Blahovec01

Znamení, které jsem našel na nebi, je Kristův KŘÍŽ, který bude vidět ve stejnou dobu, kdy má do …

Riadna hovadina od "a po "zet". Že ťa to baví tu dávať také sprostosti a nezmysly. Jednak špatný preklad a samé skomoleniny nedávajúce žiaden zmysel. Aspoň si to po sebe prečítaj.
Blahovec01

Exorcista G. Amorth o Medžugorí

Niečo tu absolutne nesedí a poriadne zapácha.
Boží zákon daný nám Stvoriteľom hovorí, že:
Ja som pán Boh tvoj a nebudeš mať iných bohov, ktorým sa budeš klaňať...!
V Medžugorí nám "Madona" hovorí, že všetky náboženstvá sú milé jej synovi Ježišovi Kristovi.
Vieme, že za pohanskými náboženstvami je sám Satan, otec lži, pán temnoty, vydávajúci sa nám ľuďom ako "Anjel svetla". Aká jednota môže byť …More
Niečo tu absolutne nesedí a poriadne zapácha.

Boží zákon daný nám Stvoriteľom hovorí, že:
Ja som pán Boh tvoj a nebudeš mať iných bohov, ktorým sa budeš klaňať...!

V Medžugorí nám "Madona" hovorí, že všetky náboženstvá sú milé jej synovi Ježišovi Kristovi.
Vieme, že za pohanskými náboženstvami je sám Satan, otec lži, pán temnoty, vydávajúci sa nám ľuďom ako "Anjel svetla". Aká jednota môže byť medzi Kristom a Beliálom?!!! Je proti logike, viere a zdravému rozumu, aby Kristovi bol milý Lucifer, padlý anjel temnoty.

Je tu zásadný antagonistický rozpor, nezmieriteľný, nezlučiteľný s Božím slovom nám daným skrze ZÁKON. A ZÁKON je viac, ako akékoľvek posolstvo, či proroctvo.

A k tým obráteniam?!!!
Ja vám zaručujem, že ak zaranžujem nejaké proroctvo niekde na lúke za Očovou, nutný je nejaký kopec, kde je aj nejaký potok kvôli vode, ktorá je vždy nutná, vieme prečo, tak sa tam začnú hrnúť jednoduchí ľudia a obrátení bude na celé húfy. Chce to len správnu réžiu a komparz. Všetkým je nám dobre známe, že každého druhého človeka trápia kĺby. Stačí povedať, že tá voda vylieči kĺby, a to zaručene, tak sa tam behom týždňa zhŕkne tisícky ľudí.
Kedy už ľudkovia začnete veriť Evanjeliu, Božiemu slovu a zákonu. Veď sa píše, že Bohu treba veriť viac ako ľuďom.

Kristus v posledných dňoch povedal svojim apoštolom:
Všetko som vám povedal a teraz odídem k svojmu Otcovi...!

Čo ešte ľudkovia chcú počuť?! Čo ešte a za čím tak bažia? Kristus nám všetko povedal vo svojom SLOVE! V Evanjeliu. Čo ešte ľudkovia chcú počuť? Aké šteklenie uší, či katastrofické scenáre?! Zaručene pravé, ako inak...

O Medžugorí sa toho popísalo tony papiera.
Všetci, čo aspoň raz čítali Bibliu vám povedia, že je to celé falošné. Žiaden zázrak , ktorý bol sľubovaný na potvrdenie pravosti sa tam nestal.
Blahovec01

Pravda, ktorá berie ilúzie!

Veľmi presná a hlavne pravdivá charakteristika stavu cirkvi s malým "c".
Falošní pastieri, ktorí si nahovárajú že sú "otcovia" ľudských duší sa tvária, že sú majitelia pravdy. Vlastníci pravdy. Samozrejme, tú "pravdu" si upravujú podľa potreby vo svoj prospech. Už nie Kristus a Evanjelium je pravda, ale majitelia pravdy sú oni. Diabol ich má pevne vo svojich rukách a budú vyhodení ako nepotrební…More
Veľmi presná a hlavne pravdivá charakteristika stavu cirkvi s malým "c".

Falošní pastieri, ktorí si nahovárajú že sú "otcovia" ľudských duší sa tvária, že sú majitelia pravdy. Vlastníci pravdy. Samozrejme, tú "pravdu" si upravujú podľa potreby vo svoj prospech. Už nie Kristus a Evanjelium je pravda, ale majitelia pravdy sú oni. Diabol ich má pevne vo svojich rukách a budú vyhodení ako nepotrební sluhovia do tmy. Tak hovorí Božie slovo.
Kristus jasne hovorí, aby sme od nich odišli a primkli sa k nemu. On je pravda, on je Cirkev, on zhromažďuje svoje stádo verných. Jeho ovce ho poznajú a on pozná ich. Jeho ovce idú za nim a nie za tými služobníkmi Diabla, služobníkmi LGBT, služobníkmi satanistických vakcín a iných zhovadilostí a zvrhlostí tohoto sveta.

Zjv 18, 4
A počul som iný hlas volať z neba: „Vyjdite z neho, môj ľud, aby ste nemali účasť na jeho hriechoch a aby sa vám nedostalo z jeho rán, s lebo jeho hriechy siahajú až po nebo a Boh sa rozpamätal na jeho neprávosti.
Blahovec01

A niečo na odľahčenie..

Češi majú na to porekadlo, ktoré veľmi výstižne vyjadruje intelektuálny a mentálny stav osoby človeka:
"Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí"?
Bohužiaľ takýchto jedincov je v riadení Slovenska veľmi mnoho a tak to aj so Slovenskom vyzerá. Odzrkadľuje to však oveľa hlbší problém. Aká množina ľudí volí a stavia do čela týchto jedincov, obdarených takýmto "intelektom".More
Češi majú na to porekadlo, ktoré veľmi výstižne vyjadruje intelektuálny a mentálny stav osoby človeka:

"Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí"?

