Clicks1.2K

Diabol skutočne existuje a Ježiš platí zakaždým, keď hrešíme.

Mates5485
72
Teraz počúvajte, čo sa stalo: Keď som sa nachádzalo v tejto strašnej situácii, naraz som sa desivo zľakla! Pretože som zrazu uvidela, že démoni skutočne existujú. A teraz prišli, aby ma odniesli. …More
Teraz počúvajte, čo sa stalo: Keď som sa nachádzalo v tejto strašnej situácii, naraz som sa desivo zľakla! Pretože som zrazu uvidela, že démoni skutočne existujú.
A teraz prišli, aby ma odniesli. Videla som týchto démonov pred sebou v celej ich príšernosti a žiadne z napodobnenín, ktoré som na zemi dosiaľ videla, nemôžu ani v najmenšom vykresliť, ako príšerne vyzerajú títo diabli v skutočnosti.
A tak vidím, ako naraz zo stien operačnej sály vystupuje množstvo temných postáv. Zdajú sa byť celkom normálnymi a obyčajnými ľuďmi, ale všetci majú tento príšerný, hrôzostrašný pohľad. Nenávisť im priamo hľadí z očí. A naraz som pochopila, že im niečo dlhujem. Prišli, aby ma vyúčtovali, pretože som prijala ich ponuku k hriechu, a teraz som za to musela zaplatiť, a tou cenou som bola ja sama. Veď moje hriechy mali dôsledky.

Hriechy patria satanovi, nie sú od neho žiadnou ponukou zadarmo, musia sa zaplatiť. Tou cenou sme my sami. Keď teda takpovediac nakupujeme v jeho obchode, budeme musieť za ten tovar zaplatiť. To by nám malo byť jasné. Musíme zaplatiť za každý hriech, platíme kľudom svedomia, platíme vnútorným pokojom, platíme svojim zdravím… A ak sme veľmi vernými stálymi zákazníkmi satanovho supermarketu a nakupujeme stále len v jeho obchode, nakoniec nás zinkasuje sám.
Najväčšou klebetou a hlavným klamstvom, veľkým trikom diabla je, že rozširuje rozprávku, že vôbec neexistuje. A tieto strašné, temné postavy krúžia okolo mňa a je jasné, že prišli len s jedným cieľom, aby ma vzali so sebou.
Nemáte pravdepodobne žiadne poňatie, čo to bolo za hrôzu a strašný strach, že mi v tejto situácii vôbec nebol nič platný celý môj intelekt, moja duchaplnosť, moja vedeckosť, moje akademické tituly a moje ukončené odborné vzdelanie. Boli úplne bezcenné.

Tieto hriechy nás teda tiahnú do hlbiny, dolu, k „otcovi lži“. Ak ale svoje poľutovaniahodné zlyhania a hriechy (ktoré musíme zaplatiť) prednesieme Bohu vo sviatosti zmierenia, potom Boh platí túto cenu.On ju zaplatil svojou vlastnou Krvou a smrťou na kríži.
A On platí zakaždým, keď hrešíme, znovu. On za nás vytrpel pekelné muky, ktoré sme si mali sami odpykať a ktoré nás zaväzujú majiteľovi hriechov (satanovi).

Boli sme vykúpení Ježišom Kristom. Teraz máme nárok na Jeho Kráľovstvo, na Jeho život, pretože On nás urobil „Božími deťmi“.

A sem teraz prišli oni, títo temní pomocníci, aby zinkasovali svoj majetok – mňa… Videla som ich teraz vystupovať zo steny a vstupovať do operačnej sály. Bolo to veľmi veľa osôb, ktoré tu naraz stáli okolo. Navonok vyzerali najprv normálne, ale pohľad každého z nich bol plný nenávisti. Plný diabolskej nenávisti. A boli tak bezduchí, akoby vo vnútri vyhoreli.
Moja duša sa vzpierala a triasla a ja som okamžite pochopila, že to boli démoni. Pochopila som, že tu boli kvôli mne, pretože som im niečo dlhovala, pretože hriech nie je zadarmo. To je naozaj najväčšia diablova podlosť a lož, že robí, aby ľudia verili, že vôbec neexistuje. To je jeho stratégia, potom s nami môže robiť všetko, čo chce tento klamár. A teraz som so zdesením videla: Ó, áno, oni existujú! A už začali okolo mňa krúžiť, chceli ma odniesť.
Dokážete si predstaviť moje zdesenie?
Môj strach, moju hrôzu?!
Celá moja veda, múdrosť a spoločenské postavenie mi teraz nebolo vôbec na nič.
Začala som sa váľať po zemi a vrhať sa na svoje telo, pretože som chcela vojsť do svojho tela, ale moje telo ma už neprijalo. A toho som sa strašne zľakla.
Začala som utekať a chcela som zmiznúť. Neviem ako, ale prenikla som cez stenu operačnej sály. Nechcela som nič iné ako dostať sa preč, ale keď som prenikla stenou – hľa – urobila som skok do ničoho. Bola som poslaná dovnútra jedného z tých tunelov, ktoré tu naraz boli a viedli dolu. Na začiatku tu bolo ešte trochu svetla a boli to svetlá ako včelie plásty. A tiež sa to tu hemžilo ako v úli, bolo tu toľko ľudí.

