Pozretia951

Čo robí vodu v Lurdoch zázračnú? Bernadetta Soubirousová v roku 1879 zrejme poslala list pápežovi Levovi XIII.

Existuje na svete viacero pútnických miest s tzv. zázračnými prameňmi, ktorým sa pripisujú zázračné liečivé účinky. Najznámejším je cirkvou uznané mariánske pútnické miesto, kde sa v 19 storočí 18 …Viac
Existuje na svete viacero pútnických miest s tzv. zázračnými prameňmi, ktorým sa pripisujú zázračné liečivé účinky. Najznámejším je cirkvou uznané mariánske pútnické miesto, kde sa v 19 storočí 18 krát zjavila Panna Mária – Lurdy.

V tomto mestečku na juhu Francúzska Panna Mária požiadala vizionárku Bernadettu Soubirous, aby prehĺbila do skaly dieru a z nej začala prameniť voda. Táto voda sa mala stať zdrojom uzdravenia pre ľudí.

S Lurdami sú spájané nevysvetliteľné uzdravenia. Čo je však tou zázračnou ingredienciou vody? Existovali viaceré podnikateľské zámery, ktoré chceli vyťažiť z existencie Lúrd, z poznateľnosti tejto značky a plánovali postaviť kúpele v tomto meste. Analýzy vody však na ich sklamanie nepriniesli nič zvláštne. V Lurdoch pramení svieža, pitná vody, ktorá nedisponuje ničím zvláštnym.

Tou tajnou zložkou, ktorá robí rozdiel medzi vodou z Lúrd a pitnou vodou z vodovodu, je totiž „viera.“ Už svätá Bernadetta uviedla, že voda prameniaca v Lurdoch nie je sama o sebe zázračná, ale je prostriedkom pre Božie zázraky, ak má človek dostatočnú vieru, odzrkadľujúcu sa v modlitbe a dôvere v Boha.

Túto vieru z Lúrd sú ľudia povolaní priniesť do svojich rodín, spoločenstiev a medzi ľudí. Mať vieru, že voda vie byť Božím nástrojom uzdravenia predpokladá pokorné srdce a detinskú oddanosť. Dnešný svet práve tento prístup považuje za poverčivosť a pohŕda ňou. Veriaci človek je konfrontovaný v tomto kontexte s výsmechom. Aj tento výsmech je zdrojom pokory. Kto skutočne uverí v Boha, zanechá hriešnosť života. Hriech je zdrojom smrti. Viera dáva priestor novému životu s Bohom bez hriechu a táto viera uzdravuje podľa vôle Boha, človeka. Nie voda, ale tak, ako hovorí Kristus v evanjeliách, “tvoja viera ťa uzdravila.”

Zázračná voda v Lurdoch – čo je jej tajomstvom?

Tomáš Dominik

Viac TU: alianciazanedelu.sk/archiv/3143

Nedávno objavené posolstvá z Lúrd

Bernadetta Soubirousová v roku 1879 poslala list pápežovi Levovi XIII., kde sa nachádzajú posolstvá, vzťahujúce sa na dnešné dni.


Tento list našiel francúzsky výskumník vo Vatikáne v pivnici, kde sú archivované dôležité korešpondencie v jednej plechovej škatuľke. List obsahuje 5 posolstiev:

1. Lourdes sa stane značne omilosteným miestom.

2. Pred rokom 1900 naše životy zmenia vynálezy (s) veľkým významom , najmä čo sa týka elektroniky.

3. V rokoch tridsiatich sa Hitler dostane k moci. Budú sa diať hrôzostrašné veci. To sa skončí vojnou, do ktorej budú zatiahnuté národy.

