Clicks1.6K
Prečo sa globalisti pokúsili zvrhnúť Alexandra Lukašenka v Bielorusku? V polovici júna roku 2020 bieloruský prezident odpálil zdanlivo neškodnú informačnú bombu, že svetové banky ponúkajú Bielorusku …More
Prečo sa globalisti pokúsili zvrhnúť Alexandra Lukašenka v Bielorusku? V polovici júna roku 2020 bieloruský prezident odpálil zdanlivo neškodnú informačnú bombu, že svetové banky ponúkajú Bielorusku peniaze, aby sa Minsk riadil ich radami, ako zvládnuť koronavírus. Z Lukašenkovho svedectva sa nakoniec ,,vykľulo“, že ide úverový vírus a WHO je odsunutá na vedľajšiu koľaj! Ako je možné, že Medzinárodný menový fond a Svetová banka chceli Minsku radiť v otázkach zdravia, keď by to mala byť práca WHO ? MMF ponúkol Lukašenkovi pôžičku vo výške takmer 1 miliardy USD, ak Bielorusko zavedie epidemiologické opatrenia, ako v Taliansku!
Od začiatku ilúzie pandénie COVID-19 je veľkou záhadou ,že vlády všetkých západných krajín takmer okamžite súhlasili s úplnou servilitou, poslušnosťou a predovšetkým veľkou rýchlosťou sa dohodli na zatváraní ekonomík, zatváraní podnikov stredných podnikateľov, škôl, obmedzovaní pohybu ľudí a zámerne uvádzajú už rok nepravdivé čísla o vývoji epidémie.
Alexander Lukašenko uviedol, že dve svetové nadnárodné bankové inštitúcie podmienia túto finančnú pôžičku jednou vecou, že Lukašenkova vláda bude úplne dodržiavať epidemiologické odporúčania dvoch nadnárodných bánk a že bieloruská vláda uvalí na krajinu rovnaké opatrenia ako vláda v Taliansku, t. j. celoštátna karanténa, zatváranie podnikov, obchody, zákazy vychádzania atď. Týmto svojim vyhlásením odmietol ponuku tohto úveru.
Za koľko predali svoj ľud vodcovia ostatných krajín a nechali ho, pre svoje naplnenie si vrecák, schudobnieť?
Tlačová správa z Bieloruska odhaľuje podozrenia, že korona vírus je v skutočnosti úverový vírus, ktorý má zachrániť rast svetového HDP pretože v roku 2019 začala kolabovať globálna ekonomika .V západnej civilizácii pod zámienkou epidémie korona vírusu vznikne hospodárska kríza, ktorá bude nútiť štáty a národy, aby si dobrovoľne a masívne vzali úvery od medzinárodných bánk a predovšetkým, od MMF a Svetovej banky, dvoch najväčších sionistických bankových organizácií na svete.
Záver?
Alexander Lukašenko to neprijal a opatrenia neprijal. Hodil im to pod nohy. A čo prišlo ? O dva mesiace neskôr Západ vyvolal v Bielorusku povstanie a pokus o prevrat a zvrhnutie Lukašenka vo funkcie prezidenta. Ak by prikývol na ponuky MMF a Svetovej banky v polovici júna, po 9. auguste by v krajine nevybuchli žiadne nepokoje. Istotne ste to zachytili v mainstrímových médiách a mysleli ste si, aký je Lukašenko zlý.
Sionisti potrebujú zachrániť svätý grál globalizácie, čo je nekonečný rast HDP. Úverový vírus, ktorému v súčasnosti čelíme , je de facto vírus, ktorého cieľom je zaútočiť na svetový fiškálny motor svetovej ekonomiky a napumpovať ho dodatočným úverovým palivom na udržanie rastu svetového HDP.
Úverová kríza v skutočnosti oživuje globálneho Frankensteina, ktorý prestal rásť, pretože už nechcel. Čerpanie stoviek miliárd eur a USD do fiškálnych motorov svetových ekonomík má toto zvrátiť. V skutočnosti je tento dlh úverovým vírusom v rámci fiškálneho motora svetového hospodárstva, ktorého cieľom je udržať rast HDP tým, že sa najprv zrúti, zníži, resetuje a potom zabezpečí jeho rast prostredníctvom úverového rámca prostredníctvom pôžičiek a dlhov nielen národných štátov, ale aj nadnárodných spoločností, ako je EÚ.
Globalisti sa rozhodli pre šialenú záchranu umierajúceho Frankensteina globálnej ekonomiky čerpaním obrovských súm peňazí do štátnych rozpočtov desiatok západných krajín , čo sa ukáže ako umelo vyvolaný rast Frankensteinovho HDP, takže to nakoniec bude fungovať a HDP bude skutočne rásť, aj keď sa celá populácia reálne schudobnie.
zdroje:
theguardian.com/…omic-crash-2020-understand-why
eng.belta.by/…get-foreign-loans-131164-2020/
dyk
Check out “Sestričky z Ružinova” from Lolko Bolko on Vimeo.

