Segal
Proč lezeš mezi lidi, když je nesnášíš? 🙈🙉🙊🚯🛃
Segal
Dej pozor, Kastrátos, aby ti Glorii někdo neobsadil! Honem sem něco nacvrlikej! ®😀😁😂🤣😃😄😅😆🤡😇 😀
4 more comments from Segal
Segal
Ach jo. To je tak upřímné, jako když jsi tu prudil coby Ječmínek, že tě v diskuzích neuvidíme. ®🙊🙉🙈 😀
Segal
Menhire, nekrm trola!💩🚯® 🤫
Segal
Sarde, nekrm trola.©💩 🤫
Segal
Co je modlitba PRO člověka a co jsou životní nesnáze? 😲 🍀
jan316316
ďakujem pekne Hoki.
Samson1
Hento ty píšeš stále jak člověk s nízkým IQ. Na manželství jsou vždy dva a problému lidí nerozumíš. Měla by jsi zanechat těch přiblblých komentářů. S církve musel odejít Jidáš a s Církve musí odejít Jidášové. Pane, my jsme opustili všechno a šli za Tebou. Třeba jsem hento učedník mučedník. 🙂 V písmě je hento psáno i toto: Nejde-li s tebou žena ruku v ruce, odetni ji od svého těla. Jinak ty máš …More
Hento ty píšeš stále jak člověk s nízkým IQ. Na manželství jsou vždy dva a problému lidí nerozumíš. Měla by jsi zanechat těch přiblblých komentářů. S církve musel odejít Jidáš a s Církve musí odejít Jidášové. Pane, my jsme opustili všechno a šli za Tebou. Třeba jsem hento učedník mučedník. 🙂 V písmě je hento psáno i toto: Nejde-li s tebou žena ruku v ruce, odetni ji od svého těla. Jinak ty máš na každého jen bič jazyka. Ty jednou budeš hodně trpět v očistci, pokud se do něj vůbec dostaneš. Jinak Bůh nerezignoval na své slovo. Otec je stále Vinař a každou ratolest čistí, aby nesla ovoce Ducha. Ratolest, která ovoce nenese odřezává, uschne, seberou a hodí do ohně, tam bude pláč a skřípění zubů. Kristus je tedy stále vinný kmen a my ratolesti. Co odřeže a nechá, nech na Bohu. Možná, že na kmeni vyrostla nějaká zednářská odnož Babylona, ale šmik musí udělat Otec. Ne henta. Ať Tě Pane chválí bratr slunce, neboť je den, září velikým světlem, neboť je Všemocný tvým odrazem. Amen Chvála stvoření sv. Františka z Assisi. Muže, který šel v moci Eliáše, kterého Kristus vyvolil být jeho rytířem a poslal obnovit rozpadající se Dům Boží. Církev. 👍
Samson1
Beno, pro to, jak slunce ovlivňuje život, jak to lidé chápali, tak jim to dávalo výsledek, že slunce je zdroj všeho. Dává teplo, světlo na kterém jsou závislé ostatní procesy biosyntézy, koloběhu vody na zemi, tepla, bez kterého je život nemožný atd. Někdo to povýšil na božstvo, ale sv. František řekl, bratr slunce, kterého stvořil Bůh a dal mu své zákony a poslání. Ať tě Pane chválí bratr …More
Beno, pro to, jak slunce ovlivňuje život, jak to lidé chápali, tak jim to dávalo výsledek, že slunce je zdroj všeho. Dává teplo, světlo na kterém jsou závislé ostatní procesy biosyntézy, koloběhu vody na zemi, tepla, bez kterého je život nemožný atd. Někdo to povýšil na božstvo, ale sv. František řekl, bratr slunce, kterého stvořil Bůh a dal mu své zákony a poslání. Ať tě Pane chválí bratr slunce. Amen.
Přítel
Bůh je láska.
Zedad
Hoki no a co jako?
Zedad
Hoki a co já mám z toho, co si o mně myslíš? O jaké věrohodnosti to mluvíš Hoki? No a jak jsi věrohodný ty a co tu podáváš za svědectví? No? A proč tu píšeš o Aobubovi a proč neustále každého hodnotíš? Co je ti po tom, jaké niterné svědectví tu kdo podává. co je ti po tom, co tu píše Libor Halík, Mike a další. Vyjádři se k obsahu sděleného, co jednotlive nicky sdělují a nehodnoť nicky. Proč to …More
Hoki a co já mám z toho, co si o mně myslíš? O jaké věrohodnosti to mluvíš Hoki? No a jak jsi věrohodný ty a co tu podáváš za svědectví? No? A proč tu píšeš o Aobubovi a proč neustále každého hodnotíš? Co je ti po tom, jaké niterné svědectví tu kdo podává. co je ti po tom, co tu píše Libor Halík, Mike a další. Vyjádři se k obsahu sděleného, co jednotlive nicky sdělují a nehodnoť nicky. Proč to neustále děláš?
8 more comments from Zedad
Zedad
Hoki, když po tobě chci, abys upřesnil učení ŘKC, tak jsem protestant?
Zedad
Hoki mne tvoje duble registrace nezajímají. Proč taky, že? To, jestli je Země placatá možná víš ty, když jsi na to vysokoškolsky vzdělán. No a mne zajímá slovo Písma, slovo magisteria Církve, která je svatá a je jedna Hoki.
Zedad
Hoki stavím své otázky na tvých odpovědích. Ty už je tu máš napsané, no a myslím si, že když píšeš, že jsi římskokatolík, tak že máš mít římskokatolické postoje. Proč? No neříkáš to někde v úzkém okruhu lidí, ale házíš to na internet. Všichni si musíme uvědomit, jak zacházíme se svým slovem. Bůh slovem tvoří a volá k životu My budeme ze svých slov vydávat počet. Ze slov, myšlenek a skutků.
Zedad
@Hoki je to vidět, že nechápeš, a proto se ptám!
Zedad
Hoki ještě jsi tu vyjádřil zajímavý postoj k obcování svatých = společenství svatých. Můžeš upřesnit.
Zedad
Hoki neřeším ani tvé duplicitní registrace, které tu neustále řešíš, protože se ve tvém nickování nevyznám a promazávané komentáře zpětně nečtu. Bav se dobře!
Zedad
Hoki před 3 hodinami

