Coburg
Tie motívy a ciele sa ešte len ukážu. Buďme triezvi. Podliehať nejakej situačnej masovej eufórii alebo umelému nadšeniu sa môže vypomstiť. Uvidíme, aké ovocie to prinesie. Potom budeme múdrejší.
U.S.C.A.E.
nepochopili už to že dieťa sa neberie ako majetok rodiča ono mu je zverené a beda keď sa zle stará

dieťa si zredukovali na nárokovateľnú hračku
Monika G
Krásný pokojný den. Já jsem přesvědčena, že držet se toho co katolická církev dva tisíce roků učila, nemá s konzervatismem nic společného. Mnohým lidem a to žel Bohu i některým katolíkům se zřejmě líbí, že tato moderní KC v čele s Bergogliem již nezakazuje hřešit a naprosto rezignovala na svůj hlavní úkol, aby lidem stále připomínala, že spása nesmrtelných duší, je v tomto životě to nejdůležitějš…More
Krásný pokojný den. Já jsem přesvědčena, že držet se toho co katolická církev dva tisíce roků učila, nemá s konzervatismem nic společného. Mnohým lidem a to žel Bohu i některým katolíkům se zřejmě líbí, že tato moderní KC v čele s Bergogliem již nezakazuje hřešit a naprosto rezignovala na svůj hlavní úkol, aby lidem stále připomínala, že spása nesmrtelných duší, je v tomto životě to nejdůležitější.
Monika G
Citadela. Každý to vidíme bohužel úplně jinak. Ti, kteří papeže Františka na tom setkání svojí přítomností podpořili, by měli podle mého názoru zpytovat svědomí. Tímto svým postojem jen ukázali že jim vůbec nevadí, kam se tato modernistická KC v čele z J. Bergogliem vydala.
U.S.C.A.E.
ak niekto nevie rozoznať špatne a pravdivo to je naozaj niečo zle a z pravidla ten istý nemá problém šíriť lži o dejinách Cirkvi to myslím ako typ človeka

poznáme osobu ktorá sa vyjadruje aj špatene aj nepravdivo vy hoki sladko a nepravdivo resp. manipulatívne a nepravdivo