언어

클릭 수
8.5천
Nový kříž, ukřižovaný had

superiel
Had na kříži - Esaltazione della Santa Croce Vaše kostely dostanou nové kříže, na nichž uvidíte vyrytou hlavu šelmy; vaše oltáře budou změněny a budou Mě zesměšňovat. www.varovani.org/html2/847.… [더보기]

댓글 쓰기…
superiel
MUSÍTE SE DRŽET TRADIČNÍCH KŘÍŽŮ, NEBOŤ BRZY ZMIZÍ
www.varovani.org/html2/862.html

NIKDY NEPŘIJMĚTE KŘÍŽ, KTERÝ SE NEPODOBÁ KŘÍŽI, NA NĚMŽ JSEM BYL UKŘIŽOVÁN
www.varovani.org/html2/863.html [더보기]
Samson1 이(가) 이 게시물을 Halloween Mass 에 언급했습니다.
TULÁK
Dobře jim tak, Samsone.Alespoň vidí, jakými se stali užitečnými idioty, jak jsou naivní, hloupí, nezodpovědní, jak se nechají snadno utáhnout na vařené nudli.Taková velká akce a organizoval jí katolíkům nějaký zednář?Pak si musím poklepat na hlavu.To je nenapadlo, že něco nehraje, že ze sebe dělají pitomce?Né my z nich děláme šašky, Heklo.Oni je udělali ze sebe.Co tomu tleskají, zrovna tak.… [더보기]
Samson1
Zino, já to viděl a je na tom znak šelmy, polovina té hvězdy. Ale víš jak se mohou dělat mediální argumenty. Strčím Ti to do ruky, jsi hloupá a nepřipravená, vyfotí Tě s tím, a už se to s patříčnou úpravou expeduje k mediální masážit a zaujatí,jako třeba Ty se toho chytí. Skutečně rozlišovat. To může být i s tím homosexuálem, co předtančoval. To mohlo být a bylo třeba pečlivě připraveno zednáři, … [더보기]
ottovonzittau
Předobraz? To jsou neodůvodněné spekulace. Jde o dvě zcela rozdílné události.
Samson1
Možná máš hvězdoXY pravdu, mnohé had kousl a mnohé né, Tebe by třeba pro poslušnost nekousl, ale které kousl, těm udělal Mojžíš bronzového hada. Ono to je předobraz kříže Kristova. Jinak každý kříž nás upomíná na Kristovu výkupnou oběť, jako svátostina.
hvezdaXY
Samson1 Otec, kterého mám před očima stále, by nedopustil, aby umírala
z hadího jedu.
ottovonzittau
A co ty, jezsissek, myslíš, že manipuluješ odborně?
jezsissek
Poznání (chemie, fyzika) není špatné. Špatná může být neodborná manipulace, nebo zneužití. Je důležité si uvědomit následky našeho konání.
Samson1
HvězdoXY, ty by jsi asi na poušti umřela, pokud by tě štípl had, protože Bůh řekl Mojžíšovi, ať udělá bronzového hada a kdo s důvěrou na něj podívá bude zachráněn od účinku hadího jedu. Potom třeba archa úmluvy, stan setkávání, holí, která se proměnila u faraona v hady, když vstáhl ruku s holí nad moře, moře se rozestoupilo, udeřil do skály, vydala vodu, chrám, bohoslužebné nářadí. To byly … [더보기]
hvezdaXY
jezsissek

Před časem zde kolovalo toto video, nenavazuje to sice na naše téma, ale stojí to za těch 10 minut:


www.youtube.com/watch [더보기]
hvezdaXY
Je mi líto. Křesťanské vychování nemáš. Kvantova fyzika ti bude k ničemu, nepřiznáš li si před Kristovým křížem, že jsi hříšník!
Když přijmeš život kajícníka, potom budeš z milosti Boží vědět více...

Většinou tomu co píšeš vůbec ,ale vůbec nerozumím. Jsem děcko...
jezsissek
hvezdaXY
To mám chápat tak, že na Sebe vzal hříchy které ještě uděláš, plus všechny hříchy všech co se do "soudného dne" stanou?
Pokud jsem správně pochopil to co z nového zákona zbylo, přišel za biologickým otcem a žádal uplatnění dědičného práva.

Pro mne je (dle definicí ve starém zákoně) kříž modla oslavující smrt. Je to podobné jako lidské ostatky symbolizující sektu "skull and bones".… [더보기]
hvezdaXY
jezsissek
Kristus vzal na sebe všechny moje hříchy, a zemřel za ně na kříži.
On neprosil o svá práva. Jsi muslim?-podle jména.

