Jazyk

Pozretia
1,4 tis.
Dogg (Opus dei): Ďaľšia protislovenská propaganda?

Anton Čulen 34
Producentom filmu DOGG je Azyl Production, koproducent je HomeMedia a distribučnou spoločnosťou je Continental film. Tento film finančne podporil Audiovizuálny fond. www.youtube.com/watch Viac
Napísať komentár
Hoki
Tak to máme pět dní a co nám k tomu bulvár radí? 5 kilo za 5 dní. Ale to umí shazovat asi jen ženy. My muži jsme konzervativnější. :) prozeny.blesk.cz/…/rychla-letni-di…
ceskoslo
Potřeboval bych shodit do pondělka, kdybyste někdo o něčem věděl, jak na to. Jdu dělat anténní rozvody a potřebuji střechou prolézt mezi střešními latěmi do půdního prostoru. Zatím to vždycky klaplo. Kdyby bylo léto, tak v triku snad prolezu. Bojím se, abych tam nezůstal zaklíněný mezi latěmi, jako hoki v žebříku a postupně nezapadal sněhem:-)
Hoki
Dlouhodobý stres,deprese i utrápené srdce působí to, o čem píše ceskoslo. Takové ty krátkodobé výkyvy to ano miňo, to jde vidět na dospívajících holčinách, když svá "traumata" řeší kalorickým přísunem a ještě si k tomu vezmou černé legíny v domnění, že to zlepší figuru - a někdy už před rokem u takových bylo pozdě :)
miňocraft
"Najlepší na hubnutí jsou deprese, nebo utrápené srdce"
Pri depresiach poznám skôr priberanie, človek vtedy "žerie" sladkosti ako divý.
O tom utrápenom srdci je to pravda, je to aspoň jeden pozitívny efekt popri tej bolesti 😀.Odborníci najnovšie zistili, že na zlomené srdce môže trochu pomôcť paralen. Ale čas a Božia milosť urobí všetko a človek z takej skúšky vychádza posilnený.
Hoki
Ano, stres spaluje duši i tuky. Znám jeden případ, přesněji znal... Moc smutné. nejenom že plandalo, ale ten člověk navzdory větru ;) ztěžka chodil. Jak duše bez života se tomu říká. Nevím, jak odpustit tomu člověku, který to způsobil...

Ohledně dotyčného kousku - publikum nebylo. Poté dorazilo a dost se smálo...
ceskoslo
Nejlepší na hubnutí jsou deprese, nebo utrápené srdce. To pak na tobě všechno ve větru příjemně plandá :-)
Jinak kaskadérský kousek dobrý. Jiní to dělají za velké peníze a ty to vystřihneš z fleku zadara.
Hoki
Pokud máš nějaký zázračný recept na shazování sem s ním :) S hliníkovým žebříkem mám jednu zkušenost - laťoval jsem venkovní zeď pro pokrytí palubkami a opřel si žebřík o jednu již přibouchanou horizontálně vedenou lať asi ve třech metrech. Spodek žebříku byl na zámkovce. Vypadlo to pevně, al vlhkost na zámkovce udělala své + má hmota... Vylezl jsem nahoru a zatloukal a za minutu bleskový sešup. … Viac
ceskoslo
Děkuji za optání,
není to špatný.Akorát bych potřeboval trochu shodit. Jak jsem přestal hulit, tak jsem nabral snad 20 kilo. Nedávno jsem betonoval věnec a prdla pode mnou příčka na štaflích. Naštěstí ta spodní. Teď jsem si na stavbu vzal raději svoje hliníkáče. Jen prozatím, než shodím :-)
kostelník
Jediný, kdo by rád lezl do soukromé pošty je Mirek. Beztak jednou vyjde najevo, že Ceskoslo i Henta jsou jeho registrace.
Beno sa to páči. 
Anton Čulen
Milan Mazurek (ĽSNS) s prejavom na Marsz Niepodległości (Varšava - 11. 11. 2017)
www.youtube.com/watch
alica111
Segal pred 2 hodinami
Pozor na fízla ceskoslo který se zabývá hackováním, aby vypátral identitu uživatelů.

