Clicks233
Edward7
2

Blokady zabijają, a nie żaden nowy wirus

To, co kiedyś było grypą, dziś jest przerażającym sars-cov-2...

Jeśli opowiadasz się za zamknięciami, jesteś współwinny rozdzielania rodzin. Masz udział w zadawaniu niewypowiedzianych cierpień milionom ludzi na całym świecie. Jesteś współwinny skazania najbiedniejszych i najbardziej bezbronnych w naszych społeczeństwach w jeszcze dalsze, drastyczne ubóstwo. Jesteś współwinny morderstwa.
Franciszek" protestujący przeciw lockdownowi są "ofiarami własnej wyobraźni"

W 2006 roku 15-letnia uczennica liceum z Albuquerque w stanie Nowy Meksyk zajęła trzecie miejsce na targach nauki i inżynierii "Intela" za projekt spowolnienia rozprzestrzeniania się zakaźnego patogenu podczas pandemii. Korzystając z symulacji komputerowej, którą opracowała z pomocą ojca, argumentowała, że aby spowolnić rozprzestrzenianie się choroby, rządy powinny wprowadzić zamykanie szkół, trzymać dzieci w domu i wymuszać dystans społeczny.

To niewiarygodne, że ten projekt "Science Fair", który był na trzecim miejscu w liceum, może być bezpośrednio powiązany z polityką blokowania wdrażaną obecnie przez rządy na całym świecie. Widzisz, ten ojciec, z którym opracowała swoją symulację komputerową, nie był przeciętnym tatą, ale starszym badaczem w "Sandia National Laboratories", który w tym czasie pracował nad planami reagowania na wypadek pandemii dla Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA. Jego propozycja wprowadzenia zamykania szkół i, w razie potrzeby, zamykania miejsc pracy w przypadku zagrożenia pandemią, została opracowana przynajmniej częściowo w odpowiedzi na projekt szkoły średniej jego córki.

Teraz ci, którzy opowiadają się za blokadami, widzieli zniszczenia i śmierć, które ta polityka spowodowała w tym roku i teraz przez to przechodzimy. Nie tylko ludzie są pozbawiani środków do życia i zmuszani do skrajnego ubóstwa w wyniku tych zamknięć, ale teraz niezaprzeczalna prawda jest taka, że jeśli opowiadasz się za zamknięciami, opowiadasz się za skazaniem pewnej części populacji na śmierć .

To już nie podlega dyskusji. Jest to nawet otwarcie przyznawane -przez Światową Organizacje Zdrowia, ale o kilka miesięcy za późno. DAVID NABARRO: Chcę to powtórzyć: w Światowej Organizacji Zdrowia nie opowiadamy się za blokadami jako głównym sposobem kontroli tego wirusa. [. . .] Na początku przyszłego roku możemy mieć podwojenie ubóstwa na świecie. Możemy mieć co najmniej podwojenie niedożywienia dzieci, ponieważ dzieci nie jedzą posiłków w szkole, a ich rodziców i biednych rodzin nie stać na to.
Właściwie jest to straszna, okropna globalna katastrofa. Dlatego naprawdę apelujemy do wszystkich światowych liderów: przestańcie używać blokady jako podstawowej metody kontroli. Opracuj lepsze systemy do tego. Pracujcie razem i uczcie się od siebie nawzajem.

Ale pamiętaj, blokady mają tylko jedną konsekwencję, której nigdy, przenigdy nie wolno bagatelizować, a to sprawia, że biedni ludzie są strasznie biedniejsi.

To jest punkt, w którym bez wątpienia otrzymam dane, potwierdzają nie-kontrowersyjną obserwację, że blokady zabijają, mimo że dane te nie zrobią dokładnie nic, aby przeniknąć do świadomości tych, którzy już zdecydowali, że zajmują wysoki poziom moralny, opowiadając się za zamknięciem miliardów ludzi na całym świecie jako więźniów we własnych domach.