Bohužiaľ takýchto jedincov je v riadení Slovenska veľmi mnoho a tak to aj so Slovenskom vyzerá. Odzrkadľuje to však oveľa hlbší problém. Aká množina ľudí volí a stavia do čela týchto jedincov, obdarených takýmto "intelektom".
Blahovec01

PRÁVĚ TEĎ - ZNAMENÍ VYTRŽENÍ JAKO NIKDY PŘEDTÍM!

Škoda, že nie je preklad.
Blahovec01

Arpád Soltész môže skončiť vo väzení, píše exkluzívne maďarský portál Körkép

Tak je. Verím, že príde aj na týchto podlých sluhov Soroša. Donekonečna ich financovať nebude. Myslím si, že každej pesničke je raz koniec a bude aj tejto ich falošnej. Chcem veriť, že sa nájde na Slovensku dosť statočných ľudí, ktorí majú radi svoju rodnú krajinu, svoju rodinu a sú ochotní brániť aj skutočné kresťanské hodnoty. Raz tento všivácky režim musí padnúť.
Blahovec01

P. Jakub Wawrzyn FSSPX: Každý pravý katolík by mal o tom vedieť

Ten kňaz hovorí veľmi pekne. Ale len do okamihu, keď vysloví niečo, čo Kristus, ani apoštoli nikdy nepovedali.
Ten kňaz povedal, že "tradícia v RKC je nepísané Božie slovo".
Potom kňaz pokračuje kydaním hnoja na protestantov, ktorí sa držia Božieho slova a odmietajú bludy, ktoré Kristus nikdy nepovedal. A máme tu opäť to isté, čo bolo v Rajskej záhrade. Je tu reč HADA. Presne toho HADA z Rajske…More
Ten kňaz hovorí veľmi pekne. Ale len do okamihu, keď vysloví niečo, čo Kristus, ani apoštoli nikdy nepovedali.
Ten kňaz povedal, že "tradícia v RKC je nepísané Božie slovo".
Potom kňaz pokračuje kydaním hnoja na protestantov, ktorí sa držia Božieho slova a odmietajú bludy, ktoré Kristus nikdy nepovedal. A máme tu opäť to isté, čo bolo v Rajskej záhrade. Je tu reč HADA. Presne toho HADA z Rajskej záhrady.

Tak si to zhrňme:
Cirkevní hodnostári sa zídu, urobia koncil a tam si väčšinovo hlasovaním odsúhlasia čokoľvek, čo sa im zachce. A to potom označia, že to spravil Duch Svätý. Naviac označia to, že je to podľa toho kňaza je "nepísané Slovo Božie". Tak to je trúfalosť a heréza maxima.
Čo má s tým spoločné Duch svätý?!!!!!!!!!!!
Čo má s tým spoločné Kristus?!!!!!!!!!!
Čo má s tým spoločné Božie slovo!!!!!


A takéto bludy idúce proti Duchu svätému, proti Kristovi šíria už dlhodobo. A toto je príčina katastrofálneho stavu RKC. Božie slovo, ktoré vychádzalo z úst Krista, z Ducha svätého je nahradzované slovom ľudí.

Nenadarmo Kristus varoval:

Skutky5, 29
Boha treba viac poslúchať ako ľudí.

Matúš 5:37
Vaša reč nech je: Áno — áno, nie — nie. Čo je navyše, pochádza od zlého. /Je to reč HADA!!!!/

Gal 1, 8
Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty!

Mt. 15, 9
No darmo si ma ctia, lebo náuky, čo učia, sú iba ľudské príkazy.

List Rimanom 13
Lebo každý, kto bude vzývať Pánovo meno, bude spasený.
Teda viera je z hlásania a hlásanie skrze Kristovo slovo.


Zjv 18. Pád Babylonu
4 A počul som iný hlas volať z neba:
„Vyjdite z neho, môj ľud, aby ste nemali účasť na jeho hriechoch a aby sa vám nedostalo z jeho rán, lebo jeho hriechy siahajú až po nebo a Boh sa rozpamätal na jeho neprávosti.
Blahovec01

Potvrzeno už z mnoha poselství: praskne to už letos v květnu! Prosíme vás, pomozte nám co nejrychle…

Sophia Imma:
Tvoja reakcia je typická pre človeka, ktorý nemá žiadne argumenty. Tak napáda človeka. Systémom, kto to povedal. Prečítaj si ešte raz môj komentár k danej veci. Moja osoba nie je problém, ktorý tu riešiš. Som len prach zeme, tak nerieš mňa. Reaguj na problém, o tom sú diskusie a o tom je aj PRAVDA. Moja osoba problémom nie je, ale problémom sú proroctvá. Pochop to!!! Lebo toto čo …More
Sophia Imma:
Tvoja reakcia je typická pre človeka, ktorý nemá žiadne argumenty. Tak napáda človeka. Systémom, kto to povedal. Prečítaj si ešte raz môj komentár k danej veci. Moja osoba nie je problém, ktorý tu riešiš. Som len prach zeme, tak nerieš mňa. Reaguj na problém, o tom sú diskusie a o tom je aj PRAVDA. Moja osoba problémom nie je, ale problémom sú proroctvá. Pochop to!!! Lebo toto čo činíš robili inkvizítori celý stredovek. Stačilo podozrenie a daný človek skončil. Aj preto je dnes cirkev v neriešiteľnom stave. Lebo nie ste spôsobilí pochopiť PRAVDU!!! Božie slovo nám zjavené prekrývate bludmi, herézami, výmyslami, nezmyslami a inými nánosmi bahna a kalu.

