Clicks552

Zagadka Ballady Mordercy PDO277 FO von Stefan Kosiewski ZECh Moralia CANTO DCLXXIII Die Moritat von Mackie Messer

mysowa
PDF: pl.scribd.com/…/Zagadka-Ballady… Zagadka Ballady Mordercy 277 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego M24 Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Zarys Estetyki Chazarów …More
PDF: pl.scribd.com/…/Zagadka-Ballady…
Zagadka Ballady Mordercy 277 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego M24 Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Zarys Estetyki Chazarów Moralia CANTO DCLXXIII m.vk.com/photo467751157_457241972 Die Moritat von Mackie Messer 20160210 ME SOWA sowa.quicksnake.cz/petice/Zagadka-Ballady…
Stefan Kosiewski we Frankfurcie 10 lutego 2016

Prokuratura Generalna
Biuro Prokuratora Generalnego
Pani Prokurator Janina Szmuda-Więckowska

ul. Rakowiecka 26/ 30
02-528 Warszawa

PG VII Ko2 104.2016
Prokuratura Apelacyjna w Warszawie AP III Ko 726/ 10

Szanowna Pani Prokurator,

dziękuję za Pani korespondencję z 8.02.2016 i wyjaśniam, że moja korespondencja z 4 lutego 2016 zawiera w tytule wyraźnie sprecyzowane oczekiwanie społeczne: Kaczyński z Wawelu EKSPULSJA!

Oczekiwanie wyprowadzenia z podziemii katolickiej katedry na królewskim Wawelu w Krakowie prochów zwykłego urzędnika państwowego, pochowanego tam wspólnie z małżonką, ze względu na brak adekwatnych zasług historycznych tych osób dla Narodu Polskiego, jest rzeczą nie budzącą powszechnie wątpliwości.

Maria Kaczyńska negatywnie przysłużyła się Narodowi Polskiemu przyjmując w Pałacu Prezydenckim z pompą rzeczniczki przerywania ciąży i stając z nimi po stronie ZŁA, które Jan Paweł II określił mianem: Cywilizacja śmierci. Za nieludzkie i amoralne postępowanie została słusznie naówczas oceniona przez zakonnika i publicystę radiowego Radia Maryja słowami: SZAMBO i Czarownica.

Lech Kaczyński jako przewodniczący Komisji Krajowej SOLIDARNOSCI przystał w Magdalence na ubecki plan zagłady świata pracy w Polsce.
Jako Przewodniczący Najwyższej Izby Kontroli zdeprecjonował do ZERA znaczenie najwyższej instytucji kontrolnej państwa.
Jako Prokurator Generalny RP umocnił bandycki układ z Magdalenki, który Polskę utrzymuje w rękach ubeckiej sitwy.
Jako Prezydent RP wybrał się samolotem na Ukrainę, żeby złożyć wieniec na masowych grobach oficerów polskich pomordowanych w Charkowie przez NKWD, a jednak amoralnie, bez żadnego powodu nie dopełnił tego obowiązku, zlekceważył poległych.
sowamagazyn.blogspot.com/…/m24-zagadka-bal…
Oczekiwania moje w stosunku do Prokuratora Generalnego są dzisiaj te same, jak zgłoszone bezpośrednio po katastrofie powietrznej 10 kwietnia 2010 r. ....

oswiata.weebly.com/blog/die-guten-ideen…