Yugo
NO ES RRARO QUE JESÚS SACARA LOS MERCADERES DEL TEMPLO A LATIGAZOS 😡 🤮 🤮
colotordox
Prefiero ir contracorriente
tores
Já měl za to, že nastavení si může udělat každý uživatel tak, jak mu vyhovuje. Ani v tomto nemám svobodu? Nejsem schopen diskuze? Jsem - ale ne o kravinách a u arogantních lidí, kteří jsou těžce nepoučitelní a melou si fanaticky dokola jen to svoje, aniž by se na minutu zastavili nad rozumným protiargumentem. Uvedený nick Stanabargerova mám spojený s těžkou arogancí asi 2 roky. Až se přestaneš …More
Já měl za to, že nastavení si může udělat každý uživatel tak, jak mu vyhovuje. Ani v tomto nemám svobodu? Nejsem schopen diskuze? Jsem - ale ne o kravinách a u arogantních lidí, kteří jsou těžce nepoučitelní a melou si fanaticky dokola jen to svoje, aniž by se na minutu zastavili nad rozumným protiargumentem. Uvedený nick Stanabargerova mám spojený s těžkou arogancí asi 2 roky. Až se přestaneš její arogance zastávat a budeš rozumně diskutovat, nemyslím, že bych měl důvod tě dál blokovat.
🤗

Díváte se, ale nevidíte
Manchester 3.12.2013 13:09:46
Souhlasím s názorem na Torese. Je to arogantní člověk a není schopen diskuse ani přijmout člověka s jiným názorem. Na jeho nick nemá přístum jak Stanabargerova, tak Manchester a nic mu neudělali špatného, jen měli jiný názor.
tores
Trhni si, pokrytecká obludo.
☕

hvezdaXY 3.12.2013 12:46:01
Teď se těšme je tu "buldozer"
One more comment from tores
tores
NOM je zkratka oficiálního názvu Novus Ordo Missae. Zakážeš mi používat zkratku ČR?

Ano - tu tvoji "církev" budu vždy po právu označovat jako KHS /koncilní humanistická sekta/, protože se tváří jako Církev Boží a uráží tak nejen katolíky, ale samotného Boha. CHO manipuluje s lidmi a nesnáší Ducha Svatého.

Ještě nějaký dotaz, zvracející vteřinovko?
☕

bratr 3.12.2013 11:09:41
tores:
Uživateli …More
NOM je zkratka oficiálního názvu Novus Ordo Missae. Zakážeš mi používat zkratku ČR?

Ano - tu tvoji "církev" budu vždy po právu označovat jako KHS /koncilní humanistická sekta/, protože se tváří jako Církev Boží a uráží tak nejen katolíky, ale samotného Boha. CHO manipuluje s lidmi a nesnáší Ducha Svatého.

Ještě nějaký dotaz, zvracející vteřinovko?
☕

bratr 3.12.2013 11:09:41
tores:
Uživateli Toresi, zdá se mi, že jste arogantní, nesnášenlivý a popudlivý člověk, který využívá webového prostoru náboženského portálu, aby urážel jiné věřící lidi. Jste člověk, který se neštítí manipulativního jednání a účelové lži. Jste člověk, který se jen do nekonečně snaží arogantně a urážlivě prosazovat tzv. Tradici, ponížit směřování současné Církve, snižovat hodnotu darů Ducha svatého v CHO (charismatické obnově) a shromáždění věřících, mši svatou označovat záměrně za NOM a církev za KHS (křesťanskou humanistickou sektu).
hvezdaXY
Teď se těšme je tu "buldozer" 🙄
tores
To bych rád věděl, proč jsi potom pokrytecky psala o. Liborovi Halíkovi, že ti nikdo nechce Zinu zrušit.
hvezdaXY 3.12.2013 11:48:02 Ano dobře si to pamatuji jako Zina, kterou mi zrušili bratři Poláci -asi.

