dyk
Check out “Sestričky z Ružinova” from Lolko Bolko on Vimeo.

The video is available for your viewing pleasure at vimeo.com/505347865

https://vimeo.com.
Bratia a sestry
💥 Týždeň potom, čo Biden zložil prísahu, vlna zloby a hanobenia smerom k hnutiu Q trochu ustúpila. (Stará) alternatívna scéna sa z väčšej časti zreteľne umiestnila a aj v tomto prípade je pšenica oddelená od pliev. Plán zlyhal, praskla bublina Q a skupina pasívnych požitkov pre radosť z popcornu sa skončila. Je pozoruhodné, že väčšina z nich sa odvoláva na tento článok, ktorého odôvodnenie a …More
💥 Týždeň potom, čo Biden zložil prísahu, vlna zloby a hanobenia smerom k hnutiu Q trochu ustúpila. (Stará) alternatívna scéna sa z väčšej časti zreteľne umiestnila a aj v tomto prípade je pšenica oddelená od pliev. Plán zlyhal, praskla bublina Q a skupina pasívnych požitkov pre radosť z popcornu sa skončila. Je pozoruhodné, že väčšina z nich sa odvoláva na tento článok, ktorého odôvodnenie a obsah neobstojí pri kontrole.(link dole 1).
Video Jordan Sathers a tento článok rozoberajú tézu, že Q je „boľševický psy-op“, aby ľudia zostali pasívni. ( link dole 2)

💥 Medzitým sa administratíva "spoločnosti Biden" rozpadá v reálnom čase porušením sľubov a prijímaním pochybných rozhodnutí. Veľké prebudenie v USA nemohlo byť propagované oveľa lepšie.

💥Brat generála Flynna Charles A. Flynn bol menovyný ako "hlava" U.S. Army Pacific.

💥 Dr. Peter Navarro vo svojej správe a analýzach pôsobivo odhaľuje „dokonalý podvod“ a „dokonalú krádež“ „najväčšieho volebného podvodu v histórii USA“.

💥 V Taliansku, ktoré hralo dôležitú úlohu v ruskej tajnej dohode aj vo voľbách v USA, rezignuje predseda vlády Conté.

💥 V Holandsku, ktoré generál Flynn po svojej milosti navštívil ako prvú krajinu, vláda minulý týždeň rezignovala. Existuje mimoriadny výnos a varovanie pred rozsiahlymi nepokojmi.

💥 Švajčiarsko organizuje referendum o odobratí právomocí vláde, hlavne čo sa týka o Covid obmedzeniach.( po včerajšom rozhodnutí vlada nepustí ani vlastných občanov do krajiny bez neg.testu)
Okrem toho sa masívne organizujú zdravotníci po celej krajine, keďže niesú ochotní sa nechať zaočkovať.
MoM

informationliberation.com/?id=62008

transinformation.net/…-psyop-und-hier-ist-der-grund/
Mira393
na druhou stranu se není čemu divit, Lukašenko tam hnije jako prezident už docela dlouhou dobu a lidem už asi leze krkem....
Freddy Gargamel
Asi im chýbajú v rýchlom slede sa striedajúce bábky, bezvýznamné, ľahko vymeniteľné, poplatné zahraničiu 😊
Ale ako sa vraví - ako si kto ustelie, tak si aj ľahne. Budú mať konečne vytúženú "zmenu", tak ako my minulú jar. Tak nech si ju užijú. Komu niet rady...
Freddy Gargamel
Jeden z mála svetových politikov, ktorý sa postavil za svoj národ a štát a odmietol sa podieľať na prebiehajúcom absurdnom divadle... Má samozrejme svoje chyby, ale už len za toto mu patrí úcta.
Bielorusko sa prakticky nezúčastnilo na nekonečných lockdownoch a "opatreniach", napriek tomu nevykazuje o nič vyššie šírenie koronavírusu než štáty, ktoré sú od jari v nekonečnom reťazci lockdownov. …More
Jeden z mála svetových politikov, ktorý sa postavil za svoj národ a štát a odmietol sa podieľať na prebiehajúcom absurdnom divadle... Má samozrejme svoje chyby, ale už len za toto mu patrí úcta.
Bielorusko sa prakticky nezúčastnilo na nekonečných lockdownoch a "opatreniach", napriek tomu nevykazuje o nič vyššie šírenie koronavírusu než štáty, ktoré sú od jari v nekonečnom reťazci lockdownov. Napriek neexistencii opatrení a desiatkam až stovkám tisícov ľudí denne na demonštráciách má Bielorusko (bez masiek a bez odstupov) priam skvelé výsledky. Pritom podľa logiky Svedkov Kovidových tam mala ešte niekedy v lete nastať absolútna apokalypsa - kolaps zdravotníctva, desiatky tisíc mŕtvych, mŕtvi po uliciach, ktorých nestíhajú pochovávať, rozpad ekonomiky... Nič takého však nepozorujeme. Nejedná sa len o oficiálne informácie vlády Bieloruska - stačí sa prejsť po sociálnych sietiach, o nejakej prebiehajúcej katastrofe ani zmienky.
Ono ten tlak na to, aby sa cirkusu zúčastnili absolútne všetky štáty, nebol bez príčiny. Porovnanie medzi Bieloruskom a ostatnými štátmi totiž úplne očividne poukazuje na lož kovidiotizmu.
Bratia a sestry
.
Bratia a sestry
.
Roberto 55
V napr. Kanade nezalezi na tom, ci su v provinciach premieri liberali alebo konzervy, vsetci tahaju za jeden povraz globalistov=satanistov.Presne ako vsade inde a aj na Slovensku. Urobili lockdown aj kvoli jednemu pripadu, podobne aj v Australi zaviedli curfew v dvojmilionovom meste, tiez jeden pripad...
ľubica
niečo o nástupe nwo teraz po volbách v Usa

m.facebook.com/…sk/permalink/2727402204168811/More
niečo o nástupe nwo teraz po volbách v Usa

m.facebook.com/…sk/permalink/2727402204168811/