Zedad
@Kallistratos ale no tak, nesnažím, se dohnat své komentáře jako ty!
Samson1
NIc nejde tolerovat, než nenávidět hřích, ale milovat hříšníka. Zhřeší-li bratr jdi a napoň ho. Dá-li si říci......pokud ne přiber svědka, pokud neposlechne řekni to církví, neposlechne-li, budiž ti jako celník a pohan. Dokonce pokud nenapomeneme, Bůh může tuto věc připočíst jako hřích, dokonce pokud pro to zemře, bude jeho krev vyžadovat z naší ruky. Aplogeze, obrana víry, dnes chtějí jen …More
NIc nejde tolerovat, než nenávidět hřích, ale milovat hříšníka. Zhřeší-li bratr jdi a napoň ho. Dá-li si říci......pokud ne přiber svědka, pokud neposlechne řekni to církví, neposlechne-li, budiž ti jako celník a pohan. Dokonce pokud nenapomeneme, Bůh může tuto věc připočíst jako hřích, dokonce pokud pro to zemře, bude jeho krev vyžadovat z naší ruky. Aplogeze, obrana víry, dnes chtějí jen tolerovat a to je zlé, stejně jako tolerance je zlá. Láska z jedné strany dovede hřích přikryt, ale nenechá žít v hříchu.
Segal
Naprosto perfektně jsi to vyhmátl, Barbarine. Babylonská pýcha se ukázala. ®☮☪☦☯☸☠
Zedad
Můžeme se zamyslet nad tím, co je to pýcha v životě člověka, co je to pokora. No a taky nad tím, že když zemřeme, budeme sami stát před Bohem......
Zedad
List Jakubův 2, 20Neuznáš, ty nechápavý člověče, že víra bez skutků není k ničemu?

www.biblenet.cz/b/Jas/2Jako je tělo bez ducha mrtvé, tak je mrtvá i víra bez skutků.


Pasáž: matouš 26,22

22Velice je to zarmoutilo a začali se ho jeden po druhém ptát: „Snad to nejsem já, Pane?“

