Clicks46
uk.news

Чи не його справа: Папа Франциск представляє себе політиком в ООН

25 вересня, в ході відеозвернення до Генеральної Асамблеї ООН, Папа Франциск вирішив пофілософствувати про коронавірус: "Ця криза змінює кожного з нас".

Він заявив про те, що "кожен з нас повинен переосмислити майбутнє в нашому спільному домі і роботу над спільними проектами". Він поскаржився на те, що коронавірус "забрав так багато життів", незважаючи на те, що рівень смертності є звичайним для епідемії грипу.

Папа Франциск поскаржився також на те, що "міжнародне співтовариство" показало свою нездатність виконувати положення Паризької угоди про клімат 2015 року. Проте, згідно з вченням католицької церкви, Папа Римський не повинен думати про такі питання.

Проте, Папа Франциск розповів про "тривожну ситуацію з корінними народами в Амазонській низовині". Варто відзначити, що велика частина звернення на шести сторінках представляла собою попурі з таких слів, як "фантастична великодушність", іммігранти, бідність, озброєння, націоналізм, переслідування власних інтересів і царство еліт.

У своєму коментарі, який був сформульований максимально дивно, Папа Франциск повідомив про свою "стурбованість тим, як просто і зручно стало заперечувати існування людського життя, щоб ігнорувати проблеми, які потрібно вирішити, щоб врятувати життя матері і її ненародженої дитини".

#newsZmnfdvzoej