Clicks1.9K
Agnus
83

Polska nie jest już bezpieczna - kilka słów o radykalnym islamie w naszym kraju

www.nwo.report/nwo/witold-gadowski…

Witold Gadowski: „Ogromne pieniądze i agenci z krajów islamskich, a także zamknięte osiedle muzułmańskie w stolicy Polski – czy na pewno nie powinniśmy się obawiać zagrożenia ze strony radykalnych wyznawców Allacha? – Polska przestała już być bezpieczna – uważa dziennikarz i publicysta, Witold Gadowski.

W zeszły poniedziałek, w warszawskim meczecie przy ulicy Wiertniczej pojawili się funkcjonariusze policji oraz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Poszukiwali obywatela Komorów, posiadającego kartę stałego pobytu w naszym kraju. Abu-Bakar został rozpoznany przez żyjących na terenie Polski muzułmanów jako salafita.

Służby dokonały przeszukań i prowadzą śledztwo w sprawie działalności domniemanego radykała. To, nawiasem mówiąc, nie jedyny islamista, którego śladów poszukują jednostki odpowiedzialne za bezpieczeństwo Polaków.
Jak powiedział Witold Gadowski, kolejnym jest Egipcjanin o imieniu Dżamal.

Publicysta poinformował o ogromnych, nieksięgowanych kwotach – liczonych w euro i dolarach – które pojawiły się w środowiskach żyjących na terenie Polski muzułmanów. Pieniądze pochodzą z Turcji, Pakistanu i Arabii Saudyjskiej. Trafiają przede wszystkim do stolicy, ale także do innych miejsc. – Polski fiskus w ogóle o tym nie wie. Te pieniądze są przekazywane z ręki do ręki, z walizki do walizki, często dystrybuowane przez w ogóle nie zarejestrowane w polskim porządku prawnym podmioty – wskazał Gadowski.

– W działającym na terenie Polski muzułmańskim związku religijnym trwa od dawna wojna pomiędzy kilkoma prezesami. Jeden z nich ma silne związki z Arabią Saudyjską. W tamtym kraju studiował i dostał się do elitarnego, wpływowego kręgu związanego z rodziną królewską. (…) Ten człowiek teraz wycina konkurencję – powiedział dziennikarz.

Drugim źródłem, z którego do „polskich” wyznawców islamu trafiają pokaźne kwoty, są – według wiedzy Witolda Gadowskiego – tureckie służby specjalne oraz krąg obecnego prezydenta tego kraju.To konkurencyjna wobec Arabii Saudyjskiej gałąź propagowania islamu. W tej chwili ona święci swoje triumfy na Białorusi. Tam budowane są meczety za pieniądze tureckie, ale już niedługo ta, pasiona nimi umma będzie się rozrastała – ostrzegał publicysta.

Trzecia spośród wspomnianych islamskich gałęzi, powiązana jest z Pakistanem i z tamtejszym dżamaatem. – Przyjeżdżają tutaj tak zwane czwórki z dżamaatu. Zwykle dwóch ludzi to są „świątobliwi mężowie”, którzy oddają się medytacjom i modłom. Dwóch pozostałych to już zazwyczaj osobnicy związani z pakistańskimi służbami. Oni tutaj bardzo dobrze się mają – powiedział Gadowski.

Badacz islamu dodał, że w Warszawie za fundusze malezyjskie powstaje obecnie zamknięte osiedle, na którym będą mogli mieszkać tylko muzułmanie. Działać ma tam m.in. wewnętrzny meczet.
Jeżeli myślą państwo, że w Polsce nie ma zagrożeń, że panujemy nad środowiskiem islamskim, to pragnę poinformować, że tak nie jest (…). Polska przestała już być bezpieczna. To, co mówiłem przed wieloma tygodniami: że broni nas tzw. ekonomia terroryzmu, że nie znajdziemy się na nagłówkach światowych agencji – dziś to już nie działa – podsumował publicysta.
W jego przekonaniu, „nadchodzi moment znużenia zamachami w Londynie czy Paryżu”, zaś terroryści szukają nowych miejsc dla swojej działalności i spektakularnych ataków. Takim miejscem jest katolicka Polska – uważa Witold Gadowski.
Źródło: www.witoldgadowski.pl