Dospelí, starí, muži, ženy, a s hlasným krikom, šupinatí a s divokou hrivou, škrípali zubami. A bola som vťahovaná stále hlbšie do zeme a pohybovala som sa nepretržite dolu, aj napriek tomu, že som sa stále snažila dostať sa stadiaľ von. Svetla stále ubúdalo a bolo stále temnejšie, a ja som sa hnala v tomto tuneli ďalej, až nastala mimoriadna tma. Bezbranne som sa ponorila do tejto temnoty, pre ktorú jednoducho neexistuje prirovnanie. Tá najtemnejšia temnota na tejto zemi je proti tomu ešte jasné poludnie. Ale tam táto temnota spôsobovala strašné bolesti, hrôzu a hanbu – a príšerne zapácha. Je to žijúca temnota, nič tam nie je mŕtve alebo nehybné.
Keď som sa takto bez pomoci a bezbranná kĺzala týmito tunelmi, nečakane som dospela k nejakému rovnému miestu. Tu som teraz bola úplne zúfalá, ale posadnutá železnou vôľou, aby som sa stadiaľto dostala preč. Bola to tá istá vôľa ako predtým, aby som v živote niečo dosiahla, čo mi teraz a tu nebolo vôbec na nič – pretože som bola tu a nebola som schopná sa oslobodiť. Z veľkých predstáv a snov z doby predtým nezostalo už nič. Stala som sa naraz proste len úplne malou, úplne nepatrnou. A potom som naraz uvidela, ako sa otvorila zem. Vyzeralo to ako obrovské ústa, ako príšerne veľká tlama, ako pažerák. Tá zem žila, ona sa chvela!!! Cítila som sa strašne prázdna a podo mnou táto skľučujúca, strašná priepasť, ktorú ľudskými slovami jednoducho nie je možné opísať.
Najstrašnejšie bolo, že tu už človek necítil absolútne nič z prítomnosti a lásky Božej. Tu už nebolo nič, ani kvapôčka nádeje. Táto diera v sebe mala niečo, čo ma nasávalo dolu, bez toho, aby som sa mohla postaviť na odpor.

Kričala som ako pomätená. Vydesila som sa na smrť, keď som spozorovala, že tomuto pádu nemôžem zabrániť, naopak, že som nepretržite ťahaná dolu. Vedela som, že ak sa už raz zrútim dolu, tak sa už nedostanem späť. A budem padať bez konca stále hlbšie a hlbšie.
To bola duchovná smrť mojej duše, bola by som neodvolateľne navždy stratená. Ale v priebehu tejto strašnej hrôzy, na okraji tej priepasti, som náhle pocítila, ako ma svätý archanjel Michal pevne drží za nohy. Moje telo padalo do tejto diery, ale bola som pevne držaná za nohy. Bol to okamih desivej bolesti a tiež príšerného strachu. Ale keď som tak visela nad priepasťou, démonov dráždila tá trocha svetla, ktoré som ešte mala v duši, a tak sa všetky tieto netvory na mňa vrhli.
Tie strašné tvory boli ako larvy, ako upíry, aby toto svetlo vo mne s konečnou platnosťou zhasili. Predstavte si môj odpor a hrôzu, keď som sa videla pokrytá týmito odpornými tvormi.
Kričala som, kričala som ako pomätená. Tieto veci horeli.
Ó, moje sestry a bratia, jedná sa o žijúci temnotu, je to nenávisť, ktorá tak páli, ktorá nás pohlcuje, ktorá nás vykorisťuje a vysáva. Neexistujú slová, ktorými by som opísala túto hrôzu.
Ferdo112 shares this.
Diabol a jeho sila!
Mates5485
Rapture
čo sa ma také somariny furt pýtaš ? Ja neuznávam hallowen satansky sviatok. Nič nemá spoločne s našim kresťanským sviatkom ( sviatok všetkých svätých )
Rapture
dakujem za odpoved, tiez si to myslim, chcel som vediet tvoj nazor a pozri si toto video cele www.youtube.com/watch
Rapture
@Mates5485 trochu odbocim, aky mas nazor na hallowen, ak knaz to propaguje ako dobru vec, je to ok?
Johanka2
ZASTAVME TO!
Priatelia,prosím podpíšte a rozširujte túto pripomienku:
"Zastavme verejné financovanie umelého oplodnenia!"