No i apoštolové se ptali Pána Ježíše, jsem to snad já Pane, kdo tě zradí!
4 more comments from Zedad
Zedad
henta do srdce druhého člověka nikdo nevidí. Vztah s Bohem se týká jednotlivého člověka a Boha. Každý sám stojíme před Hospodinem a jednou budeme vydávat počet. Můžeš se tu zamyslet nad pohoršením, co je to pohoršení atd.
Zedad
@Hoki domnívám se, že si tu na webu GTV něco kompenzuješ.
Zedad
@Hoki z toho všeho, co jsi tu na tento web natřískal směrem k nickům mi vychází, že jsi novodobý heretik. Každâ doba má své heretiky!
Zedad
@Hoki snad je to vhodné místo pro konstantování. Ty jsi tu na webu konvertita a představuješ ryzí římskokatolickou víru. Papež František je ti vzorem. Jsi rytíř.
Hoki ty jsi heretik. Vyjadřuji se ke tvému sáhodlouhému komentâři, který jsi směrem k nicku Zedad napsal včera. Hoki, ty jsi novodobý heretik!
Segal
Hoki&Hooki ist ein.......👹
+Joseph+
co tady reješ? svině
snakee
@warez někdy je lépe neházet perly sviním,jsou potom strašně agresivní
aobubo
Popravdě Warez já v tom co ty vidíš nevidím a nehodlám ti nic podsouvat.
Nemám za to, že by Beno zapíral Krista.
Otočení se vzad jako Lotova žena považuju za slovní obrat, kde to chápu, jako že když máš někam jít, tak se nemáš ohlížet, protože se po tobě chce aby si šel dál. Proto to nepovažuji za urážku Boha, když sám Bůh vyzívá jít dál. Na hoře proměnění Petr Kristu navrhoval postavit tři …More
Popravdě Warez já v tom co ty vidíš nevidím a nehodlám ti nic podsouvat.
Nemám za to, že by Beno zapíral Krista.
Otočení se vzad jako Lotova žena považuju za slovní obrat, kde to chápu, jako že když máš někam jít, tak se nemáš ohlížet, protože se po tobě chce aby si šel dál. Proto to nepovažuji za urážku Boha, když sám Bůh vyzívá jít dál. Na hoře proměnění Petr Kristu navrhoval postavit tři stany, Bůh to však chtěl jinak.
aobubo
Rád bych abys věděla, že mě Ježíš před několika lety uzdravil. Stejně ti děkuju.
warez
A ešte k Benovi - ty nie si vedený ako ovca na porážku, ale Kristovo učenie si odviedol ako ovcu na porážku. Zapieraš Krista a tešíš sa z krívd, ktoré sa Cirkvi svätej katolíckej dostávajú. Lotova žena sa obrátila k hriešnemu mestu. ty prirovnávaš tradíciu a a tradičnú liturgiu k hriešnej Sodome a Gomore. Takto rúhať sa som už dlho nikoho nevidel. Hanbi sa. Nečakal som, že si taký skazený.
warez
aobubo - vieš vôbec o čom je reč? Aj ty plánuješ vsúvať mi do mojich príspevkov niečo, čo som nikdy nenapísal? Lebo Beno to tak robí, a to ti zjavne nevadí. Pri tomto hriehu je oslovenie "chlapečku" tým najnevinnejším previnením. Radšej ho beriem ako nezrelého chlapčeka, ktorý nevie o čom je reč, ako zákerného modernistu a pokrytca, čo falšuje pravdu a účelovo odmieta argumenty a vyhýba sa …More
aobubo - vieš vôbec o čom je reč? Aj ty plánuješ vsúvať mi do mojich príspevkov niečo, čo som nikdy nenapísal? Lebo Beno to tak robí, a to ti zjavne nevadí. Pri tomto hriehu je oslovenie "chlapečku" tým najnevinnejším previnením. Radšej ho beriem ako nezrelého chlapčeka, ktorý nevie o čom je reč, ako zákerného modernistu a pokrytca, čo falšuje pravdu a účelovo odmieta argumenty a vyhýba sa odpovediam.
aobubo
Píšeš Warez, že jsi zvyklý na pronásledování, no nevypadá to tak, když jen při výměně názorů poskakuješ jak kukuřice v mikrovlnce.
Za další se zmiňuješ o urážení tvé inteligence, ani tě přitom nenapadne mluvit k bližnímu uctivě a oslovuješ ho přitom chlapečku.
warez
Beno čo si ty?! Zbabelec, ktorý nevie odkryť karty? Ty nie si kompetentný súdiť moju lásku k Bohu, ty ktorého som verejne usvedčil z klamania na webe. Ty, ktorý odopieraš Pánu to, čo mu po práve a spravodlivosti patrí.
Kristus pred veľradou vyznal, kto je. Syn živého Boha. Zato ty budeš ako zmija útočiť z úkrytu. Typické pre vašu krvnú skupinu. Nech ti Pán odpustí, lebo nevieš čo činíš. Ja som …More
Beno čo si ty?! Zbabelec, ktorý nevie odkryť karty? Ty nie si kompetentný súdiť moju lásku k Bohu, ty ktorého som verejne usvedčil z klamania na webe. Ty, ktorý odopieraš Pánu to, čo mu po práve a spravodlivosti patrí.
Kristus pred veľradou vyznal, kto je. Syn živého Boha. Zato ty budeš ako zmija útočiť z úkrytu. Typické pre vašu krvnú skupinu. Nech ti Pán odpustí, lebo nevieš čo činíš. Ja som ti odpustil už dávno.
warez
Chlapečku, vieš, ja som asi podľa teba nikdy Sv. Písmo nedržal v ruke, že? Práve si dokázal, že si nečítal moju odpoveď. Lebo som ti tam jedným z blahoslavenstiev argumentoval.
Ja nie som nostalgik. Ja som rímsky katolík. Maj odvahu a vyznaj čo si ty. Ale to vlastne už ani nie je potrebné. Z predchádzajúcej debaty je každému jasné, že si farizej a pokrytec!
One more comment from warez
warez
Prestaň urážať Krista i moju inteligenciu. Kde som povedal, že sa choval autodeštruktívne!!! SI obyčajný nactiutŕhaš a krivoprísažník, ak píšeš tieto veci o mne. Lebo nič také som nenapísal. Zato ty to podkladáš a podsúvaš neustále do debaty.
Mne to stačí, aby som vedel, čo si zač. Klamár - syn svojho otca - otca lži. Že nenávidíš pravdu. A som rád, že to tu uvidia všetci čitatelia. Aby si o …More
Prestaň urážať Krista i moju inteligenciu. Kde som povedal, že sa choval autodeštruktívne!!! SI obyčajný nactiutŕhaš a krivoprísažník, ak píšeš tieto veci o mne. Lebo nič také som nenapísal. Zato ty to podkladáš a podsúvaš neustále do debaty.
Mne to stačí, aby som vedel, čo si zač. Klamár - syn svojho otca - otca lži. Že nenávidíš pravdu. A som rád, že to tu uvidia všetci čitatelia. Aby si o tebe vedeli urobiť názor.

To máš odvahu sa takto postaviť pred Boha?! DOkáž, že som povedal, čo si napísal! Inak si obyčajná falošná pokrytecká úbohá existencia, ktorá klame a zavádza.