Jazyk

Pozretia
924
Synoda Mladých je rozhodnutá pred tým, než začala

csk.cartoon 14 3
Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsIsegdnpfbm
Napísať komentár
sulnadzlato
Hokinář je posedlý Halikem.. Ještě ze je tadyk Menhirek,aspoň se dovíme něco nového a taky podstatného. Prokop s Hokinářem za ním enem poštěkávajú.
Napísať komentár
Hoki
Jsem rád, že si menhir dal pohlavek a že výrok Libora Halíka - V dějinách kromě Jidáše nebylo většího ničitele Církve než je Bergoglio. - usiluje oprávněně o ZLATOU SLZU GLORIE.
Napísať komentár
menhir
Hoki před 11 hodinami
Vatikán schvaľuje požehnávateľa homosexuálov ako rektora
Jak jsi sám nedávno napsal ve svém komentáři - citováno doslova -
To mám tak rád, odborníky na chování cizích lidí. Tak se nad tím zamysli a dej si pohlavek ty jeden gaunere.
Napísať komentár
Hoki
Libor Halík - musím "pochválit" to sdělení - viz- V dějinách kromě Jidáše nebylo většího ničitele Církve než je Bergoglio.

Tu ZLATOU SLZU si Libor Halík vskutku zasloužil. granosalis.cz/modules.php (MIMOCHODEM 10. TÉ VÝROČÍ/
Zlatá slza GRANO SALIS je udělena za zajímavé kreace, citáty, prohlášení nebo tvrzení na českém nejlépe ekumenickém internetu, které svým kouzlem nechtěného prokazuje … Viac
Napísať komentár
Libor Halik
Je to strašné, ale je to tak. S argentiským Františkem (Bergogliem) vrcholí papežem Lvem XIII. prorokované 75-leté až 100-leté, Bohem za naše hříchy dopuštěné, ničení Církve satanem. V dějinách kromě Jidáše nebylo většího ničitele Církve než je Bergoglio.
Napísať komentár
Zedad
Hoki a kde se svobodou umí zacházet?
Napísať komentár
Zedad
Hoki mnoho slov o ničem.
Napísať komentár
Hoki
Tento rok zemřel skvělý herec ze seriálu MASH David Ogden Stiers, který představoval nezapomenutelného majora Winchestera. Kdo seriál zná, nemusím nic vysvětlovat. A právě takové jednání jaké představoval zmiňovaný major, zde projevuje jistý hirmen a spol.
-------------------------------------------------------------------------------------
Mimochodem, raději uvedu celý komentář, uzobávat z něho… Viac
Napísať komentár
menhir
Tohle má být co, kuťo? Nemůžeš se rozhodnout, zda jsou komentáře jiných uživatelů podnětné nebo jestli se jimi nebudeš zabývat? Ty jsi těžce chronicky nerozhodný. Ukázalo se to i 10. května.
Hoki včera
Boží slovo na den 15.10. A.D. 2018
Kamaráde, neurčuješ mantinery druhých, ale jen své. Že jsou zde přesolení trolové je jasné. Omílají stále totéž. Lidé jsou tak různí a to … Viac
Napísať komentár
Hoki
Otázkou je, zda se do pomyslného sajrajtu nenaveze někdo zcela sám a pak to hází jen na jiné.
Darem člověku je totiž i svoboda. Ne každý s ní umí zacházet a poradit si s ní. Podobně je to i u celých národů. Praštění amíci vyvážejí "svobodu" do zemí, kde je požehnáním například osvícený diktátor. Se svobodou si prostě někteří neumí poradit. Jiná mentalita ve Švédsku a jiná v Kongu. Jiná v … Viac
Napísať komentár
Hoki
Dopis papeže Františka mladým lidem....
www.cirkev.cz/…/170116dopis-pap…

Je dobré se na mladé obracet. Je dobré si trochu uvědomit, kolik bylo Marii let, když počala z Ducha svatého a je dobré si uvědomit, kolik bylo našemu Pánu, když začal veřejně působit... A je taktéž dobré si uvědomit, že i svatý Tomáš Akvinský byl zrovna uprostřed svého významného veřejného působení, když přednášel … Viac
Napísať komentár
Verka
No hlavně ze biskup Holub je nadšeným propagátorem synody
Napísať komentár