Piotrek pod

Papież Franciszek: "Różne religie są pożądane przez Boga" (Abu Dhabi, Luty 2019)

„Stwierdzenie, że “Bóg” chce istnienia wykluczających się religii oznacza, że “Bóg” Franciszka tak samo ocenia prawdę i fałsz, a zatem jest, niczym diabeł, panem sprzeczności.” – jest to bardzo poprawnie przeprowadzony przez prof. Bartylela dowód na to, że Franciszkiem kieruje szatan. Polski episkopat w liście z 4.lisop. na końcu tego listu podał osobową definicję Bożej Opatrzności i to …More
„Stwierdzenie, że “Bóg” chce istnienia wykluczających się religii oznacza, że “Bóg” Franciszka tak samo ocenia prawdę i fałsz, a zatem jest, niczym diabeł, panem sprzeczności.” – jest to bardzo poprawnie przeprowadzony przez prof. Bartylela dowód na to, że Franciszkiem kieruje szatan. Polski episkopat w liście z 4.lisop. na końcu tego listu podał osobową definicję Bożej Opatrzności i to definicję szatana, tym samym publicznie dowodząc, że służą diabłu. Sam pogrzeb Adamowicza i zaproszenie na niego przedstawicieli „religii” blużniących Matce Bożej bądż Jej nie uznających do bazyliki Mariackiej a więc poświęconej Matce Bożej jest jawnym blużnierstwem wobec Niej, a ponieważ Maryja jest Matka Kościoła to jest to bluznierstwo typu: „już nie Ty jesteś matką naszego Kościoła”. Apostazja jest zerwaniem z Prawdą, wypowiedzeniem wojny Prawdzie więc nie dziwi fakt, że biskupi nie chcą aby Prawda królowała
Piotrek pod

SKANDAL!!! W Kościele Św. Katarzyny Aleksandryjskiej na Brooklynie za przyjmowane Komunii św. na …

Ten ksiądz zachowuje się jak by był opętany.
Piotrek pod

Prof. Jan Żaryn dla Frondy: Czym jest tak zwana ,,mowa nienawiści''

Mowa Jana jest mową, słowami wypowiedzianymi przez tegoż Jana i przypisanymi Janowi. Zeby istniała mowa nienawiści musiała by istnieć nienawiść, która by mówiła i wypowiedziane przez nią słowa można by jej przypisać. Czy ktoś widział nienawiść, która by mówiła? Nie istnieje zatem żadna mowa nienawiści, jest to tak naprawdę stereotyp, element języka propagandy.
Piotrek pod

Rozmowy niedokończone: Bezpieczeństwo cybernetyczne

Bezpieczeństwo cybernetyczne = cyfrowe homonto dla goja.
Piotrek pod

Obowiązek ewangelizowania Żydów

Matricaria. Mylisz żydów z izraelitami, żydzi zawarli przymierze z szatanem.
Piotrek pod

Modernistyczni biskupi kłamią jak politycy: Wuerl zaprzecza, że zaprzeczał [mimo filmowego dowodu]

Człowiek nie wymyśla prawd ani kłamstw, człowiek wysławia Boga lub szatana.
Piotrek pod

Żyd usuwa krucyfiks w przedsionku kościoła – diecezja milczy

Krzyż i znak krzyża mają potężną moc i dlatego dzieci diabła go nienawidzą.
Piotrek pod

Abp Andrzej Dzięga - Odnowienie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Skromność jest zaczynem mądrości, pycha jest początkiem głupoty. Ponieważ pycha ma duży udział w tym systemie selekcji negatywnej jaką jest demokracja to musi kiedyś dojść do momentu, w którym głupoty rządzących nie będzie się dało ukryć. W Polsce takim momentem było uchwalenie kodeksu wyborczego, który został tak napisany aby nie dało się wnieść skargi o oszustwo wyborcze a dzięki któremu nie …More
Skromność jest zaczynem mądrości, pycha jest początkiem głupoty. Ponieważ pycha ma duży udział w tym systemie selekcji negatywnej jaką jest demokracja to musi kiedyś dojść do momentu, w którym głupoty rządzących nie będzie się dało ukryć. W Polsce takim momentem było uchwalenie kodeksu wyborczego, który został tak napisany aby nie dało się wnieść skargi o oszustwo wyborcze a dzięki któremu nie da się nikogo wybrać (niszcząc dowód wyborów niszczy się dowód, że ktoś został wybrany). Tak więc podający się za Polaków są też podającymi się za rządzących.
Ponieważ ostatnim legalnym sejmem był ten, który tą debilną ustawę przegłosował to władza rządzących się skończyła.Zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Królową Korony Polskiej jest Matka Boża a jedynym sukcesorem korony Jej Syn, Jezus Chrystus.
Mamy króla. Król szuka narodu który stworzył.
Piotrek pod

