Język Kontakt
Napisz komentarz

@Wierzący (tylko w co lub komu ????)
=======================================================

Syjoniści narobili sobie po 10 kont i sieją swoją propagandę modernistyczną spamując herezje !
Już mi w uszach dudni od powtarzania tych głupot przez kard.Nycza , którymi to rok w rok karmi wiernych rozsyłając po diececzach listy " pasterskie " nawołujace do zaniechania Intronizacji Chrystusa Króla.
Wszyscy zwolennicy i oredownicy Intronizacji dudnią do pustych głów -że Intronizacja Chrystusa nie ma na … [Więcej]


Z listu "O królowaniu Jezusa Chrystusa" Konferencji Episkopatu Polski:
Od momentu przyjścia Chrystusa urzeczywistnia się w świecie królestwo Boże. Nie ma ono nic wspólnego z jakąkolwiek formą panowania człowieka w świecie. Oznacza – jak usłyszymy w dzisiejszej prefacji – „wieczne i powszechne Królestwo: królestwo prawdy i życia, królestwo świętości i łaski, królestwo sprawiedliwości, miłości i pokoju”. Trudno się więc dziwić, że marzy się nam realizacja takiego królestwa w świecie, … [Więcej]Kroluj nam Chryste zawsze i wszedzie!

Dzieki za te publikacje -i za uczciwe podanie zrodla nagrania.

Among the ancient fields of Swiebodzin the highest king of the world,Christ the King,in this cruel ,difficult times to protect us from evil,in those unfathomable difficult times to protect us. From the gulf of Your Holy arms let undisturbed peace flow on all good faithful to you people and that peaceful town.Let the streams of Your grace flow on this whole world and our land. This land,to hide this miracle below the sea - sea of flowers and green,so You could have Heaven among us,here on earth.… [Więcej]

Piękna pieśń! Gratukuję!

This statue respresents so well Jesus Christ !
I just feel sorry not to understand the Polish language ... The music and the melody are very nice. Thank you for this vidéo !
[Więcej]