dalila
Ďalších 40 dní bez sv.omse, keďže predlžujú zákaz vychádzania?
Hermenegild
Prečo sa už KBS neobrátila na ústavný súd vo veci porušovania ústavy na Slovensku? Nikde okolo nás, v Česku, Rakúsku, Nemecku, Poľsku takýto stav neexistuje, len najkatolíckejšie Slovensko má zakázané verejné bohoslužby. Ako nám Boh pomôže, keď KBS nič nerobí, aby sme boli aspoň na úrovni okolitých štátov v Bohopocte? Prečo kňazi v reverendách verejne nevyjdú do ulíc a nežehnajú všetko a všetk…More
Prečo sa už KBS neobrátila na ústavný súd vo veci porušovania ústavy na Slovensku? Nikde okolo nás, v Česku, Rakúsku, Nemecku, Poľsku takýto stav neexistuje, len najkatolíckejšie Slovensko má zakázané verejné bohoslužby. Ako nám Boh pomôže, keď KBS nič nerobí, aby sme boli aspoň na úrovni okolitých štátov v Bohopocte? Prečo kňazi v reverendách verejne nevyjdú do ulíc a nežehnajú všetko a všetkých? Lebo by sa hanbili, že vyzerajú ako fanatici? Za to ich nikto nemôže obviňovať, lebo v kritickej situácii je to ich povolanie, poslanie. Na čo čakáte, presbyteri, za zamknutými dverami chrámov? Ak budete zbabelo čušať ako voš pod chrastou, situácia sa bude zhoršovať. Veď sa skúša, čo si môžu ešte voči veriacim dovoliť. Nevidíte to?
apredsasatoci
Prečo by to kbs robila?
Už si niekedy videl, aby sa sám kolaborant udal?!
Hermenegild
Potom ostávajú už len katakomby.
U.S.C.A.E.
štát treba vrátiť vo vzťahu k Cirkvi k normálnemu stavu a to podriadenosti štátu RKC ale to sa s heretikmi nedá
ľubica
Z Rockefellerovej príručky:
Fáza 1:
Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, dvojnásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých úmrtí, aj v …More
Z Rockefellerovej príručky:
Fáza 1:
Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, dvojnásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých úmrtí, aj v prípade iných chorôb a prirodzených príčin. Lockdown nás nastaví na spôsob života podľa drakonických zákonov, zabráni protestom a identifikuje odpor verejnosti.
Fáza 2: Kým fáza 1 povedie k narušeniu a oslabeniu imunitného systému z dôvodu nedostatku potravy, sociálnej izolácie, nosenia masiek a nedostatku kontaktu so slnečným žiarením a zdravými baktériami, vystavovanie žiareniu 5G teraz bude ďalej útočiť na imunitný systém. Keď sa ľudia vrátia do spoločnosti, ochorie viac ľudí. Bude to prisudzované Covidu 19. To všetko sa stane ešte pred príchodom očkovania, ktoré by to všetko zrovnalo. Bude nasledovať dlhší a účinnejší lockdown, až kým sa každý dá zaočkovať.
Fáza 3:
Ak väčšina ľudí odolá očkovaniu, bude vypustený bojový vírus SARS/HIV/MERS. Mnoho ľudí naň zomrie. Bude to prežitie tých najsilnejších. Vyvinie to tiež maximálny tlak na očkovanie všetkých, aby sa situácia vrátila do normálu. Tí, ktorí sa dajú vakcinovať, budú vo vojne s tými, ktorí sa vakcinovať nedajú. Bude anarchia zo všetkých strán.