Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks1.5K
Agnus
52

Magna Polonia - ważna wiadomość

Szanowni Państwo!

W ostatnim czasie postanowiliśmy dotknąć tematu tzw. Wielkiej Lechii, zdawaliśmy sobie sprawę, że problem zaczadzenia fałszem historycznym jest dość duży.

Niestety, cała ta idea opiera się na skrajnej nienawiści do Kościoła Katolickiego i naszej historii po chrzcie Polski. Tak jak się spodziewaliśmy, zwolennicy tzw. Lechii nie przystąpili do merytorycznej dyskusji, zamiast tego, zaczęły się wyzwiska od: żydów, masonów, zdrajców etc. (dostało się też. Red. Michalkiewiczowi). Cała ta sytuacja pokazuje nie tylko niski poziom wiedzy historycznej, ale także niski poziom kultury osobistej. Ale, co tu dużo mówić, skoro u wyznawców tej fantastycznej historii, nie zapala się czerwona lampka, kiedy czytają, o pozaziemskim pochodzeniu Lechitów. Ciekawostką jest też fakt, kto jest wydawcą książek na ten temat (Bellona – polskie wydawnictwo specjalizujące się w literaturze historycznej oraz militarnej, powstałe w 1990 na bazie istniejącego w okresie Polski Ludowej Wydawnictwa Ministerstwa Obrony Narodowej. - a następnie - niezalezna.pl/14054-wojskowa-…).

Zdajemy sobie sprawę, że jest wielu ludzi, którym może być trudno się odnaleźć w zgiełku informacyjnym i półprawdach, które krążą na temat tzw. Lechii, dlatego też przygotowaliśmy program w dwóch odcinkach na ten temat:
Odcinek pierwszy: https://youtu.be/j7FU8ZNK7LA
Odcinek drugi: https://youtu.be/cd-PzH-0VKY

Tym samym zamykamy ten rozdział, kolejny numer Magna Polonia dotknie tematu bardzo kontrowersyjnego. Mianowicie tematu powstań narodowych. Szykuje się słowna batalia między zwolennikami i przeciwnikami insurekcji. Ale, przecież o to chodzi, o rzeczową dysputę.

Jeżeli uważacie Państwo, że to co robimy jest godne Państwa wsparcia prosimy o dobrowolną darowiznę, tylko dzięki temu możemy się rozwijać: www.magnapolonia.org/sklep/wesprzyj-projekt/
Z wyrazami szacunku,
Przemysław Holocher,
Wydawca Magna Polonia
Syn Marnotrawny
Niestety - historia nam przekazywana nie jest godna wiary - zaborcy uczyli nas historii i w nauczaniu nic nie zmieniło się do dziś - podobnie jak w zabetonowanym sądownictwie - gdzie synowie morderców - katów żołnierzy niezłomnych wciąż są kastami poobsadzani i nietykalni. Komuś bardzo zależy na trzymaniu Polaków za gębę, aby Królestwo nigdy nie odrodziło się. Kolejny przykry fakt - ci którzy …More
Niestety - historia nam przekazywana nie jest godna wiary - zaborcy uczyli nas historii i w nauczaniu nic nie zmieniło się do dziś - podobnie jak w zabetonowanym sądownictwie - gdzie synowie morderców - katów żołnierzy niezłomnych wciąż są kastami poobsadzani i nietykalni. Komuś bardzo zależy na trzymaniu Polaków za gębę, aby Królestwo nigdy nie odrodziło się. Kolejny przykry fakt - ci którzy uchodzą za znawców historii z rozmysłem wymazują prawdziwą historię, bądź są ignorantami, którzy z prawdziwej wiedzy dysponują tą jedynie, która ziemia im odsłoni - abstrahując od ich prawdziwego pochodzenia ~! Jeśli chcemy merytorycznie - proszę bardzo: ponad 11 000 lat jesteśmy na tych ziemiach. Pomijając kwestię sporną - czy Lechia była, czy jej nie było zadam pytanie historykom: - jaką wiedzą dysponujecie z okresu tych 11 000 lat ? Każdy już średniointeligent powinien zastanowić się nad faktem, że więcej o naszych korzeniach i historii dowiedzieć możemy się z kronik, zapisków autorów innych Państw. Czy nie wskazuje to ewidentnie na rozciągnięte w czasie próby wymazania naszej prawdziwej historii z naszej świadomości - wyrwania naszej tożsamości ? - zaiste musiała być niewygodna - zaryzykować można: wielka, bo żaden wróg nie ukrywa, nie niszczy historii haniebnej, żałosnej itd Ironicznie można by rzec - Panowie historycy doktoraty ukuli sobie z okresu wojen światowych - który to okres wystarczająco jest zakłamany i mało znany, choć tak bliski ? Wielcy naukowcy - porównywalni do darwinistów, marksistów ect ? Nie mówiąc o żydokomunie, czy chazarokomunie, która w Katyniu strzelała naszej światłej inteligencji, wojakom, jak i kapłanom w tył głowy, aby z nakazu stalina osiedlić na terenie Polski tych niegodnych stąpania po Polskiej ziemi szubrawców (których część przyjechała już nie na żydowskich - a na Polskich nazwiskach - być może na dokumentach pomordowanych choćby w Katyniu) Oni do dziś stanowią elektorat lewactwa, wszelkiego robactwa brzydzącego się Polskością. To były podwaliny pod utworzenie okupacyjnego rządu, którego struktury po dziś dzień funkcjonują, narzucając zasady gry kolejnym rządom - rzekomo przez Polaków wybieranym. Czy nie jest tak ? Czy nie jest to zatem najlepszym wyznacznikiem tego, co robiło się i robi ze znacznie odleglejszą historią POLAKÓW ?!
Weronika.S and one more user like this.
Weronika.S likes this.
chemikus likes this.
chemikus
To też wskazówka:
Bellona – polskie wydawnictwo specjalizujące się w literaturze historycznej oraz militarnej, powstałe w 1990 na bazie istniejącego w okresie Polski Ludowej Wydawnictwa Ministerstwa Obrony Narodowej. - a następnie - niezalezna.pl/14054-wojskowa-…
molot
Natknąłem się na wiele stron przez nich prowadzonych, przez lechitów. Okazuje się, że często to są po prostu neopoganie i na dodatek bardzo antykatoliccy. Jeśli już są tam jacyś katolicy, to chyba ignoranci. Na przykład na tym filmie co podlinkowałem widoczny jest symbol 'yin i yang' reprezentujący pogańską, wschodnią, chińską koncepcję postrzegania świata jako dwie przeciwne ale uzupełniające …More
Natknąłem się na wiele stron przez nich prowadzonych, przez lechitów. Okazuje się, że często to są po prostu neopoganie i na dodatek bardzo antykatoliccy. Jeśli już są tam jacyś katolicy, to chyba ignoranci. Na przykład na tym filmie co podlinkowałem widoczny jest symbol 'yin i yang' reprezentujący pogańską, wschodnią, chińską koncepcję postrzegania świata jako dwie przeciwne ale uzupełniające się 'siły'. Jest to po prostu dualizm, a przypominam, że i w masonerii też ma miejsce dualizm, więc niech chociaż to da trochę do myślenia.
chemikus likes this.
molot likes this.
molot
Obrona jednego z tzw. lechitów: www.youtube.com/watch
chemikus likes this.