Clicks2.6K
szuirad1
9

Wszystko jest ustawione, nie dajcie sie zwiesc

"Przeglądałem archiwa IPN-u, to jest news. Widzę, że trwa wokół tego dyskusja. Przeglądałem i ksiądz Jan A., który wykorzystywał jedną z bohaterek naszego filmu, ks. Cybula oraz ks. Eugeniusz M., kustosz z Lichenia, byli zarejestrowani jako tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa Nie ma tego w filmie, bo film nie jest o tym. Żeby nie odwracać tematu, nie sprowadzać go do archiwów IPN".

No tak, to w ogóle nie jest istotne, że komunistyczne władze PRL najprawdopodobniej wprowadziły pedofilów do Kościoła jako swoich agentów Służby Bezpieczeństwa i szantażowały ich, aby siedzieli cicho i "robili swoje". To w ogóle nie jest dowód, że instytucja jest rozwalana od środka w sposób celowy i z premedytacją.

www.facebook.com/…/795113474204893
Weronika....S
Zastanówmy się uważnie, według statystyk jeden skazany za pedofilię kapłan na 300 innej preferencji, a więc stwarzanie takiego problemu pedofilii w Kościele to wstrętne diabelskie judzenie. Rozglądnijmy się uczciwie po naszych parafiach, gdzie mamy tych księży homoseksualnych czy pedofilów. Nie widzę i nie słyszę.
A co mnie niepokoi to modernizm: Komunia w pozycji stojącej, śluby w piątek. Wbrew …More
Zastanówmy się uważnie, według statystyk jeden skazany za pedofilię kapłan na 300 innej preferencji, a więc stwarzanie takiego problemu pedofilii w Kościele to wstrętne diabelskie judzenie. Rozglądnijmy się uczciwie po naszych parafiach, gdzie mamy tych księży homoseksualnych czy pedofilów. Nie widzę i nie słyszę.
A co mnie niepokoi to modernizm: Komunia w pozycji stojącej, śluby w piątek. Wbrew przykazaniu ,,W niedzielę i święta we Mszy Świętej pobożnie uczestniczyć,, organizowanie Mszy niedzielnej w sobotę po południu dla wszystkich wiernych czy też pozwolenie przez EP na tańce w piątek, choć to dzień pokutny, i wiele innych tego typu modernizmów można by wymieniać.
Szukający PRAWDY
Perfidia p. Sekielskiego polega na tym, że jak wiadomo każdy kapłan, który ma "swoją teczkę" w IPN i donosił tzn. że SB miała na niego haka... Czyli wiadomo, że albo: miał kobietę, dzieci, jest homoseksualistą czy dodatkowo molestował dzieci (oczywiście straszne), inaczej nie byłby donosicielem. Tak więc wystarczy odszukać teczki kapłanów współpracujących z SB, przeanalizować przyczyny, odszukać …More
Perfidia p. Sekielskiego polega na tym, że jak wiadomo każdy kapłan, który ma "swoją teczkę" w IPN i donosił tzn. że SB miała na niego haka... Czyli wiadomo, że albo: miał kobietę, dzieci, jest homoseksualistą czy dodatkowo molestował dzieci (oczywiście straszne), inaczej nie byłby donosicielem. Tak więc wystarczy odszukać teczki kapłanów współpracujących z SB, przeanalizować przyczyny, odszukać osoby pokrzywdzone i materiał gotowy. KK katolicki powinien jak najszybciej się sam zlustrować... inaczej takie materiały będą się powtarzać. Celem p. Sekielskiego jest zniszczenie KK. Poza tym, jeżeli pracuje w telewizji TVN tzn. że pracuje dla niszczycieli Polski, niszczycieli katolickiej Polski. Pytanie kto jest największym beneficjentem zniszczenia KK, odpowiedź prosta - żydzi, którzy nie wierzą w Prawdziwego Mesjasza Jezusa Chrystusa.
Radek33
Nie ma się co czarować.Przemilczenie na filmie tego faktu,jest zrobione z premedytacją i miało jeden cel-broń Boże nie patrzeć pod innym kątem na sprawców niż na parszywych księży Kościoła.Pedofile z SB to już co innego,po co mieszać ludziom.Opinia po filmie ma być jedna,bez żadnego ale.Winny ma być Kościół,a księża to potencjalni pedofile.To tak jakby zrobić dokument o terrorystach i nie …More
Nie ma się co czarować.Przemilczenie na filmie tego faktu,jest zrobione z premedytacją i miało jeden cel-broń Boże nie patrzeć pod innym kątem na sprawców niż na parszywych księży Kościoła.Pedofile z SB to już co innego,po co mieszać ludziom.Opinia po filmie ma być jedna,bez żadnego ale.Winny ma być Kościół,a księża to potencjalni pedofile.To tak jakby zrobić dokument o terrorystach i nie wspomnieć że byli islamistami.Czysta manipulacja.Ten film i cała socjologia atakująca Kościół odnośnie pedofilii ma jeden oręż ale bardzo mocny,po którym Kościół się nie może obronić ,to zamiatanie części przypadków pedofilii pod dywan i ochrona sprawców.Niestety zło kryjące drugie zło sprawia że można wokół tego zrobić teraz wszystko i budować kłamliwą narrację.Możemy się spodziewać zmasowanych prowokacji i wykorzystywania przez lewactwo ile się da tego,że Kościół jest obecnie w głębokiej defensywie
Piotrek pod
Jeżeli ci pedofile byli agentami UB to jet wina UB a nie Kościoła, bo to UB dbało o to aby proceder nie wyszedł na jaw.
Sw.Joanna
Gospodarz i jego sludzy spali i diabel posial kakol.
TomaszBiał
Pedofil w więzieniu to dno nie ma szacunku u nikogo . A biskupi kryją takich ludzi pozwalają na wszystko . GDZIE MORALNOŚĆ BISKUPÓW!!!!!!!!!!!!!!!!! ETYKA !!!!!!!!!!!!!!
TomaszBiał
Problem polega na tym że dowiedziałem się z telewizji że ksiądz który ewangelizował w mojej parafii Białystok kościół Królowej Jadwigi jest pedofilem który odsiadywał wyrok w więzieniu. Ja słuchałem z uwagą rekolekcji osoby która nauczała mnie moralności. W pracy ludzie śmieją się za plecami ,, PEDOFIL NAUCZAŁ czego on cię nauczył dla tego nie chodzę do kościoła,,
szuirad1
problem polega na klikach gejowskich ktore naciskaja i robia wiele zla
Orare pro me
Film mimo wysokiego poziomu emocjonalnego jest Bardzo, ale to Bardzo pod każdym względem nieobiektywny a nawet bym powiedział ustawiony – najzwyklejsza ustawka-, przy czym nie neguję wiarygodności zdarzeń i w tym największych obrzydliwości, jakie miały i mogły mieć miejsce. Dla mnie osobiście jest to działanie obliczone na to, aby przykleić na stałe pozę Ksiądz-pedofil w szerokim społecznym …More
Film mimo wysokiego poziomu emocjonalnego jest Bardzo, ale to Bardzo pod każdym względem nieobiektywny a nawet bym powiedział ustawiony – najzwyklejsza ustawka-, przy czym nie neguję wiarygodności zdarzeń i w tym największych obrzydliwości, jakie miały i mogły mieć miejsce. Dla mnie osobiście jest to działanie obliczone na to, aby przykleić na stałe pozę Ksiądz-pedofil w szerokim społecznym kontekście to nic innego jak realizowanie planu walki z hierarchią kościelną, aby następnie zaatakować Nas Kościół, którym to my jesteśmy „uderz w pasterza a owce się rozbiegną”.

