언어
댓글 쓰기…
_Stefanek,
Szkoły wychowują bandytów

Dodano: 08.02.2013 [08:54]

foto: Krzysztof Sitkowski
Przestępczość w szkołach rośnie lawinowo. W ciągu ostatnich sześciu lat liczba przestępstw popełnionych na terenie placówek oświatowych się podwoiła. Policja odnotowała drastyczny wzrost przestępstw narkotykowych w podstawówkach i gimnazjach. MEN bagatelizuje sprawę - pisze "Gazeta Polska Codziennie".

Dane policyj… 더보기
fr_parvus
Dzięki Stefanek!
_Stefanek,
Dziekuje jutrzence2012 za pomoc przy wyjaśnieniu wątpliwości dotyczących jednego z orędzi .Fałszywe orędzie zostało usunięte z tego medium .
jutrzenka2012
Fr. parvus ma rację
Anioł Ave przychodzi zawsze dwunastego, ktoś zaczyna ostro smrodzić koło Adama-Człowieka
Zalatuje ten styl na jakąś Kordasową
_Stefanek,
Grodzka (prawie) wicemarszałkiem. A WHO o transseksualizmie – zaburzenie umysłowe
Dodano: 01.02.2013 [13:53]

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w oficjalnych dokumentach określa transseksualizm jako zaburzenie behawioralne i umysłowe. A dziś premier Donald Tusk ogłosił, że zagłosuje „za” wyborem Anny Grodzkiej, kandydatki Ruchu Palikota na wicemarszałka Sejmu.

Podczas dzisiejszej konferencji … 더보기
Wolnyczlowiek
Bog zaplac Stefanek ! Polacy nadeszla pora , aby dawac 100% swiadectwo wiary w meznej walce przeciw zlu i bezprawiu wprowadzanego przez antychrysta ! Jesli Bog znami, ktorz przeciwko nam ?! Kroluj nam Chryste ! ! ! ZAS TY MARYJO KROLOWO NASZA PROWADZ WIERNIE I OCHRANIAJ NAS SWYM NIEPOKALANYM SERCEM, JAK TARCZA ! POBLOGOSLAW NAM OJCZE WSZECHMOGACY W TEJ NIEROWNEJ … 더보기
_Stefanek,
[47] Anioł Stróż Polski 12 stycznia 2013

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI_____________________________________
12 stycznia 2013


ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: «Pisz, Człowiecze! Przyjmij Słowo i przekazuj je.

Polacy! Nabierzcie odwagi i trwajcie w nadziei, którą wlewa w wasze serca Maryja, wasza Królowa. Czas budzenia sumień nadchodzi, lecz dokonuje się on w znaku krzyża. Na tym też polega wasze dziejowe bierzmowanie,… 더보기
_Stefanek,
parvus -nie gadaj bzdur !
czytaj dokładnie wiadomości i źródła .Te orędzia pochodzą ze strony www.otoczyniewszystkonowe.pl.tl
a nie ze strony ,która ty wstawiłeś.Problem polega na tym ze strona ta obecnie jest moderowana i jest w przebudowie.
fr_parvus
Tak to pomyłka, teraz sprawdziłem, nie ma takiego orędzia, oni po prostu się pomylili, to zdarza się, gdy takie mnóstwo orędzi przewija się przez internet.
Wszystkie orędzia Anioła Stróża Polski są na stronie:
aniol-ave.blogspot.com. Właśnie umieściłem na portalu orędzia w pdf z 2009 roku. To nie Twoja wina stefanek, ta pomyłka zaszła prawdopodobnie na www.tajemnicamiłości/pl.orędzia dla świata..… 더보기
fr_parvus
Muszę powiedzieć, że to ostatnie orędzie z 2 października 2009 roku jest trochę dziwne, prawdopodobnie nie jest to prawidłowy tekst, być może trochę źle przepisany. Ale muszę to sprawdzić, aby się upewnić.
Anioł Stróż Polski o ile pamiętam przychodził 12-go każdego m-ca i o ile pamiętam - to nigdy nie wypowiadał się w takiej formie:"my". To zdarza się, że wkradnie się błąd, trzeba jednak czuwać.
_Stefanek,
Buziak — 2013-01-31 18:50:30:
lepiej opierać się na duchowości związanej z Aniołem Polski które mają imprimatur
===============================
Te orędzia już wstawiałem wcześniej .Musiałeś przespać :
Twą żywą wiarą zapaleni -Bł.Bronisław Markiewicz
Buziak
lepiej opierać się na duchowości związanej z Aniołem Polski które mają imprimatur:
www.aniolpolski.is-great.org
_Stefanek,
12 września 2010 roku

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Pisz, człowiecze. Uklęknijcie i przyjmijcie błogosławieństwo w Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.

Jesteście teraz świadkami próby, jaka spadła na wasz naród. Jest to próba wolności i odpowiedzialności za dziedzictwo nie tylko historyczne, lecz także powołania waszego narodu w całej historii zbawienia. Każde pokolenie poddawane jest próbie, w takiej … 더보기
_Stefanek,
12 lipiec 2010 roku

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Pisz człowiecze. Nie lękajcie się, gdyż prawda zajaśnieje nad waszym narodem, ponieważ to, co teraz doświadczacie, jest wielką manipulacją. Bóg słucha waszych modlitw i okaże swoje Oblicze – przede wszystkim wobec wrogów waszej ojczyzny. W tej walce o prawdę nie jesteście osamotnieni. Jednakże musicie liczyć się z całymi konsekwencjami podejmowanych … 더보기
_Stefanek,
23 sierpień 2010 roku (słowa Matki Bożej)

MATKA BOŻA: Pozdrawiam was, Moje kochane dzieci. Przyjmijcie Moje matczyne błogosławieństwo i bądźcie cierpliwi, bo zwycięstwo Boga jest bliskie. Pochylcie wasze głowy i przyjmijcie błogosławieństwo w Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.

Kochane dzieci, wkrótce cały świat popadnie w ogromny chaos i kryzys. Wszystko zostało już przygotowane przez siły … 더보기
_Stefanek,
12 października 2009 roku

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Pisz człowiecze. Dawaj świadectwo wszystkim tym, którzy zatroskani są o losy ojczyzny, i bądź świadomy swojego powołania.

Drogie polskie dzieci, ofiarujcie wasze modlitwy za waszą ojczyznę i bądźcie prawdziwymi obrońcami wiary, ponieważ Bóg pragnie od was świadectwa, abyście mogli je przekazać innym narodom.

Polska stała się teraz polem walki, któr… 더보기