Język
mroku2008
CHRYSTUS NASZYM KRÓLEM

www.youtube.com/watch

czyzby ktoś nas okłamywał....... Więcej
Radek33
Gloryano,kulturalny człowiek i szanujący osoby duchowne,co by o nich nie myślał,przed nazwiskiem używa słowa ksiądz,ja nie wyobrażam sobie,żeby ktoś kto kocha Kościół tego nie robił,obraża w ten sposób Pana Boga,to co zarzucasz księdzu,sama właśnie pokazałaś-pychę i egoizm
gloryano
Pycha i egoizm przemawia.
Czy to znaczy,że pozostali księża nie powinni istnieć w Kościele bo nie popierają słów Natanka?
Do czego to doszło żeby mniejszości władały większością.
Engel44
@jozefk. ....a moze dlatego, ze chyba nie był wiernym uczniem swego mistrza Jana Pawła II. (co teraz sie okazuje) Byl blisko niego, moze nawet za blisko ...ale chyba niewiele sie do niego upodobnil i kto wie czy schorowany Papiez byl tego swiadom?
tagina
Bog Zaplac za kazanie
i Szczesc Boze dla ks. Piotra Natanka
Więcej
JózefK
Ja nie rozumiem, dlaczego zwolennicy ks Natanka dostrzegają samo zlo w ks kardynale Dziwiszu, ktory przeciez był wiernym uczniem swego mistrza Jana Pawła II? Proszę mi wyjasnić dlaczego?
JorgeMariano
Ksiądz Piotr głosi piękne homilie i wykonuje niezwykłą pracę dla Chrystusa. Ksiądz Nęcek z krakowskiej kurii, który zapłonął świętym oburzeniem wobec działalności rycerzy Chrystusa Króla w Gdańsku, nie dorównuje mu do pięt. Ani wiedzą, ani zaangażowaniem w służbie Bogu. Ksiądz Kardynał Dziwisz - podnieście jeszcze jego rangę do Super-Kardynała - powinien w geście chrześcijańskiej miłości … Więcej
malutki1205
Serdeczne podziękowania dla Wspaniałego Księdza za trud włożony w pięknie wygłoszone kazania Niech Ksiądz poprzez swoje "Radosne", autentyczne kapłaństwo trafia nadal do serc wszystkich potrzebujących łaski nawrócenia. ps. Bah dziękuje za trud włożony w dodawanie tych materiałów
masada
Mądrych trzeba słuchać.psycholog to dla głupich.
Fan1230
Komu objawiła się zakonnica, która miała czarne ręce od przyjmowania Chrystusa na ręke? Pytam bo zapomniałem... Proszę o odp.
Beata_bielsko
zeby zapełnic pustke jaka wyrzadził ksiadz piotrus swoja nieobecnoscia przez kilka ostanich dni juz 3 raz słucham wczorajsze kazanie.czy to zakrawa o szukanie psychologa???????????????
Engel44
"Niech cię nic nie niepokoi, nic nie przeraża. Wszystko przemija, tylko Bóg pozostaje. Pełnia zwycięża wszystko. Niech nie brakuje temu, kto ma Boga. Bóg sam wystarczy" (św. Teresa z Avila)
Stenia
Bóg zapłać ks. Piotrze za kazanie.
Niech Pan Bóg zawsze Cię Błogosławi.