-duda-po-raz... usiłują już wprawdzie schować pod dywan kolejny krok, nieuchronnie zbliżający Andrzeja Dudę do odwołania z urzędu Prezydenta RP, ale czy ściemy i manipulacje prasowe ("Andrzej Duda po raz kolejny udowodnił, że jest prezydentem wszystkich Polaków.

de.scribd.com/…/23-Mld-USD-syn-…

Głowa państwa wzięła udział w obchodach Święta Chanuki") w połączeniu ze zaobserwowanym ustawieniem (w obecności żydoskiej żony głowy państwa polskiego Obojga Narodówa Syryjczyków jeszcze także, w niedalekiej przyszłości!), żeby nie można rozpoznać na pierwszy rzut oka, czy figurant występuje w nakryciu? Czy dzieci polskie mogą za nim wołać wnet na ulicy, jak za prorokiem żydoskim w Starym Testamencie: Łysek, Łysek!?
scena
antykatolickiego namaszczenia heretyka
Andrzeja Dudy
na kandydata na Prezydenta RP

przez szamankę żydoską;
niekonsekrowana na oko kobieta w spodniach i w katance żydoskiej szafuje maścią borsuka na czole niezrównoważonego na dziwaka (Deva, Sanskrit, देव, deva, [devə]; divine, łac.), który nie cofnął się przed klęknięciem na bruku ulicy przed byle kim, żeby tylko upokorzyć Najwyższy Urząd w państwie polskim).
Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski
sowa-magazyn.blogspot.de/…/czyim-zieciem-j…
Jak długo na Wawelu
Łokietka gniecie Lech...

P.S.:
dzisiaj Michnik coś zauważył, u Lecha Kaczyńskiego, jakąś wadę, ...
sowa.quicksnake.org/judaica/Andrzej-Duda-Be…
ona
To jest prezydent wszystkich Polaków, dlatego był na uroczystościach prawosławnych, ewangelickich, w meczecie polskich Tatarów, a teraz zapalił świecę Chanuki. http://wpolityce.pl/.../264946-andrzej-duda-w-meczecie... / http://wpolityce.pl/.../270326-prezydent-duda-do... /://niezalezna.pl/70075-duda-do-prawoslawnych-dziekuje-ze.... Spokojnie, Boże Narodzenie dopiero przed nami.