Jazyk
V Piešťanoch sa uskutoční pochod čertov..bude sa prezentovať temnota.. a toto všetko na advent.. prečítajte si o tom článok (stotožnujem sa s ním) a čo už s tým? nadávať nepomôže..len modliť sa :)
luciadrabikova.sk

Prečo sú čerti škaredí? Môj názor na “spestrenie” Vianočných trhov – Mgr. Lucia Drábiková, PhD.

Tak máli sa nám adventná atmoška. Netúžime po kľude, rozjímaní. Zachcelo sa nám vzrúša, tak ho máme. Neviem komu poďakovať za sprostredkovanie a …
https://www.luciadrabikova.sk/preco-su-certi-skaredi-moj-nazor-na-spestrenie-vianocnych-trhov/
Napísať komentár
ľubica
.... v Pieštanoch na 3.adventnú nedeľu sa bude konať tzv. Pochod čertov alebo Krampus pride/pochod. Bude tam 38 masiek čertov a príšer - každá v hodnote 5.000.-eur. Cielom je v komerčnom a oku lahodiacom balíčku propagovať zlo a šíriť strach, hoci oficiálne informácie tvrdia opak. Bratislava a Trnava túto akciu ODMIETLI a tak sa to bude konať v pohode v Piešťanoch medzi 17-19 hodinou.
Dohodli … Viac
ľubica
....no nie je to asi take strasne u nas, ked KBSka ma ine priority:
Pastiersky list Konferencie biskupov Slovenska na Prvú adventnú nedeľu – O katolíckej identite
citujem.:Sme si vedomí, že spolužitie ľudí rôznych národov, rás a jazykov nie je jednoduché. Všetci sme však stvorení na Boží obraz; za každého človeka zomrel Kristus na kríži. V žiadnom prípade nesmieme urážať, znevažovať alebo fyzick… Viac
Coburg
No to je fakt úžasné vysvetlenie!!!! "Čerti v skutočnosti nie sú škaredí".... To ma podrž... "Treba Vianočné trhy oživiť novinkou".... Ale KDE MÁTE NAPRÍKLAD ŽIVÝ BETLEHEM??? Ten musí v rámci"POLITICKEJ KOREKTNOSI" zmiznúť.... Čerti zrejme nevadia ani moslimom. Nuž tak si pustime do ulíc CELÉ PEKLO. Nech žijú VIANOCE!
S Máriou k Ježišovi sa to páči. 
Zobraziť ďalších 2 páči sa mi to.