Ano - každý děláme, co umíme. Já mám tu výhodu, že když něco neumím, nevadí to Bohu.
hvezdaXY 3.12.2013 11:33:26
Osobně je pro mě milejší Tores, který zde brání jak umí své přesvědčení.
✍️
Ostrik
Díky za info. Tobě Hvězdo i všem, kteří jste napsali soukromě. Až se tím proberu, odpovím každému zvlášť.
hvezdaXY
Ano pan Tomáš Halík ,rádoby katolický kněz ,je jeho oblíbenec.
Ostrik
Na slovenské sekci obhajoval jógu slovy Tomáše Halíka. V jedné soukromé zprávě jsem byl informován, že je jakousi Halíkovou prodlouženou rukou na tomto portálu. To je zvrhlé.
hvezdaXY
✍️ Jednu důležitou věc jsem opoměla. Popíral Boží Slovo. Mě osobně psal,že věřím pohádkám. 😈

Vždy je ihned odhalen, ale stále zapírá , se lží je jedna ruka. Ubohá duše. 😇
hvezdaXY
Ano dobře si to pamatuji jako Zina, kterou mi zrušili bratři Poláci -asi.
Snažil se nás zde přesvědčit, že duše není nesmrtelná, že peklo není věčné,
popíral dogmata.Jeho specialita ve všech "pandrláčcíh" byl okultismus, vždy si našel cestu jak sem něco "šoupnout" velmi nenápadně. Jen zkušení bratři to odhalili.

Asi tak to hlavní! A vždy vykřikoval hesla "ať žije papež"
😀
Ostrik
Hvězdo, čím se projevoval Miros? Nenašel jsem víc, než registraci. Komentáře chybí.
Ostrik
Muž, který vloží výroky Svatého otce a potom soudí, je lhář. Dal najevo, že zdaleka nesouzní se Svatým otcem, jak předstírá.
bratr
Své vyjádření Ostriku směřujete na výše uvedené video předpokládám.
Ohledně hvezdyXY bych se vyjádřil stručně - pozdravujte Torese uživateli zino. Řešíte někdy věci od věci a reagovat soudně není možné. Proč, je občasnému čtenáři zřejmé. 🤗
hvezdaXY
Jako Hekla byl zbožná dívka polské národnosti. 😀 nešla mu čeština
hvezdaXY
Osobně je pro mě milejší Tores, který zde brání jak umí své přesvědčení., než
user=166599. User je zde už známý jako popírač všeho katolického od počátku už jako Miros.
Při každé nové "tváři" mění svoji taktiku. 🤮
Ostrik
Kdo jsi ty, abys soudil? Kdo jsem já abych soudil
bratr
tores:

Uživateli Toresi, zdá se mi, že jste arogantní, nesnášenlivý a popudlivý člověk, který využívá webového prostoru náboženského portálu, aby urážel jiné věřící lidi. Jste člověk, který se neštítí manipulativního jednání a účelové lži. Jste člověk, který se jen do nekonečně snaží arogantně a urážlivě prosazovat tzv. Tradici, ponížit směřování současné Církve, snižovat hodnotu darů Ducha …More
tores:

Uživateli Toresi, zdá se mi, že jste arogantní, nesnášenlivý a popudlivý člověk, který využívá webového prostoru náboženského portálu, aby urážel jiné věřící lidi. Jste člověk, který se neštítí manipulativního jednání a účelové lži. Jste člověk, který se jen do nekonečně snaží arogantně a urážlivě prosazovat tzv. Tradici, ponížit směřování současné Církve, snižovat hodnotu darů Ducha svatého v CHO (charismatické obnově) a shromáždění věřících, mši svatou označovat záměrně za NOM a církev za KHS (křesťanskou humanistickou sektu 🤨 ). /Škodíte tím nejenom sám sobě, ale především Tradici, kterou hájíte, Vaše jednání odpuzuje.../
Nepovažuji Vás za člověka hodného důvěry, protože své osobní náboženské frustrace si léčíte zřejmě invazivností vůči druhým a také tím nejpřízemnějším způsobem a zcela v intencích "dětí světa". Využíváte hrubost, slovní sadismus, urážky a zřejmě Vás to uspokojuje, tím hůř. To je celé toresi. Chtěl jsem Vám to konečně napsat na přímo a ne se s Vámi dohadovat o slovíčka a dávat Vám důvod k jakýmsi podivným bonmotům.

Přeji Vám světlo Boží do Vašeho života, lásku bližních a ať se Vám daří v osobní i pracovní rovině. Ať nemáte důvod jiné lidi napadat a urážet je. Ať se naučíte i jiné lidi tolerovat a respektovat jejich život a jejich cesty. Předpokládám, že to co píšu zřejmě nebudete schopen přijmout, ale nevadí mi to. Je to tady napsané a můžete se k tomu kdykoli vrátit. Ne kvůli mně, ale kvůli sobě toresi.... Bůh Vám v tom pomáhej. 🤗
tores
Znám - právě proto jsem se ptal, jak to zvracení ze sebe zvládáš. A zvládáš to fakt dobře, jak vidím. Já jen že tady jsem komunikoval jen se superielem a potrefená husa se mne chytla jak vteřinovka.
☕