To, že niekto vydáva slová svoje za slová panny Márie je trúfalosť a opovážlivosť. Sú aj pravé posolstvá, ale tie sú potvrdené hmatateľným zázrakom, ktorý je ako dôkaz pravosti. Ale aj tu môže byť záludnosť. Diabol môže robiť zázraky tiež. Môže aj liečiť. Robí divy, aby zviedol ľudí. hadie triky. Dokonca môže spôsobiť že aj oheň z NEBA bude padať. A tak je uvedené aj v Biblii. Nič si nevymýšľam, je to v Biblii. Božie slovo je pre nás záväzné a zákonom. Nikto nemá právo ho meniť, dopĺňať a prekrúcať. Dokonca Kristus hovorí v Evanjeliu, že nikto nesmie zmeniť ani čiarku, ani pridať, ani ubrať. Všetko čo je naviac pochádza od Diabla. Dohľadaj si to, ja tu nemám čas vypisovať traktáty, ako to robia niektorí...

Neviem, čo tam spletáš za bludy a hlúposti, že ja niečo vyčítam pánu Bohu. Kde si tieto sprostosti nabrala? Nikde vo svojom komentári neuvádzam Božie milosrdenstvo, ani pána Boha. Zamysli sa nad sebou a nedomýšľaj si a nevkladaj niečo do mojich úst, čo som nikdy nepovedal. Ja som citoval donna Gobiho. Bol to doslovný citát z Modrej knihy, kde hovorí o naplnení proroctva. A TO SA NESPLNILO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Si to schopná pochopiť? Alebo je problém s intelektom? Hovorí sa tomu aj čítanie s porozumením. Tak si to prečitaj ešte raz. A ak ti to nepomôže, tak 10x. Možno to zaberie. Ak nie, tak hľadaj odbornú pomoc a lieky. Ale aj na to máte vy Češi dobré porekadlo, ktoré ti tu budem citovať. Ja som ho nevymyslel, ja ho citujem, tak ma nenapádaj za múdrosť, ktorú uviedol niekto múdry z Česka:

"Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí!". Ja nie som autor, ale s autorom súhlasím, je to vysoko múdre, presné a trefné.
Blahovec01

Potvrzeno už z mnoha poselství: praskne to už letos v květnu! Prosíme vás, pomozte nám co nejrychle…

Pri všetkej úcte k proroctvám, ale čo je veľa to je naozaj veľa. takých proroctiev, ktoré uvádzaš už bolo dejinami ix na entú. Najmä stredovek sa hemžil týmito bludmi a vyvolával u ľudí najmä strach a zdesenie. A dnes sa deje to isté.
Proroctvami nemáme pohŕdať, ale dobrého sa držať. Tak káže Božie slovo.
Ale máme byť opatrní, lebo drvivá väčšina proroctiev sú falošné proroctvá a sú dielom Diabl…More
Pri všetkej úcte k proroctvám, ale čo je veľa to je naozaj veľa. takých proroctiev, ktoré uvádzaš už bolo dejinami ix na entú. Najmä stredovek sa hemžil týmito bludmi a vyvolával u ľudí najmä strach a zdesenie. A dnes sa deje to isté.

Proroctvami nemáme pohŕdať, ale dobrého sa držať. Tak káže Božie slovo.
Ale máme byť opatrní, lebo drvivá väčšina proroctiev sú falošné proroctvá a sú dielom Diabla, otca lži a vraha ľudí. Vzbudiť u ľudí, najmä tých primitívnejších, strach. Strach je najúčinnejší nástroj Diabla pri zotročovaní ľudí. Vynikajúco vedia so strachom narábať satanistickí politici, no a Jezuiti sú v tom majstri nad majstrov. A je veľa portálov, ktoré slúžia Diablovi. Pretekajú sa v proroctvách. Takmer všetko sú to zvody HADA.

Je veľa portálov, ktoré sa venujú len tomuto nástroju strachu a sú to vynikajúci pomocníci Diabla. Generujú proroctvá za proroctvom, najmä o konci sveta, o utrpení a o všeličom možnom, najmä témy, ktoré človeka dajú do okov beznádeje a strachu. Dejiny o tom píšu dosť a dosť.

Ja len na ilustráciu uvediem jedno falošné proroctvo, ktorého som sám svedkom, lebo som tiež naletel:

Don Gobbi: dňa 18.9.1988 v posolstve /Mariánske kňazské hnutie - tzv "Modrá kniha"/ uvádza:

* Máme 10 rokov, 10 rozhodujúcich rokov, v ktorých dôjde k ukončeniu veľkého súženia, ktoré bolo predpovedané v Svätom písme. V tomto období sa naplnia všetky tajomstvá. 10 rokov, ktoré boli oznámené svojim deťom.
Keď si od tohoto dátumu 18.9.1988 pripočítame desať rokov, tak dostaneme dátum 18.9.1998
V roku 1998 sa však žiadne víťazstvo neudialo a vyložene žiadne súženie neprestalo, to je ešte len pred nami. Jedná sa o kolosáílny blud a zvod Diabla, ktorému naletel don Gobbi a aj mnoho "zaručene kresťanských" portálov, šíriacich bludy!