www.dakowski.pl
wacula25wp.pl
Akurat to jest zrozumiałe dlaczego biskupi i inni czasem coś takiego nie przemyślanego powiedzą ponieważ nie wiedzą i nie znają co to jest miłość do synka , córeczki żoneczki ponieważ mają te tajemnice zakryte bo to jest tajemnica sakramentu małżeństwa a nie duchowieństwa
Czeslaw Lipka
A POWIEDZ O TYM ,,BISKUPOM KARDYNAKOM KSIEZAM I PAPIEZOWI ONI SA GOTOWI W TO UWIERZYC ALE PO PIJANEMU I JAK IM WYBUCH JAKIS JAJA URWIE TO WTEDY MOZE DOJDA TO NORMALNEGO ROZUMOWANIA INACZEJ NIC Z TEGO
Allegro likes this.
michael81 likes this.
Agnus
Wiemy natomiast, że były to przygotowania do rozpoczynających się właśnie manewrów Baltops 17, największych w tym roku międzynarodowych ćwiczeń na Bałtyku.
Udział w nich bierze ponad 4 tysiące żołnierzy, 50 okrętów i ponad 50 statków powietrznych. Na Bałtyku ćwiczą jednostki z Belgii, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Wielkiej Brytanii, …
More
Wiemy natomiast, że były to przygotowania do rozpoczynających się właśnie manewrów Baltops 17, największych w tym roku międzynarodowych ćwiczeń na Bałtyku.
Udział w nich bierze ponad 4 tysiące żołnierzy, 50 okrętów i ponad 50 statków powietrznych. Na Bałtyku ćwiczą jednostki z Belgii, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Stanów Zjednoczonych.


Coś przeleciało nad Polską i zrzuciło groźne chaffy [ metalizowane dipole]
Bos016
Agnus likes this.
wacula25wp.pl
A o podejsciu imamów w europie do europejczyków . Krótko: oni najpierw po osiągnieciu przewagi ludnościowej,bo mają kilka żon i chmara dzieci na danym obszarze skorzystają z procedur demokratycznych , czyli wyborów np.samorządowych, ustanowią swoje włądze, zlikwidują kościoły w sposób legalny , następnie zaprowadzą na danym obszarze swoje religijne prawo, obowiązujące też na ulicy, kobiety będa …More
A o podejsciu imamów w europie do europejczyków . Krótko: oni najpierw po osiągnieciu przewagi ludnościowej,bo mają kilka żon i chmara dzieci na danym obszarze skorzystają z procedur demokratycznych , czyli wyborów np.samorządowych, ustanowią swoje włądze, zlikwidują kościoły w sposób legalny , następnie zaprowadzą na danym obszarze swoje religijne prawo, obowiązujące też na ulicy, kobiety będa miały prze -----e.Na początku uciekną chrześcijanie a potem ci co niszczyli chrześćijan lewacy, ateiści i pozostali, albo będą musieli przyjąć islam lub płacić wysokie podatki, albo będa mieli obcięte łby.
Bos016
„nadchodzi moment znużenia zamachami w Londynie czy Paryżu”, zaś terroryści szukają nowych miejsc dla swojej działalności i spektakularnych ataków. Takim miejscem jest katolicka Polska – uważa Witold Gadowski.
----------------------------------------------------------------------

Więc wkrótce zaczną się zamachy i w Warszawie.
wacula25wp.pl likes this.
molot and one more user like this.
molot likes this.
chemikus likes this.
chemikus
Polski nie ominie wojna z islamem

„Ogromne pieniądze i agenci z krajów islamskich, a także zamknięte osiedle muzułmańskie w stolicy Polski"
Agnus
w Warszawie za fundusze malezyjskie powstaje obecnie zamknięte osiedle, na którym będą mogli mieszkać tylko muzułmanie.
wacula25wp.pl likes this.