bk2019
bk2019

Wielkie wysiłki Gloria i niedomagania 2021

Nie dziwię się , że macie deficyt , skoro pozwalacie sobie na taką odpowiedź do osoby , która miała zamiar was wesprzeć, pozdrawiam serdecznie !
bk2019

Wielkie wysiłki Gloria i niedomagania 2021

Cieszę się , że zostałam odblokowana. Mam pytanie odnośnie konta, dlaczego nie macie polskiego konta? Byłoby łatwiej wpłacić bez ibanów i biców?
bk2019

Miłość i Miłosierdzie cały film

Dziękuję za film !
bk2019

Dr. BODNAR APELUJE !!! Zacznijmy leczyć #COVID19 , aby uratować nasze zdrowie, życie i gospodarkę

Dziękuję z całego serca dr. Bodnarowi za wszystko co robi dla pacjentów, za to że zależy mu na zdrowiu pacjentów, a nie na robieniu kariery !!!
Ostatnio rozmawiałam z osobą pracującą w szpitalu i zapytałam czy ma możliwość zaopatrzenia się w Viregyt k i usłyszałam , że tego leku nie stosują bo uszkadza wątrobę!??? Powtarzają takie niesprawdzone wiadomości zupełnie bezmyślnie, bo gdyby tak było …More
Dziękuję z całego serca dr. Bodnarowi za wszystko co robi dla pacjentów, za to że zależy mu na zdrowiu pacjentów, a nie na robieniu kariery !!!
Ostatnio rozmawiałam z osobą pracującą w szpitalu i zapytałam czy ma możliwość zaopatrzenia się w Viregyt k i usłyszałam , że tego leku nie stosują bo uszkadza wątrobę!??? Powtarzają takie niesprawdzone wiadomości zupełnie bezmyślnie, bo gdyby tak było to nie można by na stałe wprowadzać tego leku u ludzi z chorobą Parkinsona.
Boże w tobie nasza jedyna nadzieja i pomoc, chroń dr Bodnara i błogosław mu , żeby się nie poddawał i udziel mu sił do walki z tym skorumpowanym systemem! Amen
bk2019

O czystości więzi seksualnej małżonków - dr inż. Jacek Pulikowski

Bóg zapłać !
bk2019

Maryja, moja Mama. Dar Boga dla mnie. - Szkoła Maryi - 11.02.2017 r

Dziękuję za zamieszczanie tej cudownej konferencji. Polecam wszystkim książkę Mistyczne Miasto Boże.
bk2019

ks. Daniel Galus

I jeszcze inny cytat - ,,Wtedy Jan rzekł do Niego: «Nauczycielu, widzieliśmy kogoś, kto nie chodzi z nami, jak w Twoje imię wyrzucał złe duchy, i zabranialiśmy mu, bo nie chodził z nami». Lecz Jezus odrzekł: «Nie zabraniajcie mu, bo nikt, kto czyni cuda w imię moje, nie będzie mógł zaraz źle mówić o Mnie. Kto bowiem nie jest przeciwko nam, ten jest z nami. Kto wam poda kubek wody do picia, …More
I jeszcze inny cytat - ,,Wtedy Jan rzekł do Niego: «Nauczycielu, widzieliśmy kogoś, kto nie chodzi z nami, jak w Twoje imię wyrzucał złe duchy, i zabranialiśmy mu, bo nie chodził z nami». Lecz Jezus odrzekł: «Nie zabraniajcie mu, bo nikt, kto czyni cuda w imię moje, nie będzie mógł zaraz źle mówić o Mnie. Kto bowiem nie jest przeciwko nam, ten jest z nami. Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa, zaprawdę, powiadam wam, nie utraci swojej nagrody.
bk2019

ks. Daniel Galus

Tak pod rozwagę - słowa z Pisma Świętego -,,Więc i teraz wam mówię: Odstąpcie od tych ludzi i puśćcie ich! Jeżeli bowiem od ludzi pochodzi ta myśl czy sprawa, rozpadnie się, 39 a jeżeli rzeczywiście od Boga pochodzi, nie potraficie ich zniszczyć i może się czasem okazać, że walczycie z Bogiem». Usłuchali go.
bk2019

ks. Daniel Galus

Panu Jezusowi też zarzucali , że ma złego ducha???!!!! Natomiast prorocy byli prześladowani, również Sw. Jan Chrzciciel, nie popadajmy w faryzeizm !!
bk2019

ks. Daniel Galus

Oj kochani, ten komunikat jest z 2017 roku. Co Wam przeszkadza w mszach organizowanych przez ks. Daniela ?
Znam osoby , które tam jeżdżą i są pod wrażeniem żywej wiary tego gorliwego kapłana, sama zresztą kiedyś w takim zgromadzeniu świętym uczestniczyłam. Czy nie wiecie , że nasz Pan Jezus Chrystus powiedział , że w ostatnich czasach wyleje Ducha Św. w obfitości !!!! Życzę więcej pokory !!