Uvádzam plné znenie don Gobbiho z Modrej knihy:

Večeradlo s kňazmi a veriacimi MKH
Lurdy, 18. septembra 1988

Obdobie desiatich rokov
„Dnes prichádzate zo všetkých končín Francúzska k úpätiu skaly, na ktorej som sa zjavila ako Nepoškvrnené Počatie, aby ste konali veľké večeradlo modlitby a bratstva a obnovili spoločne zasvätenie môjmu Nepoškvrnenému Srdcu. Odtiaľto žehnám svoje Hnutie; odtiaľto žehnám každého z vás; odtiaľto žehnám Cirkev a celé ľudstvo.
Vstúpili ste do môjho času. V tento deň vás žiadam, aby ste mi zasvätili všetok čas, ktorý vás ešte delí od konca tohto storočia. Je to obdobie desiatich rokov. Je to veľmi dôležitých desať rokov. Je to rozhodujúcich desať rokov. Žiadam vás, aby ste ich prežili so mnou, pretože vstupujete do záverečného obdobia druhého adventu, ktorý vás privedie k triumfu môjho Nepoškvrneného Srdca pri slávnom príchode môjho Syna Ježiša.
V tomto desaťročnom období sa ukončí plnosť času, ktorý som vám oznámila od La Salette až k mojim posledným nedávnym zjaveniam. V tomto desaťročnom období vyvrcholí očista, ktorú už roky prežívate, a preto prídu na všetkých ešte väčšie trápenia. V tomto desaťročnom období sa dovŕši čas veľkého súženia, predpovedaný Svätým písmom, pred Ježišovým druhým príchodom.
V tomto desaťročnom období sa stane zjavným tajomstvo neprávnosti, pripravovanej stále väčším šírením odpadu.

V tomto desaťročnom období sa uskutočnia všetky tajomstvá, ktoré som oznámila niektorým mojím deťom a vyplnia sa všetky udalosti, ktoré som vám predpovedala.
Preto vás žiadam, aby ste mi zasvätili celé toto obdobie, ako by to bol predĺžený a nepretržitý mariánsky rok. Otvorte mi brány svojich sŕdc a nechajte ma vo vás pôsobiť.
Otvorte mi brány svojich rodín, svojich farností, svojich rehoľných domov a nechajte tam vstúpiť nepoškvrnené svetlo mojej prítomnosti.
Rozmnožujte svoje večeradlá modlitby a žite v najväčšej dôvere vo mňa a v synovskom odovzdaní a nenechávajte sa ovládnuť zbytočnou zvedavosťou dozvedieť sa, čo vás čaká.
Voda Božieho milosrdenstva nech vás očistí od každého hriechu a urobí z vás nové výhonky pre éru milosti a svätosti, ktorú denne pre vás pripravujem vo svojom Nepoškvrnenom Srdci. Z tejto mojej, tak veľmi uctievanej svätyne, vás všetkých žehnám.“

Ako vidíme, "proroctvo je síce veľmi pekné a nádejné" no dokazuje, že je to kolosálny BLUD a ZVOD HADA.
Blahovec01

UKRAJINA BRÁNA DO PEKLA

Je hrozné to sledovať, čo Satan a jeho sluhovia na tomto svete robia a čoho sú schopní.
A toto robili Banderovci aj za druhej svetovej vojny a tiež Ustašovci v Chorvátsku. Na internete je možné dohľadať zverstvá napríklad pod pojmom "Vatikánsky holokaust". Napojení boli na RKC. A tiež aj na Slovensku fašistickí gardisti, zločineckého fašistického ľudáckeho režimu, ktorý mnohí zmätkovia a pomäte…More
Je hrozné to sledovať, čo Satan a jeho sluhovia na tomto svete robia a čoho sú schopní.

A toto robili Banderovci aj za druhej svetovej vojny a tiež Ustašovci v Chorvátsku. Na internete je možné dohľadať zverstvá napríklad pod pojmom "Vatikánsky holokaust". Napojení boli na RKC. A tiež aj na Slovensku fašistickí gardisti, zločineckého fašistického ľudáckeho režimu, ktorý mnohí zmätkovia a pomätenci na tele, mysli a aj na duši aj na tejto stránke to ešte aj dnes obhajujú.
Sú to zločinci, ktorí keby dostali šancu, tak to opäť zopakujú, ako Banderovci na Ukrajine po roku 2014. Zvrhlosť, zvrátenosť a satanizmus týchto ľudí.
Blahovec01

Homosexualizmus propagovaný Synodou o synodách „nie je správny“ – Kardinál Burke

Sedevakantistický kanál
Pravidelne pozerám web vatikankatolicky.com a veľa som sa poučil. Je v ňom veľa poučného a je vidieť, že autori majú výborný perfektný prehľad z dejín Starého zákona a samozrejme z Novej zmluvy. Výborne prepracovaná stránka, škoda že niektoré videá nie v preklade, lebo Anglicky neviem. Niektoré informácie však nie sú biblické, napríklad Očistec. Keby to tak bolo, tak je …More
Sedevakantistický kanál

Pravidelne pozerám web vatikankatolicky.com a veľa som sa poučil. Je v ňom veľa poučného a je vidieť, že autori majú výborný perfektný prehľad z dejín Starého zákona a samozrejme z Novej zmluvy. Výborne prepracovaná stránka, škoda že niektoré videá nie v preklade, lebo Anglicky neviem. Niektoré informácie však nie sú biblické, napríklad Očistec. Keby to tak bolo, tak je to dôležitá vec a Kristus by to bol na 100% povedal. Jeho obeta bola dokonalá a bezo zvyšku. Sám to oznámil na kríži. Je dokonané! Plán OTCA je splnený do poslednej bodky. Žiadna čiarka sa nesmie k tomu pridať.

Som prekvapený že až tak tvrdo sa tam pomenúva "Satanská neviestka" Vatikán. Šelma. Ak by to tak bolo, tak potom nie je absolutne nič platné, čo Vatikán a tí čo sú s nim v jednote hlásajú. Neboli by platné ani krsty, ani sobáše, ani ... ani... Ani Eucharistia, ani premenenie, nič! Dokonca by to bolo prekliatie. Ja som tiež pokrstený po II. Vatikáne, to znamená, že by môj krst nebol platný. Hrozné pomyslieť, ak by to bola takto pravda.