Subject: Zastavte verejne financovanie umeleho oplodnenia – hromadna pripomienka

Parik Daniska <info@edirect.sk>
Dobrý deň,

25. 3. 2019 o 17:02
prosím Vás o podporu hromadnej pripomienky, ktorá pomôže zastaviť ničenie tisícov počatých detí.

Ministerstvo zdravotníctva …More
ZASTAVME TO!
Priatelia,prosím podpíšte a rozširujte túto pripomienku:
"Zastavme verejné financovanie umelého oplodnenia!"

Subject: Zastavte verejne financovanie umeleho oplodnenia – hromadna pripomienka

Parik Daniska <info@edirect.sk>
Dobrý deň,

25. 3. 2019 o 17:02
prosím Vás o podporu hromadnej pripomienky, ktorá pomôže zastaviť ničenie tisícov počatých detí.

Ministerstvo zdravotníctva sa chystá upraviť niektoré ustanovenia týkajúce regulácie cien v oblasti zdravotníctva. V tej súvislosti navrhujeme, aby sa z verejného zdravotného poistenia prestalo preplácať umelé oplodnenie, dnes sa totiž z poistenia preplácajú tri cykly umelého oplodnenia.

Dôvodov je viacero:
pri umelom oplodnení zomierajú ročne tisíce počatých detí, či už v dôsledku ich úmyselného zničenia, alebo vystavenia nehostinnému prostrediu,
umelé oplodnenie je v rozpore s ľudskou dôstojnosťou, ktorá musí byť uznaná každému človeku bez rozdielu,
štát nesmie nútiť občanov, aby cez verejné poistenie prispievali na neetické zákroky,
deti narodené z umelého oplodnenia trpia vo zvýšenej miere rôznymi ochoreniami, vrátane niektorých foriem rakoviny,
Slovenská republika nezabezpečuje ochranu pred incestom, pretože súrodenci počatí z darovaných pohlavných buniek sa vzájomne nepoznajú,
peniaze zo zdravotného poistenia by sa mali vo zvýšenej miere využiť na skutočnú liečbu neplodnosti, teda na odstraňovanie príčin, pre ktoré manželia nedokážu otehotnieť.
Táto pripomienka nemá vplyv na legálnosť umelého oplodnenia, ruší však jeho financovanie z verejného zdravotného poistenia.

Ak môžete, podporte pripomienku ešte dnes. Potrebujeme zozbierať aspoň 500 podpisov.

Pripomienku môžete nájsť a podporiť TU:

citizengo.org/sk/169540-zastavte…

Budem vďačný, ak tento email pošlete aj Vašim priateľom, rodine a známym, ktorí by mohli mať záujem pripomienku podpísať. Ďakujem Vám!

S pozdravom,
Patrik Daniška

PS: Všetko najlepšie ku Dňu počatého dieťaťa!
Johanka2
www.hlavnespravy.sk/…/1707623

Aktivista za ľudské práva: Za posledných 20 rokov zavraždili islamisti v Nigérii 70 000 kresťanov. “Dlhodobou stratégiou je očistiť zem od kresťanov a vziať im zdroje”

Prezident Medzinárodného kresťanského koncernu Jeff King, povedal pre Breitbart, že za posledných 20 rokov zavraždili islamisti v Nigérii 70 000 kresťanov. Vyhlásil to vo štvrtkovej relácii Sirius…More
www.hlavnespravy.sk/…/1707623

Aktivista za ľudské práva: Za posledných 20 rokov zavraždili islamisti v Nigérii 70 000 kresťanov. “Dlhodobou stratégiou je očistiť zem od kresťanov a vziať im zdroje”

Prezident Medzinárodného kresťanského koncernu Jeff King, povedal pre Breitbart, že za posledných 20 rokov zavraždili islamisti v Nigérii 70 000 kresťanov. Vyhlásil to vo štvrtkovej relácii SiriusXM Breitbart News Tonight