Ježíš Kristus je Syn Boží, tedy Bůh. Pohled na umučeného Krista na kříži, by nám nebyl nic platný, kdybychom sami na svém těle nenosili kříž.
Pokořovat tělo v jeho žádostech je prvním krokem k tomu, abychom nahlédli
v nepochopitelné.
jezsissek
Smrt člověka prosícího o svá práva se Vám stala modlou. Proto nechodím do kostelů, jsou plné zla a pokrytců.
Irbis
Naprosto tě, Heklo, chápu. Myslim, že nikdo zde z diskutujících nemá úmysl ničit kříž. Ničí ho pouze ti zlovolní výrobci onoho nového kříže.
Proto je potřeba zůstat u těch starých. Právě už lepší je ten obyčejný kříž, co měla sv. Tekakwitha, než to novátorství.

ottovonzittau
U lidí, kteří hlásají sebelásku je příznačné, že z lásky k sobě změní i pohlaví. O tom je transgender.
ottovonzittau
Nějak se ti zlepšila čeština, cizinče.
ottovonzittau
TULÁK 4.8.2013 00:19:56
V Itálii bude za účast ve spolcích, které nesouhlasí s manželstvím osob téhož pohlaví hrozit trest odnětí svobody na 6 měsíců až 4 roky.

Nic nového pod sluncem. Kdo z vás bude mít odvahu mluvit pravdu nahlas? Jako Daniel, kterého čekala rozpálená pec? (Proroctví Daniele Proroka, kapitola 3)
Irbis
Hekla 3.8.2013 23:48:47
Heklo, nevim proč stojíš za tak ohavným křížem. Není to správný kříž jak má být. A vini jsou ti, co ho nechali vyrobit. Méně fantazie by neuškodilo hlavně těm, co to vyrobili!
Římskokatolický křesťan musí přece vědět, že tohle není správný kříž. Neobhajujte tu nikdo nic, co není správné. Vždyť je to tak evidentní!

(Asi tady budu muset vložit něco o tom, jak má vypadat správný kříž a správná úcta ke sv. kříži)
ottovonzittau
Je mi líto, když nevidíte, že nové evangelium se hlásá. Zlé evangelim. Satanské.

Naše evangelium znamená dobrá zpráva. Naše dobrá zpráva spočívá v tom, že se narodil Ježíš. Ten Ježíš, kterého ukřižovali. Ježíš na sebe vzal naše hříchy. Jádro dobré zprávy je ve skutečnosti, že kdo uvěří v Ježíše Krista a pokřtí se, bude spasen. (Tolik ve zkratce.)

Zlé evangelium, tedy nové evangelium, které se … [더보기]
TULÁK
V Itálii bude za účast ve spolcích, které nesouhlasí s manželstvím osob téhož pohlaví hrozit trest odnětí svobody na 6 měsíců až 4 roky.Také se tam píše o pronájmu dělohy pro homosexuály.Otřesné.www.radiovaticana.cz/clanek.php4
Irbis
Máš pravdu, aobubo, že je to subjektivní. Co se dá dělat.
Ale maminka, která chce pro své dítě to nejlepší, by určitě nekoupila takový kříž svému dítěti nad postel. Vždyť v noci by z toho šel až strach. Podivné křivky - každý ať zapojí svou fantazii, že jo (to je další problém).
Tohle prostě není správný kříž.
Plus když uvážíme, že je v tom mistrně zakomponováno něco nekalého.
aobubo
No a to je právě kámen úrazu,protože každý má jiný vkus a je prostě jiný a proto může být osloven jinak než my,já nebo ty.Líbí nelíbí ,co to jako určuje.Kdybych se řídil tím co se mi líbí,tak bych neuvěřil v Ježíše,protože se mi vůbec nelíbilo dělat to co teď dělám a to co to obnáší.A teď,paradoxně se mi to líbí,ale zprvu ,ani náhodou.
aobubo
No Tuláku,nevím o tom že by se zakazovalo hlásání evangelia a ni nevím o tom že by jsme se měli klanět modlám.Fakt netuším kde na to chodíš.Chodím do kostela a nikdy,jsem nic takového co ty zde tvrdíš neslyšel.Tak nevím, z jakého zdroje máš tyto informace.A prosím nebuď vztahovačná.
Irbis
Pardon, asi špatná reakce
Irbis
Tady zatím nešlo o žádného člověka, ale o nepěkný kříž.
Tak schválně, jaký kříž byste si koupili k sobě domů?
tenhle: i34.servimg.com/u/f34/18/44/05/00/image010.gif
a nebo např. tento: www.eshop-rychlo.sk/fotky4738/fotos/_vyr_198944.jpg