Teraz čo sa deje s Vatikánom je skutočne Apokalypsa. Všetci kňazi, čo sú v okolí kde žijem sú v jednote s Bergóliom. Je to hrozné, že nikto nedáva čo máme konať, aby tá spása bola reálna a skutočná, aby to nebolo len divadlo, či dokonca naše prekliatie. Lebo ten odpad je naozaj neznesiteľne krutý a desivé je, že nikto nič nekoná, nerobí aby hlásal pravdu a tak aj žil. Naopak. Považujú to za bludy, dokonca že to ide proti Cirkvi a proti Kristovi. Že nech by bol pápež akýkoľvek, keby bol aj vrah, znásilňoval by, nech by bol akýkoľvek zločinec, že je to "Svätý otec", ktorého si vybral BOH a že dokonca je v ňom Kristus. Katastrofa!!!!

Ja osobne do kostola nechodím, nie som s nimi v jednote, to odmietam, odmieta aj prijať tú ich "spásnu vakcínu", ako Bergólio povedal že je to vraj "Božie požehnanie". Je to hrozné čo sa deje a RKC Slovenska na to nič, veselo si idú ďalej pod zástavou "akou?!". Modlím sa doma, čítam Božie slovo a snažím sa nim riadiť.

Inak ďakujem za koment, ktorý ma ubezpečuje, že treba od toho "odpadu", neviestky sa oddeliť.
Blahovec01

Homosexualizmus propagovaný Synodou o synodách „nie je správny“ – Kardinál Burke

Burke je tiež jeden z tých falošných "pastierov" ktorí radi veľa rozprávajú. To sú prívaly a vodopády slov.
Hotová potopa a záplava slov. Rétorické cvičenia. Jeho slová sú iba prázdnym zvukom ako dunenie zvonu alebo rinčanie kovu. Nikdy ani prstom nepohol, aby niečo spravil na nápravu vecí v obhajobe Evanjelia, Božieho slova a Krista. Ani zrniečko maku.
Niečo síce porozpráva, ale vzápätí je stále…More
Burke je tiež jeden z tých falošných "pastierov" ktorí radi veľa rozprávajú. To sú prívaly a vodopády slov.
Hotová potopa a záplava slov. Rétorické cvičenia. Jeho slová sú iba prázdnym zvukom ako dunenie zvonu alebo rinčanie kovu. Nikdy ani prstom nepohol, aby niečo spravil na nápravu vecí v obhajobe Evanjelia, Božieho slova a Krista. Ani zrniečko maku.
Niečo síce porozpráva, ale vzápätí je stále v jednote s tými, ktorí rozbíjajú Kristovo Evanjelium, Kristovu Cirkev a ničia ju zvnútra. Nemožno slúžiť dvom pánom. Hovorí Evanjelium. A on je aj tak, aj onak. Z jeho strany sa jedná len o alibistické mlátenie prázdnej slamy. Vždy, keď sa stretne s pápežom v pokľaku mu bozkáva ruky a je v jednote s nim.
Takže jeho slová vyznievajú falošne, len ako prázdny zvuk dunenia zvonu alebo rinčanie kovu. Skutky žiadne.
Blahovec01

Zavarili sme si, ale nech si to vyžerie naša vláda, nie my občania!

Johanika:
Tie informácie ktoré podávaš dokazujú platnosť slov z Evanjelia:
Strom poznáte po ovocí. Dobrý strom rodí dobré ovocie a zlý strom rodí zlé ovocie.
Heger je čisté diabolské zlo.
Aj s kumpánmi. Nevdojak mi prichádza na myseľ udalosť, prečo Bergólio v predchádzajúcom období prijímal zo Slovenska Satanistov. Dvakrát prijal vo Vatikáne Kisku, potom Čaputovú. Potom prišiel na Slovensko, aby …More
Johanika:

Tie informácie ktoré podávaš dokazujú platnosť slov z Evanjelia:

Strom poznáte po ovocí. Dobrý strom rodí dobré ovocie a zlý strom rodí zlé ovocie.

Heger je čisté diabolské zlo.
Aj s kumpánmi. Nevdojak mi prichádza na myseľ udalosť, prečo Bergólio v predchádzajúcom období prijímal zo Slovenska Satanistov. Dvakrát prijal vo Vatikáne Kisku, potom Čaputovú. Potom prišiel na Slovensko, aby podporil Satanské vakcíny. Vo Vatikáne nariadil povinne už tretiu Covid vakcínu. Ten kto ju odmietol musel Vatikán opustiť. Čistý Satanizmus. Nedávno Bergólio bozkával ukrajinskú zástavu a zaútočil na Putina. Bergóliovi nevadí, že tam nacisti huckaní USA od roku 2014 vraždili civilistov, ženy deti. Nevadí to ani hegerovi, ani Čaputovej, ani KBS. Dokonca mladých ľudí lapali ako divú zver a odoberali im orgány na transplantáciu do Nemecka a USA. Robili to bez anestézie zo žijúceho človeka. Malé deti!!!! Srdce, pečeň, pľúca, obličky, ... To Bergóliovi nevadilo. Bergólio len dokazuje, že je pod nadvládou luciferiánskej elity z USA, ktorej robí sluhu a poskoka. Ukazuje sa, že je to jednoliata diablova mafia zneužívajúca Krista a jeho Evanjelium na svoje špinavé ciele. Do neba volajúce zločiny nacistov a ich prisluhovačov!