4. Okolo sedemdesiatych rokov sa dostanú Američania na mesiac. (Stalo sa to v roku 1969)

5. Panna Mária mi povedala, že koncom 20. storočia prinesie ukončenie vedeckých objavov. Na celom svete sa začína nová doba viery. Až celkom nakoniec dostaneme dôkaz, že zem a človeka stvoril Boh. Toto bude začiatok ukončenia vedy. Ľudia prestanú veriť vede. Milióny sa vrátia ku Kristovi. Cirkevná moc narastie, ako nikdy predtým. Že sa ľudia odvrátia od vedy, príčinou toho pre mnohých bude pýcha lekárov, ktorí sa usilujú o to, aby stvorili monštrum. So svojimi vedomosťami z tela zvieraťa a človeka stvoria bytosť, čo nie je ani zvieraťom, ani človekom. Ľudia to vnútorne v srdci budú cítiť, že je to falošné. Ale aby tomu zabránili, nie sú schopní. Nakoniec vedcov budú prenasledovať ako besných vlkov.

V predvečer roku 2000 bude vojna medzi stúpencami Mohameda a medzi kresťanskými národmi. Bude to strašné! Padnú 5 650 451 vojaci; na jedno mesto Perzie vrhnú bombu s obrovským rozsahom. Nakoniec zvíťazí znamenie Kríža a mohamedáni sa stanú kresťanmi. Tu prichádza storočie radosti a mieru. Národy zložia zbrane. Život sa stane bohatým, lebo Boh požehná veriacich.

Nebudú chudobné hladujúce rodiny na Zemi. Boh daruje liečiteľskú moc každému desiatemu človeku. Kvôli tomuto zázraku ľudia budú jasať. XXI. Storočie budú nazývať „Zlatou dobou“.

Garabandal a Conchita: už každému bude zrozumiteľné, že to bolo od Boha. Keď príde niečo, čo bude horšie ako zemetrasenie, bude to ako oheň, čo budú ľudia vo svojom vnútri cítiť. Každý spozná svoje hriechy očami Boha a na nebi sa stane niečo strašidelné. Katastrofa svetového rozsahu, bude sa to každého týkať; dobrý sa dostanú bližšie k Bohu a zlí sa polepšia. Vtedy bude taká tma, že sa nebude dať ísť do kostola.

(Z Maďarčiny preložil K. M.)

( Bez možnosti overenia zdroja)

Viac TU: alianciazanedelu.sk/archiv/3143
Nepýtajte od Fica trafiky, ale život 7000 detí
alianciazanedelu.sk/archiv/3150
bolševik
bolševik
to jsou žvásty, pane Čulene
Ďalší komentár od bolševik
bolševik
"4. Okolo sedemdesiatych rokov sa dostanú Američania na mesiac. (Stalo sa to v roku 1969)..
Číňané potvrdili- Američané na Měsíci nebyli! Teď už nás to pouze pobaví
ac24.cz/-/cinane-potvrdil…
Stylita
Bratia a sestry na konci článku je uvedeno, že jde o satirický příspěvek.
Mates5485
Stylita pred 1 hodinou

Bratia a sestry

Tak či onak neverím a ani vôbec neboli nie len na mesiaci ani tie ich žvásty,že ich prístroje pristáli na marsi a ešte neviem kde totálne idiotiny
28.01.2019 - Stanislav Mihulka

Vzorek měsíční horniny, kterou na Zemi dopravili astronauté Apolla 14, pochází zřejmě ze Země. Jak se ale dostal na Měsíc?
www.stoplusjednicka.cz/kamen-dovezeny-…
Charles K. Johnson, prezident spoločnosti International Flat Earth Research Society vyslovil tvrdenie, že pristátia boli sfalšované v hollywoodskych filmových štúdiách, pričom scenár napísal sci-fi autor Arthur Charles Clarke.
Prvá kniha, ktorá sa venovala tejto téme, bola kniha Billa Kaysinga pod názvom We Never Went to the Moon: America's Thirty Billion Dollar Swindle (Nikdy sme neboli na …Viac
Charles K. Johnson, prezident spoločnosti International Flat Earth Research Society vyslovil tvrdenie, že pristátia boli sfalšované v hollywoodskych filmových štúdiách, pričom scenár napísal sci-fi autor Arthur Charles Clarke.
Prvá kniha, ktorá sa venovala tejto téme, bola kniha Billa Kaysinga pod názvom We Never Went to the Moon: America's Thirty Billion Dollar Swindle (Nikdy sme neboli na Mesiaci: Americký tridsať-miliardový podvod) vydaná v roku 1974, dva roky po skončení programu letov ľudí na Mesiac.

