niewolnicaMaryi

4 tysiące sekstaśm. O aferze podkarpackiej

Marek Kuchciński -
Poseł na Sejm IX kadencji
Ponownie wybrany do Sejmu w wyborach parlamentarnych w 2019 roku. W listopadzie tego samego roku został wybrany na funkcję wiceprzewodniczącego Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość[49]. 15 września 2020 został przewodniczącym Komisji Spraw Zagranicznych[50]. W 2021 powołany w skład Rady Doradców Politycznych Prezesa Rady Ministrów Mateusza …More
Marek Kuchciński -

Poseł na Sejm IX kadencji
Ponownie wybrany do Sejmu w wyborach parlamentarnych w 2019 roku. W listopadzie tego samego roku został wybrany na funkcję wiceprzewodniczącego Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość[49]. 15 września 2020 został przewodniczącym Komisji Spraw Zagranicznych[50]. W 2021 powołany w skład Rady Doradców Politycznych Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego[51].
niewolnicaMaryi

Modlę się za Ciebie, Papieżu Franciszku, abyś mógł zbadać swoje sumienie i uświadomić sobie całe …

Bergolio człowiek mafii Sanct Gallen , wybrany przez masonerię do zniszczenia KK , współczuję ślepym !!!, że nie rozpoznali fałszywego proroka z Ks. Apokalipsy !!!
niewolnicaMaryi

Ty się bawisz, a Chrystus umiera na krzyżu

teraz demony mają używanie !!!
niewolnicaMaryi

PRODUKOWANIE LUDZI BEZ DUSZ JEST ZBRODNIA PRZECIWKO BOGU . czesc 1 . PRAWDA NA TEMAT IN VITRO , KTORA …

wszyscy powinni tego wysłuchać , może zaprzestali by produkcji stworzeń człekokształtnych !!! in vitro !!! do tego niewinnego kapłana ciągają po sądach demony w ludzkich skórach !!!
niewolnicaMaryi

Ekumeniczna obojętność: Franciszek marzy o "jednym ołtarzu"

niewolnicaMaryi Watykan ? Pan Jezus " Judasz i jego synowie rządzą Moim Kościołem" Biblia cyt " nierządnica odziana w purpurę siedzi na siedmiu wzgórzach, ona wypije kielich Mojej zapalczywości" Wiesz p co był synod 21 po to by kobiety wyświęcać na kapłanki. Tak w ogóle jesteś bardzo ślepa , więc zamilcz i nie broń herezji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niewolnicaMaryi

Ekumeniczna obojętność: Franciszek marzy o "jednym ołtarzu"

zamienił Boga na ekologa !!!
niewolnicaMaryi

Ekumeniczna obojętność: Franciszek marzy o "jednym ołtarzu"

kobiety w KK , " judasz i jego synowie rządzą KK
niewolnicaMaryi

Ekumeniczna obojętność: Franciszek marzy o "jednym ołtarzu"

już w 2017 roku intronizował Lutra w Watykanie , potem kolejne encykliki , Komunia Święta dla rozwodników , paciamama demon z Amazonii , wyrzuca wiernych kardynałów a mianuje liberałów , całuje masonów po nogach , myje nogi imigrantom , udziela bł parom po rozwodach ,nakazuje szpryce pod przymusem , ma spotkania z masonami oj dużo tego , nie wspomnę o zakazie odprawiania Mszy Świętej Wszechczasów …More
już w 2017 roku intronizował Lutra w Watykanie , potem kolejne encykliki , Komunia Święta dla rozwodników , paciamama demon z Amazonii , wyrzuca wiernych kardynałów a mianuje liberałów , całuje masonów po nogach , myje nogi imigrantom , udziela bł parom po rozwodach ,nakazuje szpryce pod przymusem , ma spotkania z masonami oj dużo tego , nie wspomnę o zakazie odprawiania Mszy Świętej Wszechczasów , mało polecam książkę " Ocalenie" , krzyżuje Mistyczne Ciało Chrystusa , a na koniec został wybrany przez Mafię Sanct Gallen .......masonerię i sam jest masonem !!!
niewolnicaMaryi

Ekumeniczna obojętność: Franciszek marzy o "jednym ołtarzu"

wacula25wp.pl weź nie komentuj bo mącisz w głowach już i tak zmąconym głowom katolików. Franciszek biskup Rzymu tworzy jedną światową religię antychrysta , a ślepi mu w tym pomagają . Krzyżuje Mistyczne Ciało Chrystusa KK , a ty mu w tym pomagasz !!!
niewolnicaMaryi

