andromeda421
Dlaczego w miejscu ,w którym powinno być TABERNAKULUM czyli miejsce dla BOGA , stoi tron dla człowieka?.Czy takie potraktowanie Boga też zostało ustanowione jako świeży powiew wiosny na soborze watykańskim II? 🤨
danutadubiel
Kolejny , biedny kapłan, którego w seminarium nie uczyli miłości do Boga. Gdyby oni naprawdę kochali Boga nawet by nie próbowali dyskutować na ten temat. Wielu kapłanów nawet nie zna dokumentów SW II nie mówiąc o tym że nie wiedzą co tam naprawdę się wydarzyło. W starych pieśniach / nie nowych piosenkach / śpiewamy "UPADNIJ NA KOLANA LUDU CZCIĄ PRZEJĘTY " albo w kolędzie "BYDLĘTA KLĘKAJĄ", czy w …More
Kolejny , biedny kapłan, którego w seminarium nie uczyli miłości do Boga. Gdyby oni naprawdę kochali Boga nawet by nie próbowali dyskutować na ten temat. Wielu kapłanów nawet nie zna dokumentów SW II nie mówiąc o tym że nie wiedzą co tam naprawdę się wydarzyło. W starych pieśniach / nie nowych piosenkach / śpiewamy "UPADNIJ NA KOLANA LUDU CZCIĄ PRZEJĘTY " albo w kolędzie "BYDLĘTA KLĘKAJĄ", czy w kolejnej pieśni "W TEJ HOSTYI JEST BÓG ŻYWY". Czy wymawiając słowa tych pieśni wiemy o Kim mówimy ? - czy jest to tylko nasza rutyna ? Módlmy się za kapłanów codziennie by Bóg przemieniał ich serca. Oni potrzebują naszej modlitwy.
Tutaj link o GODNYM PRZYJMOWANIU KOMUNII ŚW.
Godnie przystępować do Komunii Świętej!
Piotr2000
PRZEKAZ NAMIAR NA TE STRONE

O GLODOWCE W MISSISSAUGA, KANADA /TORONTO/

SWOIM KREWNYM< ZNAJOMYM

PRZEKAZ DALEJ !!!!
daniel.k
BN 2013-09-22 20:52:39

Kościoł rozeznał że balaski są mało praktyczne w przyjmowaniu procesyjnym Komuni sw
____________________________________________________
Poprzez usuwanie balasek, skutecznie udaremnił szatan starszym ludziom przyklękanie do Komunii św.
To dzieło szatana modernizuje Kościoły Chrystusa!
Katarzyna Emmerich - Burzyciele Kościoła!
BN
Kościoł rozeznał że balaski są mało praktyczne w przyjmowaniu procesyjnym Komuni sw
Piotr2000
Powolywanie sie ks. Janusza Blazejaka na sobor Watykanski II i papiezy Jana Pawla II i Benedykta XVI jest totalna KPINA i SZYDERA.
Tak zreszta, jak jego komentarz w czerwcu br, pod koniec mszy sw. Bozego ciala o wyeliminowanie przyjmowanie Komunii swietej do ust / o klekaniu ani sie nie zajaknal!!!/ bo "ludzie SLINIA KSIEZOM PALCE !! Powtorzyl to3 razy !!!


STWIERDZIC NALEZY, nalezy, ze jakkolwie…More
Powolywanie sie ks. Janusza Blazejaka na sobor Watykanski II i papiezy Jana Pawla II i Benedykta XVI jest totalna KPINA i SZYDERA.
Tak zreszta, jak jego komentarz w czerwcu br, pod koniec mszy sw. Bozego ciala o wyeliminowanie przyjmowanie Komunii swietej do ust / o klekaniu ani sie nie zajaknal!!!/ bo "ludzie SLINIA KSIEZOM PALCE !! Powtorzyl to3 razy !!!


STWIERDZIC NALEZY, nalezy, ze jakkolwiek Jan Pawel II czy Benedykt XVI uczestniczyli w soborze watykanskim II, to zly kierunek zmian okreslony na soborze, modernizm i liberalizm zarowno wielu kaplanow jak i biskupow czy kardynalow, powiazania masonski, staly sie podstawa ich REAKCJI i dokumentow, wypowiedzi krytycznych jak pokazywanie czci dla Boga i Matki Najswietszej wlasnym przykladem.
Tak zatem Jan Pawel II juz w 1980 roku wydal list Wielkoczwartkowy do kaplanow i biskupow, w ktorym wolal o szczegolna czesc dla Pana Jezusa w Eucharystii, o nie wprowadzanie podawania Komunii swietej "na lape" tylko do ust i na kleczaco, a tam gdzie to juz obroslo pewna tradycja do sczczegolnego wyczulenia na Boga samego, obecnego pod postaciami chleba i wina.

Benedykt XVI od 2007 az do konca swego pontyfikatu , przerazony postepujacym modernizmem i protestantyzacja/ odrzuceniem obecnosci Chrystusa w sposob pelny, jako zywego i prawdziwego Boga pod postaciami chleba i wina/ nigdy juz nie udzielal Komunii swietej inaczej, jak tylko na kleczaco i do ust.
W wielu wypowiedziach stwierdzal, co nastepuje:
"Liturgia chrzescijanska(..) zgina kolana przed Ukrzyzowanym i Wywyzszonym Panem."
"Istnieja wplywowe srodowiska, ktore probuja wyperswadowac nam POSTAWE KLECZACA".
"Diabel byl czarny i brzydki, o przerazajaco watlych czlonkach, przede wszystkimjednak NIE MIAL KOLAN"

Blogoslawiony arcybiskup Fulton Sheen:
"Na kogo mozna liczyc w walce o ratunek naszego Kosciola?
Nie na naszych biskupow, naszych kaplanow ani czlonkow zakonow.
To WASZE zadanie, ludu wiernego. Pan Bog dal wam rozum, oczy i uszy, abyscie utrwalali KOsciol.
Wasza misja to pilnowac, aby wasi kaplani zachowywali sie jak kaplani, biskupi jak biskupi, a zakonnicy - jak zakonnicy"

parafialny e-mail:

kolbe@kolbe.ca


PISZCIE do parafii, piszcie do arcybiskupa Thomasa Collinsa w Toronto:

archbishop@archtoronto.org

CZUWAJCIE !!!


Prosimy o MODLITWE i WSPARCIE ze strony parafian i nie tylko. Kazdego!!!