Clicks1.2K

Nový šéf agresívnych boľševikov je bývalý konzervatívny miništrant Truban, ktorý rovnako ako Lenin zistil, že bez viery sa žije slobodnejšie a ľahšie

Z listu čitateľa: Nový šéf agresívnych boľševikov je bývalý konzervatívny miništrant Truban, ktorý rovnako ako Lenin zistil, že bez viery sa žije slobodnejšie a ľahšie … Nový šéf agresívnych boľševik…More
Z listu čitateľa: Nový šéf agresívnych boľševikov je bývalý konzervatívny miništrant Truban, ktorý rovnako ako Lenin zistil, že bez viery sa žije slobodnejšie a ľahšie …

Nový šéf agresívnych boľševikov je bývalý konzervatívny miništrant Truban, ktorý rovnako ako Lenin zistil, že bez viery sa žije slobodnejšie a ľahšie …
Doterajší šéf agresívnych boľševikov z Progresívneho Slovenska Ivan Štefunko sa vzdal vedenia strany, nahradiť ho má doterajší podpredseda Michal Truban. Oznámili to na utorkovej tlačovej konferencii.

Neomarxisti, ultraliberáli a extrémistickí zástancovia bojového ateizmu sa radujú z víťazstva Z. Čaputovej. Video: I. Štefunko, volič SMERu – SD na schôdzi starých, zarytých komunistov, zgrupených po roku 1989 okolo SDĽ, odkiaľ pochádza aj Róbert Fico

Nielen ideologická ale aj vizuálna podoba Trubana s Leninom tam je

Pre info kto je Truban – prečítajte si článok Michala Trubana, spoluzakladateľa nového šéfa agresívnych boľševikov PS o Kiskovi. Niečo tak trápne sa len tak nevidí:

10 dní s prezidentom po USA za lepšie Slovensko
A to všetko len preto, že to sám chce. Nikto ho nenúti. Mohol by sa vyvážať a chillovať. Ale on naozaj chce makať a pomáhať Slovensku. Žiadna reprezentatívna činnosť. Tvrdá makačka len a len preto, aby sme sa tu všetci mali aspoň trošku lepšie.

Žiadne nudné oficiálne politické drísty. Úprimné, motivačné a inšpiratívne príhovory. Leadership na vysokej úrovni.

Tí, čo ma poznajú, vedia, že ja politiku neznášam a pokladám ju za jednu z najhorších veci, aká chodí po tejto planéte. Za druhú najhoršiu vec pokladám trápny lokalpatriotizmus a národovectvo.

www.truban.sk/prezident-usa/

Štefunko považuje kresťanov voliacich Čaputovú za liberálov. Biskup Chautur nazval koncept „progresívneho veriaceho“ antikristovým projektom

Truban v októbri 2017 v rozhovore pre Postoj –www.postoj.sk/27312/verim-ze-ideologie-koncia– povedal:

Verím, že staré ideológie končia. „Ja som bol dokonca kedysi konzervatívny chlapec, do osemnástich som bol miništrant.“

To zrejme súviselo s tým, že ste vyrastali na Kysuciach.
„Áno, potom som prišiel do Bratislavy na vysokú školu a to, čo prináša ľuďom viera, som si našiel v iných veciach, začal som žiť oveľa slobodnejší a ľahší život než predtým.“
Ako to myslíte?
„Pozerám sa na svet technickejšie a vedeckejšie, chápem, že viera je dobrá pre ľudí, vie im dať veľmi veľa, ale zároveň to nie je jediný spôsob, ako žiť plnohodnotný život. Predtým som nikdy nechápal, ako môže byť dobrým človekom niekto, kto nie je katolík, ale zistil som, že to od toho nezávisí.“

Len na pripomenutie, Čaputová je tiež z liahne týchto agresívnych boľševikov, kde bola podpredsedníčkou …

Lenin, vodca boľševikov, 1917: „Boha nahradí elektrina. Nechajte roľníka modliť sa k elektrine, a pocíti z nej moc autority väčšiu než je moc nebies,“ hovoril Lenin počas diskusií o elektrifikácii Ruska.