Powiem krótko Ludzie Obudźcie się w Polsce od wielu dziesięcioleci nie było niema i nie będzie tak bardzo i tak mocno inwigilowanej prześladowanej i narażonej grupy jak kandydaci na kapłanów i sami kapłani ich rodziny a także rodziny z poza kapłaństwa, lecz gorliwej wiary. Przed 89 –tym rokiem służby wszelkiej maści czyniły to w miarę "jawnie" obecnie obserwujemy owoce skrytej działalności tych, którzy swojej dawnej działalności nie porzucili.

Na terenie bloku wschodniego były tysiące wstawionych agentów do seminariów nie wspominając o tych prawdziwych, którzy dali się chwycić na różnego typu prowokacje i szantaże – temat jest niesamowicie szeroki na setki stron, więc nie będę się rozpisywał.

Kościół Katolicki, (czyli także my jego uczestnicy) uchronił Polskę przed totalną zagładą. Kapłani byli zabijani, truci niesamowicie torturowani jak choćby Ksiądz Jerzy Popiełuszko – wielu ich było i to takich także, o których nigdy się nie dowiemy. Proszę nie dajcie się nabrać na największą podłość i nie róbcie z Bohaterów Wiary i Narodu enklawy zboczeńców – gdyż to właśnie im Nasz Kościół najbardziej zagraża. Co do tych złych kapłanów (naprawdę są i jest ich porównując do innych grup społecznych - dosłownie promil)

Kim był Judasz czy nie zdradził Pana Jezusa swoich braci? Żyjemy w naturze skażonej grzechem pierworodnym – Niech Ten, Który Jest Bez Grzechu Pierwszy Rzuci Kamieniem!!!