Język Kontakt
Napisz komentarzCoś w tym jest, skoro filmik pt." Ziemia św. w pigułce", który przesłałam wczoraj zniknął z pierwszej strony !

list dla bubu
------------------
"Cie florek!
Jestem ignorantem, nie znam ..."
napisał ignorant bubu ============ re @bubu64 zobacz ignorancie, jak sam zresztą o sobie pisałeś, zobacz jak ignorując wiedzę i fakty a jednak prubujesz się wymądrzać i udawać mądrzejszego niż ks dr hab Piotr Natanek, którego ogląda cały świat katolicki a szczególnie Polacy na świecie.. Ty jako nieuk, ignorant chodzisz po internecie i udajesz katolika, który kocha Jezusa. Ten Jezus, w którego katolicy wierzą przekazu… [Więcej]

Króluj nam Chryste!

Niech Bóg błogosławi i prowadzi wszystkich kapłanów, niech błogosławi księdza Piotra Natanka ,Pustelnię Niepokalanów i wszystkich i modlących się w niej pielgrzymów
Króluj nam Chryste!

bubu64 2013-09-12 19:50:55
Co za ironia!
Niepokalanowem nazwał ks. Natanek swoją hacjendę!
Ciekawe czy św.Maksymilian Kolbe miał swoich przełożonych w głębokim poważaniu?
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' To nie jest Niepokalanów, lecz Pustelnia Niepokalanów - naucz się odróżniać nazwy. Co do Św. Maksymiliana Kolbe - czytaj Żywoty Św.


Króluj nam Chryste!Naszym obowiązkiem jest wspieranie Bożych kapłanów, a do takich należy ks. Piotr Natanek.
Za pozostałych kapłanów i prześladowców ks. Piotra, a także prześladowców Rycerzy módlmy się

Niech Bóg błogosławi wszystkich pobożnych kapłanów prześladowanych jak nasz PanNiech Matka Boża Błogosławi Pustelnię Niepokalanów w Grzechyni i wszystkich mieszkańców.
Bogu niech będą dzięki za ten dar dla Polaków w Polsce i na całym świecie.