Clicks67
uk.news

Вігано вважає, що Ватикан прирівняв Господа до загрози здоров'ю

Архієпископ Вігано вважає, що майбутня Конференція з питань охорони здоров'я у Ватикані є черговим підтвердженням того, що "поточна влада" і "високопоставлені представники Риму" відійшли від класичного католицизму.

У своїй заяві від 20 квітня Вігано наводить також інші суперечливі події, такі якРаду інклюзивного капіталізму, Конференцію про вплив на освіту і міжрелігійний пантеон в Астані 2020 року.

Папа Франциск "добровільно відмовився від надприродної місії церкви", та перетворив себе "в служителя нового світового порядку".

Вігано вважає, що церква перетвориться на "філантропічну асоціацію", яка буде служити сильним світу цього. Він вважає, що служителі церкви знищують її справжню суть, а саму церкву "зраджують ті, хто знаходиться на вищій посаді".

Говорячи про зображення, яке використовується для Конференції, і на якому зображена частина картини "Створення Адама", а саме, дві руки в рукавичках, Вігано зазначає, що це відсилає нас до "нової літургії", натякаючи, що Господь може поширювати вірус.

#newsRlxceswbiu