The video is available for your viewing pleasure at vimeo.com/505347865

https://vimeo.com.
Bratia a sestry
💥 Týždeň potom, čo Biden zložil prísahu, vlna zloby a hanobenia smerom k hnutiu Q trochu ustúpila. (Stará) alternatívna scéna sa z väčšej časti zreteľne umiestnila a aj v tomto prípade je pšenica oddelená od pliev. Plán zlyhal, praskla bublina Q a skupina pasívnych požitkov pre radosť z popcornu sa skončila. Je pozoruhodné, že väčšina z nich sa odvoláva na tento článok, ktorého odôvodnenie a …More
💥 Týždeň potom, čo Biden zložil prísahu, vlna zloby a hanobenia smerom k hnutiu Q trochu ustúpila. (Stará) alternatívna scéna sa z väčšej časti zreteľne umiestnila a aj v tomto prípade je pšenica oddelená od pliev. Plán zlyhal, praskla bublina Q a skupina pasívnych požitkov pre radosť z popcornu sa skončila. Je pozoruhodné, že väčšina z nich sa odvoláva na tento článok, ktorého odôvodnenie a obsah neobstojí pri kontrole.(link dole 1).
Video Jordan Sathers a tento článok rozoberajú tézu, že Q je „boľševický psy-op“, aby ľudia zostali pasívni. ( link dole 2)

💥 Medzitým sa administratíva "spoločnosti Biden" rozpadá v reálnom čase porušením sľubov a prijímaním pochybných rozhodnutí. Veľké prebudenie v USA nemohlo byť propagované oveľa lepšie.

💥Brat generála Flynna Charles A. Flynn bol menovyný ako "hlava" U.S. Army Pacific.

💥 Dr. Peter Navarro vo svojej správe a analýzach pôsobivo odhaľuje „dokonalý podvod“ a „dokonalú krádež“ „najväčšieho volebného podvodu v histórii USA“.

💥 V Taliansku, ktoré hralo dôležitú úlohu v ruskej tajnej dohode aj vo voľbách v USA, rezignuje predseda vlády Conté.

💥 V Holandsku, ktoré generál Flynn po svojej milosti navštívil ako prvú krajinu, vláda minulý týždeň rezignovala. Existuje mimoriadny výnos a varovanie pred rozsiahlymi nepokojmi.

💥 Švajčiarsko organizuje referendum o odobratí právomocí vláde, hlavne čo sa týka o Covid obmedzeniach.( po včerajšom rozhodnutí vlada nepustí ani vlastných občanov do krajiny bez neg.testu)
Okrem toho sa masívne organizujú zdravotníci po celej krajine, keďže niesú ochotní sa nechať zaočkovať.
MoM

informationliberation.com/?id=62008

transinformation.net/…-psyop-und-hier-ist-der-grund/
Mira393
na druhou stranu se není čemu divit, Lukašenko tam hnije jako prezident už docela dlouhou dobu a lidem už asi leze krkem....
Freddy Gargamel
Asi im chýbajú v rýchlom slede sa striedajúce bábky, bezvýznamné, ľahko vymeniteľné, poplatné zahraničiu 😊
Ale ako sa vraví - ako si kto ustelie, tak si aj ľahne. Budú mať konečne vytúženú "zmenu", tak ako my minulú jar. Tak nech si ju užijú. Komu niet rady...
Freddy Gargamel
Jeden z mála svetových politikov, ktorý sa postavil za svoj národ a štát a odmietol sa podieľať na prebiehajúcom absurdnom divadle... Má samozrejme svoje chyby, ale už len za toto mu patrí úcta.
Bielorusko sa prakticky nezúčastnilo na nekonečných lockdownoch a "opatreniach", napriek tomu nevykazuje o nič vyššie šírenie koronavírusu než štáty, ktoré sú od jari v nekonečnom reťazci lockdownov. …More
Jeden z mála svetových politikov, ktorý sa postavil za svoj národ a štát a odmietol sa podieľať na prebiehajúcom absurdnom divadle... Má samozrejme svoje chyby, ale už len za toto mu patrí úcta.
Bielorusko sa prakticky nezúčastnilo na nekonečných lockdownoch a "opatreniach", napriek tomu nevykazuje o nič vyššie šírenie koronavírusu než štáty, ktoré sú od jari v nekonečnom reťazci lockdownov. Napriek neexistencii opatrení a desiatkam až stovkám tisícov ľudí denne na demonštráciách má Bielorusko (bez masiek a bez odstupov) priam skvelé výsledky. Pritom podľa logiky Svedkov Kovidových tam mala ešte niekedy v lete nastať absolútna apokalypsa - kolaps zdravotníctva, desiatky tisíc mŕtvych, mŕtvi po uliciach, ktorých nestíhajú pochovávať, rozpad ekonomiky... Nič takého však nepozorujeme. Nejedná sa len o oficiálne informácie vlády Bieloruska - stačí sa prejsť po sociálnych sietiach, o nejakej prebiehajúcej katastrofe ani zmienky.
Ono ten tlak na to, aby sa cirkusu zúčastnili absolútne všetky štáty, nebol bez príčiny. Porovnanie medzi Bieloruskom a ostatnými štátmi totiž úplne očividne poukazuje na lož kovidiotizmu.
Bratia a sestry
.
Bratia a sestry
.
Roberto 55
V napr. Kanade nezalezi na tom, ci su v provinciach premieri liberali alebo konzervy, vsetci tahaju za jeden povraz globalistov=satanistov.Presne ako vsade inde a aj na Slovensku. Urobili lockdown aj kvoli jednemu pripadu, podobne aj v Australi zaviedli curfew v dvojmilionovom meste, tiez jeden pripad...
ľubica
niečo o nástupe nwo teraz po volbách v Usa

m.facebook.com/…sk/permalink/2727402204168811/More
niečo o nástupe nwo teraz po volbách v Usa

m.facebook.com/…sk/permalink/2727402204168811/