Ilustračné foto

“Nie vždy sa to dostane do tlače,” povedal King, k nezáujmu médií o prenasledovanie kresťanov. “Je úplnou pravdou, že je kresťanstvo najviac prenasledovanou vierou.”
„Veľa ľudí nevie, že … v Nigérii zavraždili islamisti asi 70 000 kresťanov v posledných 20 rokoch a to je len špička ľadovca. Deje sa to všade. Existuje celé spektrum útlaku,“dodal.
16. marca Breitbart News informoval o tom, že nigérijskí moslimskí militanti, zabili za tri týždne 120 kresťanov: “Počet mŕtvych kresťanov v Nigérii vzrástol na 120 obetí po tom, čo tento týždeň zabili moslimskí bojovníci Fulani, v štáte Kaduna, ďalších 50 ľudí.”
Thomas Williams, šéf Breitbart v Ríme podotkol, že “mainstreamové médiá” prekryli masovú vraždu kresťanov islamistami v Nigérii, s masovou vraždou moslimov v mešite na Novom Zélande:
“Politickí lídri a verejní činitelia sa tento víkend predbiehali, aby odsúdili útoky v mešitách na Novom Zélande, kým moslimovia v Nigérii zabíjali desiatky kresťanov a nikto si to ani nevšimol.
Médiá hlavného prúdu bez výnimky venovali maximálnu pozornosť streľbe, noviny prinášali príbeh na titulkách a televízne spravodajské kanály boli plné tohto príbehu.
Bizarným aspektom prekrytia v skutočnosti nebola pozornosť venovaná ohavnému zločinu spáchanému na Novom Zélande, ale absolútne ticho okolo súčasného masakru desiatok kresťanov moslimskými militantmi v Afrike.”
Minulý pondelok Dede Laugesen, riaditeľ Save the Persecuted Christians, povedal pre Breitbart News, že „protikresťanská zaujatosť“ naprieč americkými „mainstreamovými“ médiami poháňa spravodajské organizácie, aby potlačili masovú vraždu kresťanov islamskými teroristickými skupinami.
“Ľudia neveria, že kresťania môžu byť prenasledovaní, že môžu byť zabití. Tu v Spojených štátoch máme len iné vnímanie pre tých, ktorí sú kresťania, ale vo väčšom svete sú kresťania vnímaní ako hrozba kontroly a moci. Čo máte v Nigérii, ktorá je najľudnatejšou krajinou Afriky, 200 miliónov ľudí, ktorí tam žijú z toho je 50 percent kresťanov a 50 percent moslimov. Máte tam dve z najnebezpečnejších teroristických skupín na svete, Fulani militantov a Boko Haram, teraz spojených s ISIS Islamský štát v západnej Afrike, ktoré sú poháňané radikálnou šarátskou rasistickou ideológiou, ktorá sa snaží šíriť šaríu v celej krajine Nigérie.
Islamské teroristické hnutia, uzatvára Laugesen, pokračujú v čistke kresťanov v Nigérii a v celej Afrike.
Dlhodobou stratégiou je očistiť zem od kresťanov a vziať im zdroje“, povedal Laugesen. “V severnej Nigérii sú cenné kovy a kamene, ktoré sa dajú ťažiť za pomerne malé náklady, a ktoré budú schopné financovať kalifát, ktorý sú obidve tieto skupiny odhodlané zriadiť v nehostinných územiach Nigérie a regiónu Čadského jazera. ”
Mates5485
Neskutočne aké bludy,herézy dava bohumila samé schizmatické jedovaté učenia. Cely world last chance je jedovatá sekta ako ty bohumilo povodne vtedy henta si totálna zablúdená a prebuď sa čim skôr kým je čas lebo smeruješ do totálnej temnoty,hriechu a zla. Keby si vedela jezuitov založili svätci.

www.stari.jezuiti.sk/o-nas/498-historia-rehole-2
sk.wikipedia.org/wiki/Ign%C3%A1c_z_Loyoly
sk.wikipe…More
Neskutočne aké bludy,herézy dava bohumila samé schizmatické jedovaté učenia. Cely world last chance je jedovatá sekta ako ty bohumilo povodne vtedy henta si totálna zablúdená a prebuď sa čim skôr kým je čas lebo smeruješ do totálnej temnoty,hriechu a zla. Keby si vedela jezuitov založili svätci.

www.stari.jezuiti.sk/o-nas/498-historia-rehole-2
sk.wikipedia.org/wiki/Ign%C3%A1c_z_Loyoly
sk.wikipedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_…

Mistrovské podvody Jezuitů: Ukrýtí Placaté země a Lunárního Sabatu!
apredsasatoci likes this.
apredsasatoci likes this.