NAUCZANIE ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

Patria oznacza ojca, głowę rodziny, patriarchalny znaczy hierarchiczny odnoszący się do zwierzchnictwa, władzy ( patria potestas-władza ojcowska przysługująca głowie rodziny rzymskiej; obejmowała dzieci własne, przysposobione oraz żonę i niewolników). Tak jak ojciec jest głową rodziny, jej zwierzchnikem tak patriarcha jest zwierzchnikiem np. części Kościoła. Pariotyzm odnosi się do umiłowania …More
Patria oznacza ojca, głowę rodziny, patriarchalny znaczy hierarchiczny odnoszący się do zwierzchnictwa, władzy ( patria potestas-władza ojcowska przysługująca głowie rodziny rzymskiej; obejmowała dzieci własne, przysposobione oraz żonę i niewolników). Tak jak ojciec jest głową rodziny, jej zwierzchnikem tak patriarcha jest zwierzchnikiem np. części Kościoła. Pariotyzm odnosi się do umiłowania zwierzchictwa, władzy świeckiej. Jest nawet film o patriotach gdzie „patria” czyli głowę rodziny ma w tytule a jest to…. „Ojciec chrzestny”.
Ojczyzna to kraj ojców, przodków i odnosi się do miejsca (np. faterland, ojczyzną szampana jest Francja a więc miejscem gdzie on powstał).
Naród jest zbiorem ludzi posługujących się współnym językiem narodowym i mających to samo imię (Polak, Niemiec, Francuz….) a jego cechą jest współsłużebność czyli narodowi się służy. Nacjonalizm jest umiłowaniem swego narodu i chęcią służenia mu. Podobnie jest w przypadku szczepu czy plemienia bo tak samo jak narody są dziełem Boga i Jego prawa są przed innymi. Między tym co stworzył Bóg nie ma sprzeczności.
Cały ten zamęt pojęciowy nie jest przypadkowy. Stoją za nim ludzie, którzy nie przynależą do żadnego narodu, czują się kimś, kto stoi ponad narodem czy wręcz narodami a więc rządzący. To im zależy aby ludzie nie służyli narodowi lecz im, dlatego za wszelką cenę starają się obrzydzić ludziom nacjonalizm i promują kolorowy, pusty patriotyzm, którego treść sami będą wypełniać.
Piotrek pod

O dialogu z Żydami (całość) ks. prof. Waldemar Chrostowski

Święty Szczepan męczennik jest właśnie patronem dialogu z żydami.
Piotrek pod

Faraon, który nie chciał znać Józefa (Wj 1, 8-14)

To teraz pewnie żydzi będą się domagali zwrotu tego co niby zbudowali lub odszkodowań za zbudowanie Egiptu.
Piotrek pod

Trudny Adwent 2018, czyli oskarżenia wobec ks. Henryka Jankowskiego

Gdy byłem młody w powszechnym stosowaniu było określenie judzić. Judzenie jest manipulacją mającą na celu wywołanie bezmyślnej agresji. Tak było w przypadku "Kleru" i tak jest w przypadku ks. Jankowskiego. Dlaczego wcześniej nie wyjaśniono domniemanej sprawy? Bo wówczas nie można by było judzić. Zmarły nie może się bronić.
Piotrek pod

O. Tadeusz Rydzyk CSsR dla "Naszego Dziennika": jeżeli jakaś partia czyni coś dobrego, to się cieszę …

"Nie leje się nowego wina do starych worów", a w tym starym worze (UE) pełno jest spleśniałego wina.
Piotrek pod

Brak synodalności: Franciszek narzuca biskupom fałszywe tłumaczenie Ojcze Nasz

Nie wódż nas na pokuszenie = prowadż nas ścieżkami z dala od pokus. Kusi zawsze szatan. "I nie dopuść abyśmy ulegli pokusie" oznacza, że jeśli ulegniemy tej pokusie to z woli Boga bo dopuścił ale to nie Bóg chce abyśmy ulegali pokusom lecz szatan. Ta drobna z pozoru zmiana jest zmianą adresata modlitwy z Boga na szatana. Po takiej zmianie modlimy się do szatana, jego za ojca uznajemy i jego wolę …More
Nie wódż nas na pokuszenie = prowadż nas ścieżkami z dala od pokus. Kusi zawsze szatan. "I nie dopuść abyśmy ulegli pokusie" oznacza, że jeśli ulegniemy tej pokusie to z woli Boga bo dopuścił ale to nie Bóg chce abyśmy ulegali pokusom lecz szatan. Ta drobna z pozoru zmiana jest zmianą adresata modlitwy z Boga na szatana. Po takiej zmianie modlimy się do szatana, jego za ojca uznajemy i jego wolę wypełniamy.
To już jest jawny satanizm niektórych biskupów o Franciszku nie wspominając.
Piotrek pod

Ofiara Chrystusa a ohyda spustoszenia - ks. Paweł Murziński - nowy

Nie można dowodzić, że jest się Bogiem, można podawać się za Boga przypisując sobie Jego atrybuty. W moim NT jest napisane: "Zasiądzie na tronie w świątyni Bożej i będzie podawał się za Boga". Trony już sobie postawili w miejscu należnym Bogu.
Piotrek pod

Niebo

Dziwny i wymyślony tekst, przypominający bardziej hagadę niż logiczny wywód.
Piotrek pod

Toruńska rozgłośnia krzewi patriotyzm

Przez ostatnie 100 lat Polska była niepodległa tylko przez 5. Czy dla Rydzyka nie było sanacji, niemieckiej okupacji, komuny i obecnej okupacji żydowskiej?
Piotrek pod

Papież Franciszek: "nie złośćcie się za zamykanie kościołów"

Celem Franciszka jest zamknięcie wszystkich. I nie tylko Franciszka.
Piotrek pod

Sejm zablokował projekt chroniący życie nienarodzonych

PIS robi to czego oczekuje ich ojciec. Jeśli kłamią to nie ze swojej woli ale z woli tego kogo za ojca uznają.
Piotrek pod

Jezuicka Kaplica Czerwonych Świateł zdobywa nagrodę "Interfaith"

To jest chyba przestrzeń spotkania z szatanem.