Truban, šéf agresívnych boľševikov, 2017: „… to, čo prináša ľuďom viera, som si našiel v iných veciach, začal som žiť oveľa slobodnejší a ľahší život než predtým.“, hovorí Truban počas diskusií o progresivizácii Slovenska.


M. P.
alianciazanedelu.sk/archiv/3482
ľubica likes this.
www.lifenews.sk/11946/diablova-velka-…

Diablova "veľká trojka" tabuizovaných tém

ZAUJÍMAVÝ POHĽAD - považujem za zaujímavé, že existujú tri témy, ktoré prekračujú akékoľvek limity - tzv. „tabu témy“ - kedy človek dostane odpoveď od presvedčených obrancov týchto tém tak zatvrdilú, že riskuje zničenie svojej povesti práve týmito obrancami, ktorí sa uchýlia až ku krutosti voči tým, ktorí sa …More
www.lifenews.sk/11946/diablova-velka-…

Diablova "veľká trojka" tabuizovaných tém

ZAUJÍMAVÝ POHĽAD - považujem za zaujímavé, že existujú tri témy, ktoré prekračujú akékoľvek limity - tzv. „tabu témy“ - kedy človek dostane odpoveď od presvedčených obrancov týchto tém tak zatvrdilú, že riskuje zničenie svojej povesti práve týmito obrancami, ktorí sa uchýlia až ku krutosti voči tým, ktorí sa pokúsia priniesť nejaké svetlo do týchto tém.

Tu sú tri ...

1) Homosexuálna Agenda
Poukazuje sa na to, že „kultúrne elity“ (Hollywood, akadémia, hlavné média, vláda a atď.) sa pomaly, ale iste (často tak rafinovane, že to ostane bez povšimnutia) pokúšajú inštitucionalizovať myšlienky a presvedčenia, akými sú homosexuálne chovanie a manželstvo medzi osobami rovnakého pohlavia. Nasleduje prehľad pôsobivej (ale smutnej) stratégie, ktorá sa využívala posledných 30 rokov, aby sa schválilo verejné homosexuálne chovanie.
Z duchovného hľadiska to veľa ľudí chápe tak, že toto je téma, ktorá bude viesť od väčšieho posmechu z náboženstva až k prehliadaniu fyzických útokov a dokonca umučení. Všetko je iba o tom, ako sa táto téma zdá byť tabuizovaná. Veriaci katolíci sa často vyjadrujú k tejto téme so slovami: „prenasledovanie sa čoskoro začne."

2) Propagácia a rozsiahly nárast satanizmu a mágie
Dnes ich už môžeme vidieť všade... v half-time show, na Grammy, v hudbe, vo filmoch, dokonca aj na oblečení hollywoodskej elity alebo majú tieto symboly vytetované. A napriek tomu sme obvinení z hľadania diabla v každej príčine, ak sa o tom čo len pokúsime prehovoriť. Aj keď je táto téma všeobecne známa, aj naďalej zostáva zložité pri hľadaní jej dôveryhodných zdrojov na internete, ktoré by s touto témou „išli s kožou na trh“. Čoho (alebo koho) sa obávajú?

Tu je príklad takého zdroja:

Neurobte chybu - mládež sa do toho často hrnie, ale poznám iba jeden príbeh, s ktorým sa niekto nedávno so mnou podelil...

