Język

Wyświetlenia
1 tys.
Parasolki "Kim ja jestem by go osądzać?"

zbyszek 5
Podczas wizyty Papieża Franciszka w Afryce, duchowieństwo afrykańskie oddaje hołd słowom Franciszka wypowiedzianym w kontekście homoseksualizmu: "Kim ja jestem by go osądzać?" (po angielsku jak na … Więcej
Napisz komentarz
modernista
@Quas Primas ty masz w nicku tytuł Encykliki,a Encykliką nie jesteś. Przy waszych przenajświętszych nickach to mogłem sobie jedynie wybrać nick JAHWE.Ale uznałem to za zbyt ekstrawaganckie.
jadwiska lubi to. 
wojciechowskikrzysztof lubi to. 
modernista
Quas Primas lefebryzm będący na pograniczy sedewakantyzmu, to ściek wszystkich herezji !!!
________________________________________
I z tym się zgodzę.
modernista
@Quas Primas z ciebie jest taka rzymska katoliczka,jak ze mnie modernista. Jak dogłębnie poznasz,czym BYŁ modernizm ( nie,to nie jest pomyłka,że napisałem BYŁ) to wtedy pogadamy.
modernista
Niemieckie media w Polsce. Lista Jest jeszcze jedno medium,chyba tylko przez przypadek pominięte w wykazie. I jest to medium więcej niż niemieckie - to medium z czeluści i zwie się Nemo potest duobus dominis servire !.
hawaii
Papież jest najwłaściwszą osobą do osądzania i wyraźnego wskazywania co jest dobre a co złe, a pedalstwo jest złe. Jednak naszemu drogiemu Papieżowi nie przejdzie to przez święte usta, ale karcenie państw które odważyłyby się nie przyjąć pakietu klimatycznego - to przeszło gładko.
VRS lubi to. 
Quas Primas lubi to.