a ty tu čo strašíš števo?
ceskoslo
Poopravím. Správně má znít věta takto:
"My trolové a fízlové, kteří lezeme druhým do počítače a do soukromé pošty a zabýváme se dehonestací našich politických odpůrců, dejme si pozor na uživatele ceskosla, kterému jsme trnem v oku a pokouší se odhalit identitu naší zbabělé a hloupé existence."
mike084 sa to páči. 
Segal
Pozor na fízla ceskoslo který se zabývá hackováním, aby vypátral identitu uživatelů.
Beno sa to páči. 
Zobraziť ďalších 2 páči sa mi to.
ceskoslo
Pozor na podvodníka který se nazývá ceskoslo. Je to fízl a komunista.
----
Pozor na Segala, je to zakomplexovaný zbabělý budižkničemu.
Hoki
Já bych řekl, že pozor se musí dát spíše na internetové plivníky. Když jsem si četl co takový plivník je a kde všude se vyskytuje, tak je mi jasné, že GLORIA TV své plivníky má na 100%.
Segal
Pozor na podvodníka který se nazývá ceskoslo. Je to fízl a komunista.
henta sa to páči. 
ceskoslo
Pozor na nicky hoki ceskoslo henta. Jsou to trolove.
----
V Norsku jsem párkrát byl, ale žádná metamorfóza u mě neproběhla. Toho bych si jistě všiml hned ráno při čištění zubů.
Každý, koho milosrdný Pán Bůh obdařil rozumem, ví přesně, kdo je zde škodná a nastrčený trol. Udělal řadu chyb, takže došlo k provalení. Mají poslat někoho inteligentnějšího a ne takové trdlo.
+Joseph+ sa to páči. 
Anton Čulen
Počas komunistického režimu nás bolševici aj s Cirkvou (okrem členov Pacem in terris) označovali za klerofašistov. Dnes nás komunisti zdegradovali na fašistov, lebo nejaký biskupi figurujúci na zoznamoch ŠTB sú na ich strane, ale ako píše Coburg, je iba otázkou času, kedy nás všetkých znovu označia za klerofašistov. A to bude pre našich "pastierov" ťažké prebudenie....
tŕnie sa to páči. 
Coburg
Ja by som ani nepísal "protislovenská" - toto je už oveľa hlbšie - je to proticirkevná propaganda, a onedlho bude celá slovenská Cirkev nazávaná "fašistickou".
Segal
Pozor na nicky hoki ceskoslo henta. Jsou to trolove.
Anton Čulen
Bataclan: Nikdy nezabudnem na to, čo som pred 2 rokmi videla, ani na to, čo nasledovalo
alianciazanedelu.sk/archiv/414
Segal sa to páči. 
Coburg
Toto je už útok "na zteč" - ako sme hovorievali na vojne. A bude sa to len stupňovať. Aj v 50-tych rokov začali najprv s propagandou, potom mediálnymi útokmi a končilo to Leopoldovom, Ilavou, Jáchymovom a popravami....
Segal sa to páči. 
mike084
pán Anton Čulen prečo s otáznikom
Anton Čulen
To ako sa údajne fašistický rovnoramenný dvojkríž dostal do takmer tisícročia starých erbov niektorých miest a obcí na Slovensku zostáva námetom pre konšpiračné teórie týchto „pseudointelektuálov“.
www.narodpovstan.sk/…/ked-sa-narodne-…
N0B0DY.SK
... a pre zaujímavosť, ide o tzv. lotrinský (lorrainský) kríž:
cs.wikipedia.org/wiki/Lotrinsk%c3%bd_…
N0B0DY.SK
A ten dvojkríž má byť narážka autora filmu na Slovenský štát (?), nerozumiem. Lebo taký kríž používajú aj satanisti:
www.last.fm/…/a3651c02489a4eb…
Anton Čulen
Ja nikde nic nedavam. Ten nazov pribehu a dvojkriz v nazve ju dava do nejakej suvislosti.....
N0B0DY.SK
Anton, tá ukážka je ako z nejakého hororu, prečo ju dávate do súvislosti s protinárodnou propagandou a hnutím Opus Dei?
ľubica
pre tých čo nemajú jasno, o čom je OPUS DEI:
Celá pravda o OPUS DEI - Alfonso Carlos de Borbón
alebo skrátené:
Opus Dei nebo Opus judei?
alino sa to páči. 
Anton Čulen
Tento film finančne podporil Audiovizuálny fond!
Anton Čulen zmienil tento príspevok v Žiaci slovenských základných škôl v "Uhorsku" sa musia učiť dejepis z maďarónskych učebníc.