Benedykt XVI zmienia swoje oświadczenie

fartuszniak leszek od Grzechyni też trzymaj się z daleka , tak się składa , że Grzechinia jest zem Papieżem Benedyktem ......więc zamilcz
niewolnicaMaryi

Benedykt XVI zmienia swoje oświadczenie

ODWALCIE SIĘ OD PAPIEŻA BENEDYKTA !!!
niewolnicaMaryi

Katolicy Tradycyjni dla Synodu Biskupów 2021 - 2023

podpisujemy i udostępniamy , walczmy dla naszego zbawienia , dla Chrystusa !!!
niewolnicaMaryi

Pfizer: Franciszek odbył dwa tajne spotkania

Kiedy ludzie zrozumieją , że Franciszek jest fałszywym prorokiem ???
niewolnicaMaryi

Włoski badacz znaleziony martwy po odkryciu „nanourządzeń” w szczepionce Covid

wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci , niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
niewolnicaMaryi

To już pewne: watykańskie media są opłacane przez Google, Sorosa i Gatesa

Najwyższy czas przejrzeć na oczy , ten morderca Kościoła Katolickiego jest człowiekiem mafii Sant Gallen , mason i robi wszystko co mu masoni powiedzą . Módlmy się by Pan Jezus oczyścił Swoje Mistyczne Ciało Kościół święty z pachołków lucyfera. Dziwię się tylko biskupom i kapłanom , że ślepi !!!
niewolnicaMaryi

Franciszek o homoseksualistach: "Pan zbawi wszystkich" (film)

JUDASZ I JEGO SYNOWIE RZĄDZĄ MOIM KOŚCIOŁEM POWIEDZIAŁ PAN JEZUS !!!
niewolnicaMaryi

Polska: arcybiskup przyznaje się do "druzgocącego" spadku

Zapłata za to , że nasi biskupi postawili się w miejscu Boga , gdzie się podziały Tabernakula w waszych katedrach , wyrzuciliście Boga postawiliście swoje marne fotele w miejsce Tabernakulum , głosić ekumenizm , modernizm , liberalizm , najbliżej 26 stycznia 2022 r dzień islamu ( 666) w Kościele Katolickim , dni judaizmu , ekumenizmu !!! to woła o pomstę do Nieba . Z Ofiary Mszy świętej ( GOLGOTY …More
Zapłata za to , że nasi biskupi postawili się w miejscu Boga , gdzie się podziały Tabernakula w waszych katedrach , wyrzuciliście Boga postawiliście swoje marne fotele w miejsce Tabernakulum , głosić ekumenizm , modernizm , liberalizm , najbliżej 26 stycznia 2022 r dzień islamu ( 666) w Kościele Katolickim , dni judaizmu , ekumenizmu !!! to woła o pomstę do Nieba . Z Ofiary Mszy świętej ( GOLGOTY) zrobiliście protestancką hucpę !!! ślepi przewodnicy ślepych , a nas macie za fanatyków ? , tych gorliwych katolików , którzy kochają Boga i starają się Mu służyć ze wszystkich sił !!! Teraz Synod 21 po to by do reszty zniszczyć Kościół Katolicki ? kobiety w Prezbiterium ? do pomocy kapłanom , którzy nic nie robią ??? odpoczywają od nic nierobienia ? Groby pobielane !!! Niszczycie Ofiarę Mszy świętej Wszechczasów w której Bóg jest uwielbiony . Gitary i koncerty na Ofierze Mszy świętej ? to jawna kpina !!! Teraz kapłani , którzy wiernie stoją przy Bogu muszą udawać się na pustynię bo nie ma dla nich miejsca w Kościele Katolickim ??? Szczepionki z abortowanych dzieci ??? to wam pasuje , płyny do dezynfekcji przed odprawianiem Mszy świętej i podczas udzielania Komunii Świętej , polejcie sobie na ranę tego płynu zobaczycie czy boli , Pana Jezusa boli i to bardzo !!! a wy nic . Komunia święta na brudne łapska na stojąco ??? gdzie podziała się bojaźń Boża ??? Boże widzisz , a nie grzmisz !!! Podczas kolędy prosiłam kapłana by egzorcyzmował mi wodę , sól i oliwę , a skąd , nie ma szans !!! Porobiliście z kapłanów - protestanckich pastorów !!!
BOŻE MÓJ RATUJ BO GINIEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!