A čo robí Slovensko?
Slovensko plne podporuje nacistický režim vraždiaci hrozným spôsobom na banderovský spôsob. Zajatým ruským vojakom podrezávajú hrdlá a týrajú ich. tak ako to robili aj počas II. svetovej vojny. Už tu na tomto webe to niekto dával. Neviem kto, ale bolo to tu aj s fotografiami. Hrozné! Hrozné! Hrozné! Podporuje vojnu a bezbrehú nenávisť. A Haľko je do toho zapojený svojim spôsobom tiež. Je s nimi v jednote. Prebudia sa niekedy z letargie? Alebo už nie....
Blahovec01

Hrdina, ktorému je Slovensko a jeho ľud úplne ukradnutý

Heger by mal obviniť aj Švejka a podať na neho trestné oznámenie, lebo Švejk bol tiež Ruský agent. Zatiaľ ho však neobvinil, lebo nevie kto bol Švejk a nedostal ani príkaz z ambasády.
Blahovec01

Zavarili sme si, ale nech si to vyžerie naša vláda, nie my občania!

Človek rozmýšľa, či je ešte záchrana. Záchrana určite je. Obrátenie a pokánie. To sú dve podmienky stanovené Kristom, stanovené posolstvom vo Fatime, stanovené aj posolstvom v Litmanovej.
Napísané je aj:
Kajajte sa, čiňte pokánie a verte Evanjeliu, inak všetci zahyniete!
To je jediná cesta záchrany. Ak to Slovensko neurobí, tak tá katastrofa príde.
Prekvapený som, že je v tom aj Haľko. Haľko mi …More
Človek rozmýšľa, či je ešte záchrana. Záchrana určite je. Obrátenie a pokánie. To sú dve podmienky stanovené Kristom, stanovené posolstvom vo Fatime, stanovené aj posolstvom v Litmanovej.

Napísané je aj:
Kajajte sa, čiňte pokánie a verte Evanjeliu, inak všetci zahyniete!

To je jediná cesta záchrany. Ak to Slovensko neurobí, tak tá katastrofa príde.

Prekvapený som, že je v tom aj Haľko. Haľko mi pripadá veľmi falošný a úlisný človek. Odpadol od pravej viery v Ježiša Krista, tak ako aj ostatní biskupi. Hlása modernizmus z Vatikánu, presadzuje satanistické vakcíny a tým sa zaradil do tábora Judášov a zradcov Krista. Satanizmus! Je v jednote s Bergóliom, ktorý už vytvoril Nové celosvetové náboženstvo /Abu-Dhabi/, kde Kristus nemá miesto Božieho syna, len ako jeden z prorokov, na úrovni Mohameda. Hrozná zvrhlosť!!! Je v jednote s Bergóliom, ktorý zakazuje šíriť slovo Božie /prozelytizmus/, a presaduzje všetky náboženstvá, LGBT, .... . Je to odpad od Krista a preto Haľko tvorí odpad od krista a prináša nie požehnanie, ale Božie prekliatie. A aj to je jedna "kvapka" do nešťastia Slovenska. On sa bude samozrejme úlisne vyhovárať, vykrúcať, skrúcať ako slizký had. Vedie hadie reči.

Obrátenie a pokánie! zrieknutie sa a oddelenie sa od bludov a odpadu a veriť Kristovi, ako jedinému Spasiteľovi a prijať jeho Božie slovo. Nič iné nám už nepomôže....
Blahovec01

Zavarili sme si, ale nech si to vyžerie naša vláda, nie my občania!

Včera som pozeral na americkej TV Markíza Hegera a jeho štvavé a nenávistné reči. No nedalo sa na to ani pozerať. Zloba, nenávisť, štvanie a diabolské lži!
Ten človek zošalel. Jeho výraz tváre, očí, strhaná tvár ako maska démona, nasvedčujú tomu, že je v ňom démon ZLA. Je v ňom Diabol. Ten výraz tváre je výraz človeka nepríčetného, výraz šialenstva. Je známe o ňom je je kazateľom v nejakej …More
Včera som pozeral na americkej TV Markíza Hegera a jeho štvavé a nenávistné reči. No nedalo sa na to ani pozerať. Zloba, nenávisť, štvanie a diabolské lži!

Ten človek zošalel. Jeho výraz tváre, očí, strhaná tvár ako maska démona, nasvedčujú tomu, že je v ňom démon ZLA. Je v ňom Diabol. Ten výraz tváre je výraz človeka nepríčetného, výraz šialenstva. Je známe o ňom je je kazateľom v nejakej satanistickej sekte. A vraj aj obchodník s alkoholom. Jedno zlo horšie od druhého. Je to služobník Diabla. Americká prezidentka na Slovensku, americká vláda. Slovensko plne v rukách USA. Toto neveští nič dobrého. Čisté diabolské ZLO.

Niekto tu už písal a posolstve Matky Božej z Litmanovej.
Bol som svedkom pred rokmi na púti na Starých horách pri Banskej Bystrici, kde ešte vtedajší biskup Baláž verejne pútnikom /asi 1500ľudí/ vyhlásil, že v Litmanovej sa zjavuje Diabol. No dnes sa ukazuje, že to posolstvo a varovanie nebolo od Diabla, ale sa ukazuje, že sme sa ocitli pred veľkým nešťastím, ktoré je pred nami. Americká prezidentka a americká vláda nás vtiahli do vojny. Otázka je už len kedy a ako.
Doplatíme na to len my obyčajní ľudia, ktorí nemáme kam ujsť a doplatíme na zlobu a šialenstvo diabolského vedenia krajiny, ktoré si bohužiaľ Slováci zvolili sami. Ja to chápem ako trest Boží. Ak chce pán Boh niekoho potrestať odníme mu rozum. Ak chce potrestať krajinu, politikom odníme rozum. Keby aspoň Cirkev nebola odpadlá, ale bohužiaľ.

Matka ustavičnej pomoci ochraňuj Slovensko! Rozprestri svoj ochranný plášť nad nami Slovákmi, nad Slovenskom a ochraňuj nás od satanskej vlády, od vojny a od ZLA.