„Keď som bol na strednej škole, začal som sa potĺkať a húliť s niektorými kamarátmi mojich starších bratov. „Zabávali sa“ s hovoriacou tabuľkou ouija a tarotovými kartami. Zdrhli z „mládežníckej skupiny“ z kostola - vošli prednými dverami a vyšli zadnými smerom do lesa za sexom, drogami a chlastom. Navzájom si vypaľovali znamenia s pentagramovými prsteňmi a dokonca obetovali malé zvieratá. Nikdy som sa toho ale nezúčastnil, pretože som bol „mladším bratom“. Ale po celý ten čas rozprávali o čiernej omši. Medzi nimi bol náš díler. Bol to starší chlapec, ktorý mal viac ako dvadsať rokov. Tvrdil o sebe, že je čarodejník a ukazoval nám jeho pyxidu (vtedy som nevedel, čo to je), že by ju mohol použiť, pretože kňaz v katolíckom kostole do ktorého chodil, by tomu aj tak nevenoval veľkú pozornosť: „no majú pyxidu, musia byť teda poctiví.“ Dokonca povedal, že skoro vždy nájde hostiteľa na Zemi po omši alebo medzi stránkami spevníku ako takú záložku. Pamätám sa, že keď ju otvoril aby nám ju ukázal, povedal, že to bol Ježiš a budeme mať s ním „párty“. No, tak som sa vykradol a o pár noci neskôr som sa vrátil do „mládežníckej“ skupiny. Náš priateľ s tým „čarodejníkom“ uťal so samurajským mečom hlavu svojej spiacej tete po „Ježišovej párty“, pretože „počul hlasy“, ktoré mu našepkávali, že to bola iba bežná žena, ktorá chodila do kostola. Posledná z rodiny. Po zvyšok svojho života sa dal sa zatvoriť do psychiatrickej liečebne . Keď som sa začal učiť o katolicizme, vždy mi to pripomenulo toto príšerné obdobie a nemohol som a stále sa nemôžem zbaviť pocitu, že v tú noc sa môj priateľ na čiernej omši odovzdal démonovi. Keď ho v tú noc zatkli, žiadne drogy v jeho tele nenašli."

3) Akýkoľvek čin by prispel k tomu, aby sa omša stala úctivejšou. Kto nevie, že kňazi podnikli potrebné kroky aby zmenili zábavný cirkus - nazývajúci sa niektorými omšou - ktorý prebieha v mnohých farnostiach, na niečo čo je viac primerané. Ponúkajú očakávanú úctu voči Bohu, pričom čelia obrovskému odporu zo strany farníkov. Veľa farníkov podnikne kroky, aby znesvätili týchto kňazov v snahe dosiahnúť ich exkomunikáciu. Niektorí (veriaci) iba jednoducho opustia ich farnosti (veľa z nich sú tí, ktorých predkovia tu už stáročia prichádzali). Ich vlastní bratia kňazi sa dokonca vyhýbajú týmto kňazom (osobne som mal priateľov na celý život, ktorí rozhodli, že to bol dôvod na ukončenie nášho priateľstva). Pravdu povediac, trošku to sklame. Takže ak sa kňaz rozhodne, že jeho farnosť si vyžaduje viac úcty, automaticky počíta s tým, že bude prenasledovaný. Veriaci katolíci chápu situáciu, a preto sú vždy pripravení sa pomodliť aj (často k svätému Michalovi) za ktoréhokoľvek kňaza, ktorý urobil niečo preto, aby priniesol úctu na svätú omšu.

Tak tu to máte - homosexuálna agenda, satanizmus a mágia, neúctivé omše. To je VEĽKÁ TROJKA DIABLA. Ale netrúfnete o nich rozprávať.....pokiaľ nie ste odvážny.
ľubica likes this.
Toto hovorí samo za seba , kto je Michal Truban a od kadiaľ čerpá svoje vízie a silu …

V roku 2018 som meditoval 84 hodín

By
Michal Truban
. Published on 03/01/2019.


Začiatok a vlastne celý rok 2018 bol pre mňa najtažší v doterajšom živote. Potreboval som niečo, čím by som dokázal znižovať neustály obrovský stres a nachádzať aspoň trošku kľudu.

Keďže som už predtým občasne meditoval, a cíti…More
Toto hovorí samo za seba , kto je Michal Truban a od kadiaľ čerpá svoje vízie a silu …

V roku 2018 som meditoval 84 hodín

By
Michal Truban
. Published on 03/01/2019.