-Zwrócę na przykład uwagę na list podpisany przez setki lekarzy, nazywających same blokady „incydentem powodującym dużo masowych ofiar” i wzywający polityków do zaprzestania zamknięć.
-Zwrócę uwagę na badania, które pokazują, że tysiące ludzi umrą z powodu opóźnień w operacjach onkologicznych w wyniku przerw w leczeniu.
- Badania Well-Being Trust, które pokazują, że 75 000 Amerykanów umrze śmiercią z rozpaczy - w tym nadużywaniem alkoholu i narkotyków oraz samobójstwami - tylko w tym roku w wyniku zamknięć.
-Badania przeprowadzone przez The Lancet, które pokazują, że w wyniku tych blokad oczekuje się, że 265 milionów ludzi zostanie narażonych na poważny brak bezpieczeństwa żywnościowego.
-Badania pokazujące, że Oczekuje się, że 125 000 dzieci umrze z powodu niedożywienia w wyniku tych blokad.


Ale, jak mówię, żadna z tych śmierci nie będzie miała znaczenia dla tych, którzy już zdecydowali, że mają rację, opowiadając się za zamykaniem ogromnych połaci ludzkiej populacji we własnych domach, aby umarli z głodu w imię spowolnienia rozprzestrzeniania się choroba, o której nawet epidemiolodzy, którzy mylili się we wszystkim w tym roku, uznają że zabija mniej niż jeden procent zarażonych.

Tak, spowalniając rozprzestrzenianie się, a nie zatrzymując rozprzestrzenianie się. Nigdy nie chodziło o powstrzymanie "pandemii". Nawet zwolennicy blokady nigdy tego nie opowiadali. Ale w jakiś sposób zapomniano o tym i „15 dni na wyrównanie krzywej” zamieniło się w niekończącą się "carte blanche" dla państwa bezpieczeństwa biologicznego, aby wdrożyć dowolną liczbę drakońskich praw wobec swojej populacji, dowolną liczbę praw z listy kontrolnej, aby być dyktatorem. Nie tylko zamykanie ludzi we własnych domach, ale także ciągły nadzór nad populacją poprzez aplikacje do śledzenia i śledzenia kontaktów, które są coraz częściej wdrażane na całym świecie, i nieuchronnie propozycje wprowadzenia eksperymentalnych szczepionek, które agenci państwa będą siłą wstrzykiwać. w ludzi wbrew ich woli.

To nie jest do zaakceptowania. Nie możemy na to pozwolić.
Jeśli porzucimy to, nasze najbardziej podstawowe prawo - prawo do wyjścia poza nasze własne domy - to porzucimy samo człowieczeństwo. Ważną częścią tego, co czyni nas ludźmi, jest nam odbieranie, w imię powstrzymania rozprzestrzeniania się COVID-19. Ale jest dobra wiadomość dla tych, którym udało się zachować zdrowie psychiczne w okresie szaleństwa. Nie potrzebujemy skomplikowanego planu, aby podważyć ten program. Nie potrzebujemy specjalnej delegacji ani prośby o pozwolenie rządu. Nie musimy przystępować do żadnej partii politycznej ani nawet żadnego ruchu protestu. Zadeklaruj swoją niezależność! ! Chroń się przed tyranią i zapaścią gospodarczą. Naucz się żyć wolnym i szerzyć pokój!

Wszystko, co musimy zrobić, to sprzeciwić się tym bezprawnym „rozkazom”.