Hlavné typy tvrdeníUpraviť
1.Kompletný podvod – tvrdenie, že údajne celý program pristátí na Mesiaci bol sfalšovaný. Podľa neho rôzne zdroje tvrdia, že technológia na vyslanie človeka na Mesiac nebola dostatočne vyvinutá a/alebo Van Allenove pásy žiarenia znemožňovali let na Mesiac.
2.Čiastočný podvod/pristátia bez posádky – Bart Sibrel tvrdí, že Apollo 11 a kozmonauti sfalšovali svoj obeh okolo Mesiaca a ich prechádzanie sa na mesačnom povrchu bolo vyrobené trikovou fotografiou a nikdy sa nedostali ďalej ako na polcestu k Mesiacu. Túto verziu zastávajú tí, ktorí pripúšťajú existenciu laserových zrkadiel a iných pozorovateľných telies na Mesiaci vyrobených človekom. Marcus Allen predniesol tento argument, keď povedal: "Chcel by som byť prvý, kto akceptuje [teleskopické snímky z miesta pristátia] ako silný dôkaz, že človek niečo priniesol na Mesiac." Pokračuje tým, že fotografie landera nedokazujú, že Spojené štáty dostali človeka na Mesiac. "Dostať sa na Mesiac naozaj nie je taký problém. Rusi to dokázali už v roku 1959. Veľký problém je dostať tam ľudí." Tento argument sa zameriava na to, že NASA vyslala robotické misie, pretože úrovne žiarenia vo vesmíre by boli smrteľné pre človeka. Iný variant je, že NASA a jej zmluvné strany sa rýchlo nezotavili z nešťastia Apollo 1, a tak všetky ostatné misie Apollo boli sfalšované, pričom Apollo 14 alebo 15 bola prvá automatická misia.
3.Pristátia s posádkou so záložnými inscenáciami
4.Pristátia s posádkou so zahladením stôp
sk.wikipedia.org/wiki/Spochybnenie_pr…
Velmi vtipné :) Mnohé klíčové události musí být nutně vystaveny milovníkům spikleneckých teorií. Běžný trend. Ale stačí maličkost, vyfotografovat z oběžné dráhy měsíce předměty, které tam astronauté zanechali. A to se i stalo. Sbohem a šáteček všem těm, kteří mají místo hlavy malý ananas.
Ludovika
Tento originálny text bol preložený cez prekladač:

" www.tfpstudentaction.org/…/abortion-and-sa…"

"Boom.
Maska spadla ...

Počujete i pre-potraty študentka hovoriť "Hail Satan!" Na videu.

Tiež tvrdil, že smietka slín obsahuje viac života ako preborn dieťa v lone svojej matky. "

Pozrite sa na 3-minútové video:

www.tfpstudentaction.org/…/abortion-and-sa…
www.youtube.com/watch
Pro-Abortion…Viac
Tento originálny text bol preložený cez prekladač:

" www.tfpstudentaction.org/…/abortion-and-sa…"

"Boom.
Maska spadla ...

Počujete i pre-potraty študentka hovoriť "Hail Satan!" Na videu.

Tiež tvrdil, že smietka slín obsahuje viac života ako preborn dieťa v lone svojej matky. "

Pozrite sa na 3-minútové video:

www.tfpstudentaction.org/…/abortion-and-sa…
www.youtube.com/watch
Pro-Abortion Students Get Cozy With Satan

Petícia PROTI dobíjaniu detí,ktoré prežili svoj potrat TU:

lifepetitions.com/petition/petition-no-to-…

Sign the petition to DEFUND Planned Parenthood:

www.tfpstudentaction.org/petitions/defund-planned-…