Wyświetlenia5,4 tys.

KSIĄŻĘ POKOJU - Akiane Kramarik - http://www.artakiane.com/

OD NOWA 30
1
Akiane Kramarik to cudowne dziecko. Obdarzona jest niesłychanym talentem malarskim. Urodziła się 1995r. w USA [stan Illinois] w rodzinie ateistycznej - Litwinki i Amerykanina. Akiane w wieku czterech…Więcej
Akiane Kramarik to cudowne dziecko. Obdarzona jest niesłychanym talentem malarskim. Urodziła się 1995r. w USA [stan Illinois] w rodzinie ateistycznej - Litwinki i Amerykanina.
Akiane w wieku czterech lat zaczęła rysować obrazki, które zwracały uwagę swą niezwykłą, dojrzałą formą.
W wieku sześciu lat zaczęła malować pierwsze obrazy, a mając zaledwie siedem lat, objawił się u niej fantastyczny talent poetycki.
W wieku 8 lat namalowała swój najsłynniejszy obraz "Książę Pokoju"
Twierdzi że jej ręką kieruje Jezus i On zsyła jej natchnienia i głębię wizji, które młodziutka malarka ukazuje na płótnie.
- „Zostałam pobłogosławiona przez Boga. A jeśli zostałam pobłogosławiona, to jest tylko jeden jedyny powód, dla którego tak się stało - by rozświetlać drogę innym” - mówi.
Oglądając jej dzieła trudno temu zaprzeczyć, bo jej obrazy, są po prostu niesamowite i trudno wprost uwierzyć, że dziecko jest ich autorem!
Na obrazach prezentuje mikro i makro kosmos - ludzi z różnych kontynentów, przyrodę, zwierzęta, a nawet odległe galaktyki.

Serdecznie zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Akiane Kramarik i jej świata poruszającej, natchnionej twórczości, w której opowiada o swoich spotkaniach z Bogiem.
Galeria zawiera obrazy posegregowane według kolejności powstawania - począwszy od czwartego roku jej życia, do chwili obecnej.
Obrazy zapierają dech i oglądając je pozostaję długo pod ich wrażeniem, są oszołamiające!

--
Poniżej - "Książę Pokoju"
Obraz namalowany w 2003 r.
annnawis80 lubi to.