Język
Napisz komentarz
tandavia
Kolejny tendencyjny materiał, mający na celu przywołać do szeregu tych, którzy zanadto się oddalili od pastwiska. Po pierwsze w KPBG nie ma żadnego guru. Twórca owej idei nie żyje, ale nawet za życia nie mienił się przywódcą jakiegokolwiek ruchu wyznaniowego. KPBG to grupa areligijna, członkowstwo zaś jest dobrowolne i darmowe ( chyba, że ktoś z własnej woli chce wspomóc tę organizację datkiem). Po drugie i najważniejsze. Nikt tu nikomu nie obiecuje uzdrowienia !! Każdy, kto chociaż w stopniu … [Więcej]
vanvarenberg
a ze jacys ludzie doznali jakis nieszczesc,kradziezy to sie zdaza nie tylko w kole ale WSZEDZIE DOKOLA NAS I W TELEWIZJI TEZ.za taki program i obrazanie czlowieka jak i boga odpowiesz przed nim.nastepnym razem zastanow sie dlugo co pokazujesz i mowisz!!!!a bruno rzeczywiscie pomogl za zycia i dalej pomaga,SEKTA TO WATYKAN!!!!
vanvarenberg
klamstwo to TY ORLOS I TWOJA TELEWIZJA A ZA OBRAZANIE LUDZI ZMARLYCH I JESZCZE TAKICH CO PRZYSZLI Z MISJA POMAGANIA- ODPOWIESZ PRZED BOGIEM...Kolo nie pbiera zadnych pieniedzy,nikt sie mnie nie pytal co mi jest,jakie biore leki,nikogo TAM nie znam i nikt nie doradzal mi odstawiac lekow..KLAMSTWO - TO TWOJ PROGRAM I MEDIA KTORE KLAMIA W WIELU SPRAWACH!!!