Zuz S
Kolko z uvedenych vakcin uz je v nasich detoch? Ake % rodicov sa zaujima? Ake % rodicov bojuje so systemom? Oboch rodicov, hovorim z vlastnej skusenosti, doma, ani s pediatrickou som to nevyhrala, dnes by som sa uz nenechala ovplyvnit... A napokon, ako sa to v buducnosti prejavi na generacii sucasnych deti? Nateraz sa tema otvorila kvoli covid-vakcinam. Ten problem tu ale bol uz dlho a kriticke …More
Kolko z uvedenych vakcin uz je v nasich detoch? Ake % rodicov sa zaujima? Ake % rodicov bojuje so systemom? Oboch rodicov, hovorim z vlastnej skusenosti, doma, ani s pediatrickou som to nevyhrala, dnes by som sa uz nenechala ovplyvnit... A napokon, ako sa to v buducnosti prejavi na generacii sucasnych deti? Nateraz sa tema otvorila kvoli covid-vakcinam. Ten problem tu ale bol uz dlho a kriticke hlasy boli zvacsa umlcane... Obavam sa, ze ak si naplno uvedomime vsetky suvislosti, bude to velmi bolave.
dyk
Toto som cital už niekedy v roku 2006-8
Peter(skala)
opakovanie matka mudrosti, hlavne v tejto dobe, kedy ludia nemaju problem s potratenými detmi
dyk
Ale myslel som na to nedavno ale nejako som sa k tomu nedostal, aby som to vyhľadal. Ďakujem
Dori-2000 shares this
2.6K
Aj Maggi 😲
Anton Čulen
Peter(skala)
Obávam sa, že mnohí ludia aj tak budu piť Pesi-colu, pretože ked im nevadí že je plná jedu (umelých látok) tak im nebude vadiť ani to, že obsahuje potratene deti.

Človek, ktorý si nevaži svoje zdravie, tak je dosť pravdepodobné, že ani tých druhých...

predsa však je tu nádej pre niektorých, ktorý si môžu povedať, že ked už som sa nezaprel/a kvôli umelinám, tak aspon kvôli tým deťom.
Roberto 55
A co Coca cola, myslim, ze su spolu?
Peter(skala)
Cola company (tovaren) je jedna a tá istá banda, ktorá vyrába aj Fantu, Sprite... takže vôbec by som sa nečudoval, keby boli "potratene deti" aj v nich. Okrem toho už len obsah a chuť týchto nápojov sama o sebe plná jedov. Nechutné americké jedy 🤮
ľubica
je to staré.... ale dobre že si to sem dal..mnoho katolikov to nevie, mam to niekde vo svojich textoch okolo 2010
fiat33
Aj Panna Mária v posolstvach luz de Maria spomína zle a zdraviu škodlivé potraviny...