Jazyk

Pozretia
1,7 tis.
Deviatnik ku svätým pred koncertom Iron Maiden v Prahe 5.7. a v Žiline 6.7. 2016 - prvý deň 26.6. alebo 27.6. 2016

ľubica 19 2
Tým, ktorým záleží na tom, aby sa tento koncert NEKONAL, dávam do pozornosti novénu k svätým ČR a SR , keďže 5. júla koncertujú v Prahe na Eden aréne a 6. júla na letisku v Žiline. Novéna začína … Viac

ľubica zmienil tento príspevok v Mária, podaj mi dlane cover pre kampaň Iron Maiden, sám si vypi svoje jedy!.
lubilko
POSADNUTY CHLAPOC: Asi pred dvoma rokmi som cestovala vlakom z Kosic do Bratislavi. Tesne pred Bratislavou nastupili dvaja chlapci a vlak pokracoval do Bratislavi. Sadli si cez ulicku asi tak 4-5 metre odomna, takze som na nich este videla, ale najme na jedneho ktorý sedel blizsie ulicky. Javili sa cerkom normalne, ale ked si ten chlapec pri ulicke nasadil sluchadla - upadol do tranzu (bol … Viac
Maria Dubovska
bolo to v množnom čísle a kto mna pozná vie že prednost má cobuburg ))) ale to že si to vztiahla automaticky na seba ma neprekvapuje. inač samozrejme niečo prehodit možeme, lenže teba je proste všade plno a ja už mam trochu odranejšie nervy.
Hebel sa to páči. 
Hebel
alica111 Pretože ja som natoľko inteligentná, že odvtedy, čo si mi to napísala,"nedoliezam", mám svoju hrdosť a s babami ako ty nemám nič spoločné. Drž sa toho.
alica111 , možná ti to bude připadat divné, ale právě jsi opět dolezla. Viac
Maria Dubovska sa to páči. 
alica111
pre Dubovskú : cit:

Maria Dubovska

prestan už doliezať. nejsi pre mna partner na debatu proste. bla bla amerika, imperialistický strašiak pre blbých."

Neželám si ani ja, aby si doliezala a reagovala na moje príspevky :
"zoslabit účinok zla? to predsa možete aj skutkami milosrdenstva. ale ono je pohodlnejšie robit kva-kva-kva a naviac sa prestrkovat na verejnosti v dobrom svetle."

Pretože … Viac
Vilém
... BINGO ... :-)
POKUD ZALISTUJEME DO HISTORIE WEBOVÉ STRÁNKY GLORIA.TV, TAK ONEN POCHYBNÝ " VĚŘÍCÍ " HOLOUBEK Z LANŠKROUNA ZVLÁDL ONU PONĚKUD PODIVNĚ PRAKTIKOVANOU ŽIVOTNÍ DVOJROLI SOUČASNĚ ZA VYDATNÉ OSOBNÍ VÝPOMOCI : Hekla / Monk :-)
Hebel sa to páči. 
Hebel
Dibuku, co považuješ za "vhodnou dobu" při "překlápění svých registrací"? Jistě tomu rozumíš lépe, než státnímu náboženství.
Lang025 sa to páči. 
Vilém sa to páči. 
Hoki
Marie, Tvé sdělení nabylo "mystického rozměru" po shlédnutí lajkerů :). Jaroušek se ani nenamáhal při překlopení svých registrací počkat vhodnou dobu. Takže ano, známe své lidi. Pěkný den... letím na autobus...
Hoki
Takže nějaká osobní zkušenost... Pak dobře, chápu.
Hoki
Modlitba má moc, to bych Marie nezpochybňoval, nicméně umíme se "zbraněni" vždy dobře zacházet a ve správný čas? Skutky milosrdenství mají také své místo, ale jiné než modlitba. Nelze alternovat.
Maria Dubovska
zoslabit účinok zla? to predsa možete aj skutkami milosrdenstva. ale ono je pohodlnejšie robit kva-kva-kva a naviac sa prestrkovat na verejnosti v dobrom svetle.
Hebel sa to páči. 
Hoki
Budu velmi rád, pokud mi někdo objasní v čem se mýlím. Nemyslím tím ovšem vřískajícího neurotického Hebla. Děkuji.
Hebel
Dibuku, ty jsi tomu dal. Nejdříve si někde přečti, jak je definován stát, pak si svůj názor oprav. Pravdu má Cyprian.
Coburg
Presne tak Alica, treba bojovať modlitbou a duchovnými zbraňami.
Hoki
@cyprian Stát těžko může věřit či nevěřit v Boha, natož se vyjadřovat k ďáblu... Je to politický útvar, poněkud abstraktní a hlavně pro otázky víry či nevíry nepoužitelný..... Nevím jak v Německu a jinde, ale víra v Boha se deklaruje spíše vnějšími výstupy jednotlivců bez vymezenosti státními hranicemi.
alica111
Nejedná sa o zabránenie koncertu, novéna má tú silu, že sa zoslabí účinok zla, ktoré tu skrze koncert príde a bude tu pôsobiť.
cyprian
Nemuzes takove koncerty nezabranit. Cesky stat oficialne neveri v Boha a rovnez neveri, ze d´abel existuje. V Cechach je vetsina lidi pohany, na Morave situace neni tak hruza.
Hebel sa to páči. 
ľubica
prepáčte, že tak neskoro.... nemala som skôr čas to dať na net...Novéna je pre tých, ktorí sa chcú modliť na úmysel aby sa tento koncert nemohol uskutočniť ani v Prahe, ani v Žiline, keďže upozornení už boli žilinský primátor, predseda Žilinského samosprávneho kraja, minister kultúry, žilinský diecézny biskup, starosta Dolného Hričova a Letisková spoločnosť Žilina a. s. z apríla toho roku ..... … Viac
alica111 sa to páči.