Je to inak modlitba z Litmanovej.
Blahovec01

Peter bol prvým pápežom

Otca v tomto materiálnom fyzickom svete voláme otcom.
Je to súčasť rodiny. telesnej rodiny. Materiálnej fyzikálnej, fyzickej rodiny. To je materiálny svet.
V duchovnej sfére života je len jeden Otec a ten je na nebesiach.
On nemá materiálnu podstatu a nikto ho nikdy nevidel. Tak hovorí Evanjelium. Boha nikto nikdy nevidel. On sa nám Zjavil v tomto živote telesnom, v materiálnom svete a zobra…More
Otca v tomto materiálnom fyzickom svete voláme otcom.
Je to súčasť rodiny. telesnej rodiny. Materiálnej fyzikálnej, fyzickej rodiny. To je materiálny svet.

V duchovnej sfére života je len jeden Otec a ten je na nebesiach.
On nemá materiálnu podstatu a nikto ho nikdy nevidel. Tak hovorí Evanjelium. Boha nikto nikdy nevidel. On sa nám Zjavil v tomto živote telesnom, v materiálnom svete a zobral ľudskú prirodzenosť aby ho ľudia videli a aby naplnil Boží plán Stvoriteľa s človekom, ktorý v rajskej záhrade zradil. To sú známe veci každému. Otca nikto nikdy nevidel. Boha nikto nikdy nevidel. A on je len jeden. On je čistý a číry DUCH. V druhom živote, v duchovnom svete nikto nemá fyzickú podstatu. A preto tam otcov niet. Je len jeden o ktorom hovorí Kristus. Na nebesiach. A pápež otcom nie je. /No niektorí áno, žili nemravným spôsobom... môžu sa pochváliť kopou nemanželských detí/. Prvý biskup je pastier. Ale to sa už opakujem. Opakujem však len to, čo povedal Kristus. A je nám to dané v Slove Božom.
Blahovec01

Peter bol prvým pápežom

Opäť totálne bludy.
Papa je v preklade otec.
Peter by sa nikdy nedal menovať "otcom", lebo poznal príkaz svojho pána:
Matúš 23, 9
Ani otcom nevolajte nikoho na zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten v nebesiach.
A Peter to rešpektoval. Rešpektoval príkaz svojho UČITEĽA a MAJSTRA!!!
Peter bol prvý pastier, ktorému Ježiš povedal a príkázal:
Pas ovce moje!
Ján21, 17
Nič také, že je pápež, Kristus …More
Opäť totálne bludy.

Papa je v preklade otec.
Peter by sa nikdy nedal menovať "otcom", lebo poznal príkaz svojho pána:

Matúš 23, 9
Ani otcom nevolajte nikoho na zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten v nebesiach.

A Peter to rešpektoval. Rešpektoval príkaz svojho UČITEĽA a MAJSTRA!!!

Peter bol prvý pastier, ktorému Ježiš povedal a príkázal:
Pas ovce moje!
Ján21, 17

Nič také, že je pápež, Kristus nikdy nepovedal, Sú to bludy a nezmysly ľudí, ktorí pachtili neskôr po moci. Pojem pápež prišiel až ďaleko neskôr po Petrovi. Bol to výmysel ľudí. Nie Krista!!!! To čo si uviedol je nezmysel a blud. Kristus to nikdy nepovedal.

A vyložene nikdy by prvý apoštol Peter neprijal titul "Vicarius Filli Dei" čo znamená "Zástupca Boha na Zemi.".

Je na neuverenie, koľko bludov a nezmyslov ste si vy ľudia vo svojom bláznovstve navymýšľali len aby ste sa povýšili na úroveň Boha všemohúceho. Tárate nezmysly, ktoré nikdy nevyšli z Kristových úst a nie sú SLOVOM BOŽÍM!

Nikto z ľudí sa nesmie povyšovať na úroveň Boha na Zemi a prekrúcať Evanjelium, Slovo Božie.
K
ristus hovorí, že keby to bol aj Anjel z Neba, nech je prekliaty! /List Galaťanom!!!/. A aj Ján apoštol varuje vo svojom Zjavení, kto to bude robiť, kto sa bude povyšovať na úroveň Boha všemohúceho, a hovorí že to bude Neviestka oblečená do purpuru a šarlátu, ovešaná zlatom"

Buď tak dobrý a nezávadzaj a nešír bludy, ideš proti Spasiteľovi Kristovi a prekrúcaš Božie slovo. Peter nikdy nebol pápežom, ale prvým pastierom, ktorý mal pásť ovce Kristove. Tak hovorí náš Spasiteľ Ježiš Kristus. Diabol učí niečo iné a tak to aj s Cirkvou dnes vyzerá... To prekrúcanie Božieho slova nadobudlo obludné diabolské rozmery. Už aj homosexualitu akceptujete ako lásku. Hrôza nad hrôzy, kde ste svojimi bludmi dospeli!!!
Blahovec01

Pravá Cirkev má tri piliere:

dyk:
Keď som si prečítal ten tvoj zbuch právd, poloprávd a nezmyslov a hlúpostí, tak svedčí to, že máš v hlave poriadny zmätok a chaos. Hovorí sa tomu tiež "Babylon".
Na tú zmes kakofónie sa skutočne dá reagovať len veľmi ťažko. Ale to je tak, keď hlupákov vedú hlupáci, potom skončia obidvaja v jame. Slepí vedú slepých a hlúpych. Keby si čítal Božie slovo a veril by si Božiemu slovu, ktoré …More
dyk:

Keď som si prečítal ten tvoj zbuch právd, poloprávd a nezmyslov a hlúpostí, tak svedčí to, že máš v hlave poriadny zmätok a chaos. Hovorí sa tomu tiež "Babylon".