Co potřebuji vědět Zedade ponech ne mne :) Neodpověděl jsi mi na dvě otázky, zda se domníváš, že je Zemé placatá a zda jsi protestant? Nedomnívám se, že jsou to otázky důvěrné, ale chápu, že se opakovaně vyhýbáš odpovědi a zřejmě máš proč.


Ale Hoki, ty si tu povídáš co chceš a nevadí ti, že nevysvětlíš, jak to myslíš ty, k případné námitce někoho. Mne konkrétně zajímají ta …More
Hoki před 3 hodinami

Co potřebuji vědět Zedade ponech ne mne :) Neodpověděl jsi mi na dvě otázky, zda se domníváš, že je Zemé placatá a zda jsi protestant? Nedomnívám se, že jsou to otázky důvěrné, ale chápu, že se opakovaně vyhýbáš odpovědi a zřejmě máš proč.


Ale Hoki, ty si tu povídáš co chceš a nevadí ti, že nevysvětlíš, jak to myslíš ty, k případné námitce někoho. Mne konkrétně zajímají ta místa ve tvém povídání, kde se míjíš s ŘKC - prostě máš jiný výklad. Neřeším placatou zemi. Chápu, že když máš vysokoškolské vzdělání v tomto oboru, že tě to zajímá.
Zedad
Bůh nám dovolil bádat v oblasti chemie, fyziky, mediciny atd. Neni nutné to kombinovat s vírou.