Začiatok a vlastne celý rok 2018 bol pre mňa najtažší v doterajšom živote. Potreboval som niečo, čím by som dokázal znižovať neustály obrovský stres a nachádzať aspoň trošku kľudu.

Keďže som už predtým občasne meditoval, a cítil som, ako mi to pomáha, povedal som si, že sa do toho viac ponorím. A pomohlo.

Začal som meditovať každý deň. Bola to prvá vec, ktorú som ráno robil. (okrem chodenia na záchod :)

Najskôr 5 minút, potom 10, potom 15 a potom 20min. Najdlhšia meditácia trvala hodinu. Nakoniec som bol aj na dvoch meditačných sústredeniach, kde sme 4 dni v kuse meditovali. Boli aj dni a obdobia, kedy som vynechal.

Zenová meditácia

Meditácií je veľa druhov. V tom najširšom poňatí môžete meditovať pri športe, pri umývaní riadov, v záhradke, v prechádzke v prírode atď.

V tomto mojom statuse mám na mysli hlavne zenovú meditáciu. Sedíte s prekriženými nohami oproti bielej stene a len tak sa nachádzate. Skúšal som aj rôzne meditácie appky, kde vám inštruktor hovoril nad čím mate rozmýšlať, alebo nerozmýšlať. Ale keďže mám rád minimalizmus, tak bola zenová meditácia ako stvorená pre mňa.

Dá sa o nej hovoriť aj ako o najzákladnejšom športe/cvičení: len tak sedíš a nič :)

Jednoducho sedíte a pozeráte (alebo máte zatvorené oči) do bielej steny oproti vám, alebo do prírody. Keď začínate, myšlienky sa vám búria. Keď ale sedávate pravidelnejšie a dlhšie, hlava sa vám začne ukľudnovať. Postupne sa z vodopádu myšlienok stáva rieka, potom jazero, a potom nič. Je to nikdy nekončiace objavovanie hlbšej podstaty o ktorej ani neviete čo to je.

Výborný príklad ako pochopiť čo robí meditácia, je predstaviť si ako keď vysypete čaj do pohára a zamiešate lyžičkou. Ako sa to celé víri. Keď ale prestanete miešať a necháte čaj usadiť, tak to je to, čo vám môže meditácia robiť s vašími myšlienkami a stresom. Usadiť a ukľudniť.

Byť iba tu a teraz.

Nerozmýšlať nad minulosťou a netrápiť sa budúcnosťou. Všeobecne sa menej trápiť svetom.

Pre mňa je zenová meditácia výborným praktickým cvičením a doplnkom k môjej obľúbenej stoickej filozofii a nazareniu na svet .Na meditáciu ako zvonenie (aby som vedel, kedy skončil daný čas) používam appku ktorá je zadarmo a ktorá mi robí aj štatistiky: Insight timer (sú tam aj nahovorené meditácie, celá komunita okolo toho atď.. môžete si ma aj tam pridať za frienda :)

V konečnom dôsledku je meditácia spôsob ako sa zbavovať stresu. Spôsob ktorý tu už je zopár tisícok rokov. Možno nemusí fungovať každému, ale odporúčam aspoň vyskúšať.