Na tú zmes kakofónie sa skutočne dá reagovať len veľmi ťažko. Ale to je tak, keď hlupákov vedú hlupáci, potom skončia obidvaja v jame. Slepí vedú slepých a hlúpych. Keby si čítal Božie slovo a veril by si Božiemu slovu, ktoré vychádza z Kristových úsť, tak by si nikdy toľko hlúpostí zo seba nevypustil.

Na niektoré predsa len zareagujem:

Veriť nemáme hocijakých falošným pastierom, či pápežovi, alebo nejakému inému pomätencovi, ak hovorí v rozpore s Evanjeliom, čiže Božím slovom. Veď je to jasne uvedené, že tradícia nemôže nikdy byť nad Božím slovom:

Mt 15,9 : No darmo si ma ctia, lebo náuky, čo učia, sú iba ľudské príkazy.”
Skutky5, 29 :
„Boha treba viac poslúchať ako ľudí.

Vyriekol si o mne súd, že som odpadlík a kadečo iné. Tvoje súdy sú ničím, nepovyšuj sa, lebo si len nikto. Nula. Hlúpa nula.

Ja beriem ako dôkaz Božie slovo, Kristovo slovo, o ktoré sa opieram:
Evanjelium podľa Jána 14, 6
„Ja som cesta, pravda a život. Nik nepríde k Otcovi, iba cezo mňa.“.
Jn 10, 9 „Ja som brána. Kto vojde cezo mňa, bude spasený;“.

A nikto iný tou bránou ku spaseniu nie je!!!! Ani pápež, ani nikto z iných ľudí stvorených Stvoriteľom.

A o tom tvojom "zjednotiteľovi" pápežovi Františkovi, tak si asi robíš srandu doslova z Krista! Dobre si prečítaj Božie slovo:
Matúš 23, 9
Ani otcom nevolajte nikoho na zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten v nebesiach!!

Arcibiskup Jan Pawel Lenga:
»Bergoglio je uzurpátor, a tým Antikrist«


V časopise La Repubblica v roku 2018 prehlásil:
A ja verím v Boha. Nie v katolickeho Boha, neexistuje katolický Boh, existuje Boh. A verím v Ježíša Krista, jeho inkarnaciu.“

Ten tvoj zjednotiteľ bozkáva vlajku Ukrajinských vrahov Banderovcov a vrahov ľudí. Bozkáva ruky luciferiánskej, satanistickej elite, Rothschildovi, Rockefelerovi a slúži ich cieľom. Satanským cieľom. Vyložene nie Kristovi, čo by mal robiť. Pekné zjednocovanie naozaj. Covidový tyran. Ale máš pravdu. Zjednocuje ľudí pre Satana. V chráme sv. Petra intronizoval Satana - Pačamamu. Tomu ty hovoríš zjednocovateľ a zástupca krista???!!! Si robíš srandu a posmech z Krista. Podľa teba, kristus prítomný v pápežovi sa poklonil Satanovi. ty nie si naozaj normálny a tu budeš niekoho moralizovať a poúčať. Ty si asi myslíš, že každý je taký hlupák ako si ty.

Odporúčaš mi, aby som viac študoval. Ja študujem Božie slovo a držím sa ho. Ako je možné, že ty toto čo som napísal nevieš?! A ty chceš poúčať iných. Veríš bájkam a kadejakým oslom. A máš v hlave z toho Babylon. Ja verím Kristovi a jeho Božiemu slovu. Toho držím, tak ako nám to povedal a povedal to aj mne, vo svojom slove:
Tim 2, 5
Lebo jeden je Boh a jeden prostredník medzi Bohom a ľuďmi - človek Kristus Ježiš.

Tak. A teraz ma musíš zablokovať, lebo už tak spravili aj iní... Ani som na nich neragoval a zablokovali ma. Budí to podozrenie, že ste trollovia apoužívate viac nickov. To neviem, ale nasvedčujú tomu blokácie a tiež patent a monopol na pravdu. A ešte niečím vynikáte a máte spoločné: panicky sa bojíte Evanjelia a Božieho slova.
Blahovec01

Pravá Cirkev má tri piliere:

Riadna hlúposť!
Pravá cirkev je postavená na uholnom kameni, na základnom pilieri a tým je náš Spasiteľ Ježiš Kristus. Ježiš Kristus založil Cirkev a celá stavba je postavená na ňom. On je hlavou Cirkvi a nikto iný!!!!
Sám to povedal, tak neprekrúcaj. Je až fatálne, koľko dezinformátorov a falošných katolíkov, či iných pošukov sa pohybuje tu na tejto naozaj čudnej stránke. Myslel som si, že táto …More
Riadna hlúposť!

Pravá cirkev je postavená na uholnom kameni, na základnom pilieri a tým je náš Spasiteľ Ježiš Kristus. Ježiš Kristus založil Cirkev a celá stavba je postavená na ňom. On je hlavou Cirkvi a nikto iný!!!!

Sám to povedal, tak neprekrúcaj. Je až fatálne, koľko dezinformátorov a falošných katolíkov, či iných pošukov sa pohybuje tu na tejto naozaj čudnej stránke. Myslel som si, že táto stránka je o kresťanstve. Absolutne nie. Je tu plno pochábľov a užitočných idiotov Satana. Myslia si, že sú múdri. Pýcha ich napadla a stratili zdravý rozum. A tak to aj s týmto falošným kresťanstvom vyzerá. Ich ovocie je veľmi špatné. Teraz aj na Ukrajine títo falošníci to dokazujú. Idú pod krížom zabíjať. Banderovci! Zbrane a farár s krížom pred nimi.

Tak. A teraz rob to čo vieš! Vymaž ma a zablokuj. To jediné vieš!!! Ako aj tí ostatní....