Clicks43
lt.news

Vyskupas Schneideris paaiškino, kodėl Vatikanas siekia sugriauti bažnyčią

Bažnyčia nuo Vatikano II pradėji prisitaikymą prie protestantizmo, Gloria.tv sakė vyskupas Athanasius Schneideris (vokiškas vaizdo įrašas pateikiamas žemiau).

Jis pažymi, kad dauguma protestantų grupių pasaulyje perėjo prie lyčių ideologijos, abortų ir neopagonybės, todėl krikščionybės liko labai mažai.

Schneiderio manymu akivaizdu, kad Bažnyčia taryba irgi taps liberalaus protestantizmo likimo dalimi. Jis aiškina, kad Vatikano biurokratai tai žino ir tiksliai žino, ką daro:

„Tai yra suplanuota ir atitinka sugalvotos ideologijos įgyvendinimą, siekiant adaptuoti krikščionišką tikėjimą šiam pasauliui“, - sakė Schneideris. Jis pateikia du galimus šio Vatikano modus operandi paaiškinimus.

Pirmasis: Vatikano biurokratai prarado tikėjimą. Todėl jie nori prisitaikyti prie pasaulio ir sekuliarizuotų „vertybių“. Jie atsisakė Tikėjimo ir tik išoriškai save pristato kaip vyskupus ir kardinolus.

Antras paaiškinimas yra tas, kad bažnyčios biurokratai veikia ne iš įsitikinimo, o dėl karjerizmo, norėdami įgyti asmeninių pranašumų, pareigų ir titulų.

#newsNmwqkyrlgc