Jeśli udało ci się zachować zdrowie psychiczne w tym okresie powszechnego szaleństwa, brawo i zapewniam, że nie jesteś sam. Wiele, wiele osób na całym świecie łamie rozkazy. Protestują przeciwko tym blokadom. Do tych, którzy nadal opowiadają się za blokadami, zachęcam do powiedzenia tego w obliczu tych rodziców, którzy stracili dzieci , czy seniorów którzy zginęli w samotności z rozpaczy .... Albo zrób to w obliczu dziesiątek tysięcy innych, którzy już stracili swoich bliskich w bezpośrednim wyniku tych zamknięć, lub setek tysięcy innych, którzy umrą tak długo, jak będą trwać te blokady.
Jeśli opowiadasz się za zamknięciami, jesteś współwinny rozrywania rodzin. Masz udział w zadawaniu niewypowiedzianych cierpień milionom ludzi na całym świecie. Jesteście współwinni skazania najbiedniejszych i najbardziej bezbronnych w naszych społeczeństwach w jeszcze dalsze, drastyczne ubóstwo. Jesteś współwinny morderstwa.
Linia jest teraz przekraczana. Po której stronie historii jesteś? Podejmij teraz decyzję i podejmij ją mądrze, ponieważ twoje działania w tych czasach nie zostaną zapomniane. Zostałeś ostrzeżony.
Autor James Corbett - CC- activistpost.com/…ying-about-the-lockdowns.html (linki w oryginalnym artykule)

Oprócz „przerażającego” Sars-Cov-2, nie ma prawie żadnych przypadków innych chorób układu oddechowego ...

„Środki podjęte przeciwko Covid redukują grypę na półkuli południowej” (oraz nowotwory ,,,)
Stosując logikę, wydedukujemy głupotę tego stwierdzenia:

Czy te same środki, które ograniczają przenoszenie grypy, nie zmniejszają przenoszenia wirusa Covid?

Wygląda na to, że to, co kiedyś było grypą, dziś jest przerażającym sars-cov-2.

Ale prawda jest taka, że bezpośrednio na całym świecie grypa najwyraźniej przestała być monitorowana, gdy tylko nowy koronawirus "rozwinął" się lokalnie.

Czemu...?

To jest dokładnie pytanie numer 12 „ Publicznego listu do Prezydenta Argentyny ” przesłanego przez kolektyw argentyńskich Metadisciplinary Epidemiologists 14 lipca 2020 roku:

"12. Dlaczego tradycyjny nadzór nad wirusami układu oddechowego u osób z objawami został zatrzymany i zastąpiony masowymi testami obejmującymi osoby bez objawów, zwiększając w ten sposób potwierdzone przypadki z pozytywnymi wynikami u osób bez Covid-19?" O ile nam wiadomo, pytanie pozostaje bez odpowiedzi ...

Jeśli spojrzymy na dane dotyczące odsetka wyników pozytywnych dla grypy z WHO , zauważymy, że

Od 13 tygodnia wartość jest bliska zeru, a od 15 tygodnia, który rozpoczyna się 23 marca, nie wydaje się, aby ponownie wykonano badania na grypę ... zostało to również niedawno potępione w jednym z jej filmów przez dr Natalię Prego Cancelo , która wyjaśniła, w jaki sposób testatystyki zostały zatrzymane w marcu:

Zaskakujące jest to, że schemat powtarza się w krajach takich jak; Australia, Francja, Stany Zjednoczone, Chile, Zjednoczone Królestwo… Oczywiście zwycięzcą świata są Chiny, które już teraz wydają się nie mieć pozytywów ani na Covid, ani na grypę.

W roku koronawirusa Hiszpania odnotowuje o 53 000 mniej przypadków grypy

Początek jesieni oznacza również coroczny wzrost zachorowalności na wirusa grypy.

Jednak w roku „pandemii” wywołanej przez Covid-19 liczba osób zarażonych wirusem grypy wynosi 471 423 przypadków, o 53 000 mniej niż w ubiegłym roku, według danych zgromadzonych do 37 tygodnia 2020 roku. Wynika to jasno z danych zawartych w najnowszym raporcie Systemu Nadzoru nad Grypą Instytutu Zdrowia Carlosa III (SVGE). Hiszpania rejestruje łącznie 471 423 przypadków grypy, w porównaniu do 525 012 przypadków zarejestrowanych w tym samym tygodniu ubiegłego roku, o 10 procent mniej.