www.truban.sk/v-roku-2018-som-meditoval/
Modlitba oslobodenia :
Zriekam sa uctievania modiel, čarodejníctva, kúziel, čiernej a bielej mágie, poverčivosti, okultizmu, ezoteriky, hnutia New Age a všetkých síl Zlého, ktoré ma týmto vlastnili (napr. uctievaním falošných bohov, na základe návštev nekresťanských kultových miest, astrológiou, jasnovidectvom, numerológiou, channellingom, horoskopmi, čítaním z ruky, špiritizmom, nosením …
More
Modlitba oslobodenia :
Zriekam sa uctievania modiel, čarodejníctva, kúziel, čiernej a bielej mágie, poverčivosti, okultizmu, ezoteriky, hnutia New Age a všetkých síl Zlého, ktoré ma týmto vlastnili (napr. uctievaním falošných bohov, na základe návštev nekresťanských kultových miest, astrológiou, jasnovidectvom, numerológiou, channellingom, horoskopmi, čítaním z ruky, špiritizmom, nosením amuletom prinášajúcich šťastie, používaním tarotových kariet, mandaly, kyvadielka, jogy, zen-meditácie, reiki, čakier, posúvaním predmetov, potokmi krvi, I chingom, automatickým písaním, duchovným uzdravovaním, duchovným vedením, regresiou do minulého života, prechovávaním okultných predmetov v dome a podobnými ezoterickými praktikami).
Pane Ježišu Kriste, rozkáž týmto zlým duchom, aby ma opustili; aby sa tebe podriadili a nikdy viac sa ku mne nevrátili.
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
Mates5485 likes this.
Mates5485 likes this.
Demonické vízie aj jeho meditácie
Toto je dôležité.
Podpíšte to,prosím, a rozširujte ...

Pakt OSN o migrácii je teraz záväzný pre všetky krajiny EÚ? - Nie s nami!

petícia TU:

www.patriotpetition.org/…/un-migrationspa…

viac tu...
preklad tejto časti textu bol robený cez prekladač

Právna služba Európskej komisie považuje migračný pakt OSN za platný v celej EÚ a chce ho začleniť do právnych predpisov EÚ. Vyplýva to z interného …More
Toto je dôležité.
Podpíšte to,prosím, a rozširujte ...

Pakt OSN o migrácii je teraz záväzný pre všetky krajiny EÚ? - Nie s nami!

petícia TU:

www.patriotpetition.org/…/un-migrationspa…

viac tu...
preklad tejto časti textu bol robený cez prekladač

Právna služba Európskej komisie považuje migračný pakt OSN za platný v celej EÚ a chce ho začleniť do právnych predpisov EÚ. Vyplýva to z interného právneho stanoviska o službe, ktoré preniklo do maďarských médií. V bode 17 uvádza, že nezáleží na tom, že členské štáty EÚ hlasovali proti paktu alebo sa zdržali hlasovania o ňom: „Iba prijatie uznesenia Valným zhromaždením OSN má právne dôsledky na pakt OSN o migrácii na právny systém OSN; EÚ. “\ T

www.patriotpetition.org/…/un-migrationspa…

Právne stanovisko Európskej komisie, ktoré sa odvoláva na Zmluvu o EÚ, uzatvára „[...], že Pakt OSN o migrácii je neoddeliteľnou súčasťou pozície EÚ v rozvojovej spolupráci, pretože pakt OSN o migrácii je súčasťou právneho rámca EÚ. „A ďalej:„ V súlade so zásadou lojálnej spolupráce by členské štáty EÚ mali pomáhať EÚ pri dosahovaní jej cieľov vrátane vykonávania Paktu OSN o migrácii. Zároveň by sa mali zdržať všetkých krokov, ktoré by mohli ohroziť dosiahnutie týchto cieľov.

Tento dokument spôsobil rozhorčenie medzi deviatimi členskými štátmi EÚ, ktoré hlasovali proti paktu OSN o migrácii alebo sa zdržali hlasovania na Valnom zhromaždení OSN. Rakúsky minister zahraničných vecí Karin Kneissl (FPÖ) okamžite adresoval protestnej komisii Európskej komisii, pričom zopakoval, že rakúska vláda, ktorá sa z dobrého dôvodu nepripojila k paktu, ju bude naďalej považovať za právne nezáväznú. Maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó uviedol, že právne stanovisko odhalilo „najzávažnejšiu lož v Bruseli“. Podľa Szijjártó to znamenalo, že bitka ešte neskončila, ale skôr nová bitka proti tajným imigračným plánom Bruselu Pro.