Clicks1.3K
TŘINÁCTI IZRAELCŮM PO OČKOVÁNÍ OCHRNUL OBLIČEJ. VEŠKERÉ ÚMRTÍ A TĚŽKÉ NÁSLEDKY JDOU NA VRUB ZÁPADNÍM MRNA VAKCÍNÁM Příznaky ochrnutí lícního nervu zaznamenali izraelští lékaři u třiná…More
TŘINÁCTI IZRAELCŮM PO OČKOVÁNÍ OCHRNUL OBLIČEJ. VEŠKERÉ ÚMRTÍ A TĚŽKÉ NÁSLEDKY JDOU NA VRUB ZÁPADNÍM MRNA VAKCÍNÁM

Příznaky ochrnutí lícního nervu zaznamenali izraelští lékaři u třinácti lidí, kteří tento týden dostali první dávku protikoronavirové vakcíny. Podle listu The Jerusalem Post je počet takových případů zřejmě vyšší, někteří postižení to ale neoznámili lékaři. Ostatní by to nemělo odradit.
„Měla jsem to zhruba 28 hodin, pak to ustoupilo, ale nemohu říct, že to úplně zmizelo. Nicméně kromě toho nemám žádné potíže, jen mě trochu bolelo místo vpichu,“ svěřila se jedna z postižených.

„Zatím nevím, zda půjdu na druhou dávku, ale ostatní lidi by to nemělo odradit,“ uzavřela¨.
Izraelští lékaři se nyní snaží zjistit, zda dočasná paralýza opravdu souvisí s očkováním. „Nedávno jsem měla takový případ,“ řekla Galia Rahavová, šéfka infekčního oddělení nemocnice Tel ha-Šomer ve městě Ramat Gan.

„Rozhodla jsem, že mu druhou dávku zatím nedáme, i když tomu podle ministerstva zdravotnictví nic nebrání,“ dodala.
Podle směrnic ministerstva by ale druhá dávka neměla být podávána, dokud paralýza úplně neustoupí.

Ochrnutí lícního nervu je jedním z popsaných negativních projevů doprovázejících očkování, vyskytuje se poměrně vzácně a mívá přechodný charakter.
Zdroj: novinky.cz
Samson1
Mira393
alergické reakce- je třeba porovnat množství lidí kterým byla aplikována vakcína a množství alerg.reakcí....(a pozitiv.účinek(přínos) vakcíny).
zaba
Zatím je jen negativní ovoce a to těžce negativní odhlížeje od nejisté budoucnosti takto očkovaných. Pozitivní by bylo, kdyby vakcinaci přestali tlačit a raději preferovali léčbu pro postižené vyzkoušenými prostředky, bohužel tato varianta je dosud blokována ve prospěch nucené vakcinace.
Márča Sk
Kto prijme vakcínu vyrobenú z tiel kojencov či embryí 🥺 , nech neočakáva pozitívne účinky
MaxHq
mali by sme sa usilovat skladat doveru v Boha a nie vo vakcinu.
Samson1
Lékařská věda se proměnila na zpolitizovaný Mengeleho klub.
Márča Sk
Alebo, možno, vždy takou bola, ale v skrytosti
Jan defendel defendel
To je strasne