Jazyk

Pozretia
456
Rasťo-IDEŠ!

miňocraft 13
Rastislav ako spevák mierových piesní v známej pacifistickej kapele Juden mord
Napísať komentár
miňocraft
Pán Selecký je novinár a nepochybujem o tom,že pozná kto je Rastislav Roger ale aj ďalší iní, ktorí tvoria tvrdé jadro strany Kotleba ĽSNS.
moschekauflander sa to páči. 
N0B0DY.SK
miňocraft
Anton možno nepozná celú oblasť slovenského národniarstva, len tú viditeľnú lepšiu, čo hlása všeobecne prijateľné názory ako lásku k vlasti a ku kresťanským hodnotám, a poukazuje na to čo by nám mohlo škodiť. Kto by nesúhlasil? Lenže toto sa niekde prelína aj s niečim, s čím sa kresťan nemôže stotožniť, s tým pohanským barbarstvom a bezohľadným radikalizmom, aký zažila Európa … Viac
miňocraft
FRANTIšEK 69
Spýtajte sa pána Rogela,ktorý v tej kapelke spieval,pána Kotlebu,ktorý ho zobral do strany a vložil do neho dôveru a postavil ho na svoju kandidátku vo voľbách a pána Seleckého,ktorý Kotlebovu stranu verejne podporuje.
miňocraft
Áno pán N0B0DY.SK ,nie je ťažké zistiť,kto stojí za Rastikom,známym to frontmanom kapelky Juden mord.Veď za jeho stranu(Kotleba) Rastik kandiduje vo voľbách a jeho podporu má aj pán Selecký ktorý sa s pánom Kotlebom na spoločnej foto objíma,pod ľudáckom heslom :verní sebe,svorne napred!
moschekauflander sa to páči. 
N0B0DY.SK
Coburg niekto hodil udicu a chcel len zistiť ako zareagujeme...
Peter Maria sa to páči. 
miňocraft
Ale veď to je Rastík Rogelovie,kandidát za stranu Kotleba vo voľbách za mestskú časť Dúbravka.Ako to,pán Selecký,že si svojich nepoznáte?
moschekauflander sa to páči. 
Peter Maria sa to páči. 
Coburg
Ja sa pýtam - prečo toto tu GLORIA TV ponechala? Dechtice nedajú VRAJ kvôli autorským právam, a toto svinstvo si tu tróni. Apropo, tým sa neporušujú nejaké "autorské práva"? Čo s tým chce "básnik povedať?"
N0B0DY.SK
Robíte vlastenectvu medvediu službu, viem kto za vami stojí, pokrytci.
Juden mord má veľmi divné piesne, posúď sám:
www.youtube.com/watch
N0B0DY.SK
Nemôže to byť zámer, aby štát prehliadal takýchto vypatlancov, ktorí svojou aroganciou diskreditujú národ?
Peter Maria sa to páči.