Źródło -cc- bibliotecapleyades.net/ciencia3/ciencia_virus131.htm

Jedyną rzeczą, do której nadają się zestawy testowe Covid-19, jest nielegalne gromadzenie i badanie ludzkiego DNA
W 2020 roku populacje ludzkie były całkowicie przekonane, że mogą wyeliminować wirusy ze wszechświata, zakładając, że wszyscy są chorzy i unikając interakcji międzyludzkich. Blokady, ograniczenia biznesowe, nakazy maskowania i wytyczne dotyczące dystansowania się od społeczeństwa obiecywały ochronę przed „wirusem”. Ludzkie populacje uczono, że zbiorowe unikanie jest najbardziej empatyczną reakcją, a władze lokalne i stanowe wkroczyły, aby narzucić tę mentalność.

Ta mentalność stała się kultem uległości; wolne istoty ludzkie były zawstydzane tym, że stosowały się do nakazów zdrowia publicznego lub stawały w obliczu zagrożeń dla ich środków do życia, ich interesów i ich zdolności do swobodnego poruszania się. W wielu częściach Stanów Zjednoczonych swobody obywatelskie są strzępem tego, czym były kiedyś. Na przykład NYC ustawia surowe ograniczenia, albo grzywny dla ludzi, którym nie pobrano ich DNA za pomocą zestawów testowych covid-19.


Powiedz NIE zbieraniu DNA, ponieważ twoja suwerenność jest ważniejsza niż oszukańcza paranoja wykrywania wirusów
Aby podróżować lub pracować, ludzie przekazują swoje DNA korporacjom i podmiotom rządowym . Te zestawy testowe covid-19 szybko stają się wymogami medycznymi - ponieważ linie lotnicze, szkoły i miejsca pracy naruszają autonomię ciała i prawa do prywatności medycznej. Niezależnie od tego, czy ze strachu, czy z powodu współpracy, wiele osób zgodziło się na te wymagania w 2020 roku, uznając zakrycia twarzy, aby izolować się od społeczeństwa . Przedstawienie DNA to tylko kolejny krok w kierunku rezygnacji z indywidualnych wolności i suwerennych praw. Jedyną rzeczą, do której testy covid-19 są dobre, jest zbieranie i badanie ludzkiego DNA. Amerykański i europejski standard testów PCR został ustanowiony w celu zapewnienia astronomicznej liczby wyników fałszywie dodatnich przy użyciu określonej liczby cykli do amplifikacji wirusowego DNA. Te fałszywe alarmy są wykorzystywane w nielegalny sposób do zawieszania wolności ludzi na 14 dni, zgodnie z ustaleniami pijanych władzą rządów stanowych i CDC.

Rządy używa narzędzia do zbierania DNA śliny; ten zestaw testowy covid-19 jest używany tak, jakby był pewnego rodzaju potrzebą cielesną, jakby był jakimś rozwiązaniem choroby. Ludziom w całym kraju mówi się, że przy użyciu tych zestawów muszą uzyskać wynik negatywny, aby wrócić do szkoły, pracy lub podróżować. Podczas tego nielegalnego procesu zbiera się nie tylko DNA, ale także szkoli się ludzi, aby podporządkowali swoją suwerenność władzom stworzonym przez człowieka. Ten precedens kontrolny będzie kontynuowany, ponieważ ludzie są zmuszani do rezygnacji ze swoich praw cielesnych i godności psychicznej na rzecz bardziej inwazyjnych procedur medycznych, zastrzyków i technologii nadzoru. PO PROSTU POWIEDZ NIE, nie mają prawa do DNA . więcej - ( Natural News )
Edward7
Dr Zbigniew Martyka: Globalna liczba zachorowań na grypę spadła o 98 proc. [pięćdziesiąt razy.]!
"Niemożliwe, by zniknęła. Zakażenia grypowe traktowane są jako koronawirus"
prawy.pl/…raktowane-sa-jako-koronawirus/
Edward7