Langue
Votre commentaire…
TULÁK
Klaus docela překvapil podporou Zemana a možnou spoluprací se soudruhy, nemyslíte?Mně připadá, že se všichni politici točí za případnými voliči, tak jako slunečnice každým dnem otáčí se za sluncem ....... www.youtube.com/watch chvilku vpravo, chvilku vlevo.
Remarque Libor Halik a mentionné cette publication dans Nur 1 Kind in einer Familie. Jen 1 dite rodine. Only 1 child in a family.
Remarque Libor Halik a mentionné cette publication dans Codex Alimentarius, Dr. Rima E. Laibow.
Remarque Libor Halik a mentionné cette publication dans Lži o jídle. Codex Alimentarius od 1.1.2010.
Remarque Libor Halik a mentionné cette publication dans Potraviny dnes samá náhražka.
Remarque Libor Halik a mentionné cette publication dans Klaus s vědci o lži globálního oteplování globální světovláda podvodníků Antikrista.
Remarque Libor Halik a mentionné cette publication dans Klaus: Ostatní v OSN pro světovládu.
Remarque Libor Halik a mentionné cette publication dans Klaus proti světovládě globální nadvlády.
Libor Halik
Díky svaté Anežce České Sv. Anežka, proroctví o české zemi, která se splnila a splní máme prezidentem V. Klause, který do určité míry svými pravdivými slovy a tím, že jmenoval slušnější lidi do vedení České centrální banky, chrání náš stát před nejagresivnějším zlem světových globalistů: Klaus proti globálnímu vládnutí budoucích komunistů Klaus: Ostatní v OSN pro světovládu Klaus proti světovládě globální nadvlády
Remarque Libor Halik a mentionné cette publication dans Klaus proti globálnímu vládnutí budoucích komunistů.
Remarque Libor Halik a mentionné cette publication dans Sv. Anežka, proroctví o české zemi, která se splnila a splní.
Libor Halik
Prezident V. Klaus: V Davosu jsem už byl skoro dvacetkrát a přesto se tam dobře necítím. Lidé, kteří obhajují „globální vládnutí“ nejsou mými přáteli. Homo Davosensis je nebezpečný lidský druh, Homo Brixensis je určitě daleko přátelštější. Christian Pfeifer, Südtiroler Wirtschaftszeitung, 25. února 2011 www.klaus.cz/clanky/2780 V okamžiku pádu komunismu jsme byli nenapravitelnými a asi ničím neospravedlnitelnými optimisty. Věřili jsme, že po tragické zkušenosti s komunismem jakékoli hraní si … [Plus]
Libor Halik
Komunismus se dle proroctví z Garabandalu z r.1962 vrací - pod maskou ochrany proti oteplování počasí. Na každoroční ekonomické konferenci v Davosu vystoupil generální tajemník OSN Ban Ki-Moon s výzvou ke svržení kapitalismu na této planetě. (31.1.2011) "Změna klimatu nám ukazuje, že starý ekonomický model je více než zastaralý."

www.euportal.cz/Articles/7222-sef-osn-v-…
www.examiner.com/…/u-n-secretary-g… [Plus]