Language Contact
Please type your posting here

www.tkkbs.sk/view.php
V Pakistane zákon o blasfémii predstavuje pre kresťanov naozaj veľké nebezpečenstvo... Nejde len o Asiu Bibiovú, matku piatich detí, ktorá je stále vo väzení, odsúdená na smrť v mene tohto zákona. „Iste bolo doteraz vynaložené veľké úsilie za záchranu jej života, ale nesmieme zabúdať na popravy a násilie, ktoré niekedy spôsobí dav, snáď poštvaný nejakým kazateľom; neraz usmrtia obvineného pred odsúdením. V Pakistane sa stali takéto scény, žiaľ, bežné, nie je to len prípad … [More]


+!
Prosim tych,ktori maju vedia o nejakej podpisovej akcii,alebo niecom,cim ,OKREM MODLITIEB,mozeme prispiet na pomoc pani Asia Bibi,aby dali o tom. vediet

"Sudca, pán Naveed Iqbal, prišiel do mojej cely a potom, čo ma odsúdil na hroznú smrť, ponúkol mi zrušenie rozhodnutia, pokiaľ by som konvertovala k islamu. "
Táto matka mala odvahu mu odpovedať: "Radšej zomriem ako kresťanka, neprestúpim na Islam preto,aby som sa dostala z väzenia.
"Bola som odsúdená, pretože som kresťanska - Povedala som mu -. Verím v Boha a v Jeho veľkú lásku. Keďže som bola odsúdená na smrť, preto že milujem Boha, budem hrdá na to, že môžem obetovať svoj život pre Neho. ""
[More]