Clicks669
Libor Halik
2

Trump právem odmítl hl. epidemiologa USA Fauciho

Trump o víkendu 17. a 18.10.2020 ostře kritizoval hlavního USA epidemiologa Anthonyho Fauciho, o němž prohlásil, že je pro Ameriku "pohromou". "Lidi už unavuje poslouchat Fauciho a všechny tyhle idioty," řekl prezident před setkáním s voliči v Las Vegas.
L: USA prezident Trump řekl pravdu, neboť každý kdo se hlouběji zabývá současností, tak ví, že právě Fauci nechal vyrobit koronavirus Sars Cov 2, způsobující nemoc Covid 19. Nechal ho vyrobit v laboratoři v čínském Wuhanu a byl financován z USA státního rozpočtu. Takže jde o vysokého kriminálníka.

(vlevo Fauci kriminálník, vpravo prezident Trump)
19.10.2020 V pondělí na volebním mítinku se Trump pustil do televize CNN. "Zapnete to a všechno, o čem mluví, je jen covid, covid, pandemie, covid (...). Snaží se všechny přesvědčit, aby nešli volit. Lidé vám na to neskočí CNN, vy hloupí šmejdi,"
L: USA prezident Trump řekl pravdu, protože CNN a prakticky všechny televize USA i světa papouškují to, co jim diktuje Fauci a jeho kriminální klika a snaží se zastrašit lidi koronavirem, aby nešli k volbám a nevolili Trumpa.
Public domain
Hev