Język
goper

Totalna KOMPROMITACJA Merkel! Kanclerz o 'umowach' ws. azylantów, rządy dementują

Kanclerz Niemiec, Angela Merkel po szczycie Unii Europejskiej w Brukseli wysłała do swoich koalicjantów list, w którym miała poinformować, że czternaście państw UE, m.in. Czechy, Węgry, a także Polska, zaoferowało przyjęcie z Niemiec imigrantów ubiegających się o azyl.
goper

Bo na swoim najlepiej!!! Ważna propozycja premiera

„Chciałem dzisiaj przedstawić, czy tak bardzo symbolicznie zainicjować nasze starania, nasze prace, które wkrótce mam nadzieję już doprowadzą do przyjęcia przez parlament ustawy o zamianie użytkowania wieczystego na pełną własność”- poinformował dziś na konferencji prasowej w Rzeszowie premier Mateusz Morawiecki.
goper

Choroby zakaźne wracają, bo rośnie liczba odmów szczepień

W ubiegłym roku ponad 30 tysięcy rodziców odmówiło szczepień, w 2010 roku było ich nieco ponad 3,4 tys. – wynika z danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Ponieważ coraz więcej osób unika szczepień, coraz częściej chorujemy m.in.: na odrę i krztusiec.

www.zdrowie.abc.com.pl/artykuly/lawiono-rosnie-…
goper

Tomasz Sakiewicz dla Frondy: Czas przejść do ofensywy na arenie międzynarodowej!

Tomasz Sakiewicz, szef Gazety Polskiej: Rząd zadziałał szybko, gdyż wiadome było, że jeśli sprawa nie zostanie rozwiązana pojawią się liczne przeciwności na arenie międzynarodowej, ale i wewnątrz kraju. Agentura rosyjska w Polsce, choć i takie środowiska "Gazety Wyborczej" i im podobnych z pewnością cieszyłby się z faktu, że przez zamieszanie, które powstało, Polska nie będzie w stanie budować w … Więcej
goper

9. rocznica intronizacji Chrystusa Króla w samorządach Wileńszczyzny

Za przykładem rejonu wileńskiego 29 grudnia tegoż roku Akt przyjęcia Chrystusa za Króla przyjął rejon solecznicki.
goper

Emerytury dla matek z czwórką dzieci

1 stycznia 2019 r. będą obowiązywały przepisy ws. przyznania minimalnej emerytury dla matek, które urodziły i wychowały przynajmniej czwórkę dzieci - zapowiedziała w poniedziałek wicepremier, szefowa Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beata Szydło.
goper

Ks. dr Ludwik Nowakowski: Intronizacja na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Nie ma przypadków, wszystkim kieruje Bóg – Jego Opatrzność. Obecny Prezydent Polski pan Andrzej Duda jest niewątpliwie mężem Opatrzności Bożej dla narodu. Ta zmiana władzy w Polsce nastąpiła w ostatniej chwili. Symboliczne było podniesienie przez Prezydenta z ziemi Najświętszej Hostii, co miało miejsce podczas Mszy świętej właśnie przy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Liberalne media … Więcej
goper

Najsłynniejszy robot świata odwiedzi Kraków! Co powie premierowi? [WIDEO]

Sophia ma już za sobą udział w obradach ONZ. Jesienią ubiegłego roku wystąpiła w Arabii Saudyjskiej forum „Future Investment Initiative”, robiąc tak duże wrażenie, że przyznano jej – jako pierwszemu robotowi na świecie – obywatelstwo tego kraju.
goper

(TYLKO DLA DOROSŁYCH) Grzegorz Strzemecki: Tęcza i rzetelna wiedza o LGBTQ. Dlaczego trzeba iść na …

Trzeba pokazać silny społeczny sprzeciw wobec praktyk antyludzkiej inżynierii społecznej i antropologicznej, która unijni despoci oraz rodzima lewica i "liberałowie" chcą Polsce zaaplikować. Inżynieria ta dewastuje ludzką tożsamość seksualną i oparte na niej najbardziej fundamentalne społeczne instytucje, tj. rodzinę i małżeństwo.
goper

Był przestępcą. Teraz słyszy głos Boga

- Jezus powiedział do mnie te trzy wspaniałe słowa "Ja Ciebie kocham" - dodawał

- Wiedziałem, że w tych trzech słowach zawiera się Boska prawda. Byłem wtedy uzależniony od wielu rzeczy, ale po usłyszeniu tych słów, wszystkie nałogi odeszły - mówi.

www.salvetv.pl/…/alan-ames-polsk…
goper

No i wróciła tęcza na Pl. Zbawiciela. Przywitała ją grupa podekscytowanych...

Na Placu Zbawiciela pojawiła się znowu tęcza. Naprzeciwko kościoła Najświętszego Zbawiciela stanął perfidny =, obrazoburczy znak środowisk LGBT. Bo, że to znak organizacji homoseksualnych, a nie tęcza - symbol Starego Testamentu, świadczy fakt, że została uruchomiona - w formie hologramu, przed dzisiejszą paradą równości i przywitana przez grupę aktywnych członków organizacji LGBT.
goper

Niesamowita wizja Alana Amesa: Polska ma istotne zadanie w przemianie świata! ZOBACZ JAKIE!

– Polacy są wspaniałymi wierzącymi, korzystającymi z sakramentów. Pan Bóg mówi, by nie porzucać wiary, nie zostawić jej. Polska ma istotne zadanie w przemianie świata. Pan Bóg chce błogosławić Polsce – mówił Alan Ames.
goper

D. Sobków o wynikach wyborów we Włoszech: Od 25 lat w tym kraju nie było tak katolickiego rządu

Jak na Włochy to od 25 lat nie było tak katolickiego rządu. (…) Ostatnim rządem, o którym można powiedzieć, że miał jakieś mocne, wyraźne wpływy w teologii Kościoła czy uznawał wartości chrześcijańskie, był rząd Giulio Andreottiego i Demokracja Chrześcijańska, czyli sięgamy do historii sprzed 25-30 lat – powiedział w środowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja były ambasador … Więcej
goper

Oto kiedy nie trzeba iść do ... egzorcysty!

Są przypadki, które wymagają pomocy specjalisty, ale w innych nie jest to konieczne. Dowiedz się, kiedy nie jest potrzebny uroczysty egzorcyzm i wypędzenie szatana.
goper

Polacy popierają obecność wojsk NATO w Polsce

Dwie trzecie Polaków uważa, że w Polsce powinny stacjonować wojska innych państw NATO – wynika z najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej. Odsetek zwolenników obecności w naszym kraju wojsk innych państw NATO jest obecnie najwyższy w historii.
wacula25@wp.pl lubi to. 
goper

Pierwszy raz w życiu zobaczyła pociąg

Ten krótki film uczy nas, że nawet drobna rzecz może stać się powodem do radości. Musimy tylko spróbować spojrzeć na nią oczami dziecka.
goper

Uchodźca bohaterem narodowym nad Sekwaną

Po półgodzinnej rozmowie prezydent obiecał mu francuskie obywatelstwo i pracę w straży pożarnej. Mamoidu Gassama nie posiada na ten moment francuskich dokumentów, jednak przebywa we Francji legalnie.
goper

Wreszcie odkryto test, który pozwala wykryć raka! OTO ON! SPRAWDŹ!

Badanie krwi wskazuje z dużym wyprzedzeniem, czy badany choruje na któryś z kilkunastu wykrywalnych przez test typów raka. Świat medycyny już rozpływa się w zachwytach.