Moderní umění ve vztahu k tomu starému a krásnému neobstojí. To je prostě fakt.
TULÁK
Ale ano.Když přišel Pavel do Athen mezi pohany, znepokojilo ho modlářství.Vyzval je, aby se obrátili a přijala Krista a litovali, protože přijde Boží soud.Úcta k pohanskému posvátnému místu je pro křesťana nemožná.Úcta a přátelství s nekajícnými vrahy našich bratří nezaměňuju za lásku ke svému nepříteli.Je to zvrácené.My máme obracet druhé na víru, přesvědčovat je a když nás nevyslyší, jít si po … [더보기]
aobubo
Překvapuje mě jak jsme schopni určovat co slouží ke slávě Boží a přitom nejsme schopni jednat s úctou k člověku.Boha chválíme a člověka proklínáme.Jsme odborníci na mrav, vkus, ale chováme se tak, že by radši každý od nás utekl než aby slyšel naše kázání.Neutekl ze strachu, ale proto , že jsme fanatičtí pošuci co nemají pochopení , nemají soucit, nemají žádný a živý příklad osobníbo života k … [더보기]
aobubo
Úcta je dobrá, jak mohu milovat bez úcty.Mít lásku k nepříteli je težké, ale ne nemožné.A každý syřan není povstalec.A podle vkusu není dobré rozhodovat, vkus se časem mění.Nikdo přeci nemění evangelium, to jsou jen klepy a zlá krev.
Irbis
Ten je hezký.
Můžeme srovnávat na jednom obrázku dva kříže. Který obstojí?
TULÁK
Opakovaně klade důraz na výchovu.Možná se jednou zavede povinně ve školách náboženská výchova nového věku.Jedna věta mě zvlášť zarazila a to: ZVLÁŠTNÍ ÚCTA PATŘÍ VEDOUCÍM NÁBOŽENSKÝM PŘEDSTAVITELŮM A POSVÁTNÝM MÍSTŮM.Rozumějte, posvátná místa pohanů máme mít v úctě?Nejde o respekt, ale úctu.Dnes vyšel na RV článek o situaci zoufalého zbytku křesťanů v Sýrii a zároveň tady čtu o Františkově … [더보기]
Irbis
Já tu nechci šířit žádné pomluvy. Ale ten kříž je ošklivý sám o sobě. Nebo se snad tady někomu líbí?
Tenhle kříž mi nepřipadá, že by sloužil ke slávě boží. Vždyť je to jak to ukřižování v Letohradě (nebo kde to bylo). Není na tom nic krásného (spíš se to vysmívá). Bůh je ten nejkrásnější a tohle má do krásy hoodně daleko.
větší obrázek: i34.servimg.com/u/f34/18/44/05/00/image010.gif

(Všechno zkoumejte a dobrého se držte )
aobubo
O co se stará zbožný člověk, o pomluvy, o nepravdu, o pověrčivost? NE ! Zbožný je pravý izraelita, hledá a koná co Bůh žádá.Bůh po nikom nechce lhaní , po nikom nežádá být prevít.Lži a podvody, falešné výklady, obviňování , neustálá obžaloba.To není z Boha.Takový On není, On sám zaplatil mnoho za nás a my se mu odvděčujeme tím , že jsme zlí? Plní strachu a ohavností! Pro takové není království … [더보기]
Irbis
Předně je třeba se bránit proti dnešním novotám. Já takový kříž ještě nikde neviděl. A Pána Ježíše tam nějak nevidím.
aobubo
patlala matlala až vypatlala spekulaci ... pardon ... ale dělat z kříže s Kristem pentagram a bestii je drobek moc... to už opravdu ztrácíte rozum a už nevíte kudy kam a kadíte nesmysly o církvi na potkání ze sportu? manipulace z hlouposti .... to je zbožnost? pokoru se učte!
Samson1
Toto je dobré čtení. Trochu dlouhé, ale poučné. Je z "Modré knihy" MKH

Milán, 17. června 1989

Sobota

Číslo bestie: 666

„Přemilí synové, nyní chápete plán vaší nebeské Matky, Ženy oděné sluncem,
která bojuje se svým šikem veliký boj proti všem silám zla, aby dosáhla vítězství
v dokonalé oslavě Nejsvětější Trojice.
Se mnou, maličcí, bojujete proti Draku, který se snaží postavit veškeré lidstvo … [더보기]
superiel
www.radiovaticana.cz/clanek.php4
Dnes jsem oslavil konec ramadánu vepřovými játry, aby se i následovníci satanova proroka Mohameda učili toleranci:
zpravy.idnes.cz/…/zahranicni.aspx
Trojice německých dětí to ve škole nemá lehké. Při vyučování musejí vysvětlovat spolužákům německá slova. Ostatní děti, většinou z muslimské komunity, jim říkají posměšně jedlíci vepřového masa.
www.krestandnes… [더보기]
TULÁK
Heklo, zkus napadat argumenty místo argumentujících.Požehnaný den všem.Už musím!
TULÁK
Zdar.Zdar a sílu najdeš v sýru.Tady by se spíš hodilo říct zdař Bůh.
TULÁK
Tak proto to ticho kolem demonstrací ve Francii a žádná podpora.A další přizvukuje, že by si nezadal s Bohem, který by byl homofob.Už mi to dochází.To je parta.To je mi líto těch dobrých duchovních, co vedle nich musí žít.To musí být velký tlak.Ať je Pán Bůh posiluje a chrání.A toto, co je za hlavolam zase?Teď ještě, aby se člověk učil znát takové věci.A ten zohýbaný kříž prý používali v 6.st. … [더보기]
superiel
Tak už je to tady, přátelé...