Clicks2.2K
Edward7

Dane ze spisu powszechnego z 2020r. w USA, służą; nękaniu i egzekwowaniu szczepień

Spis jest przygotowaniem do masowego morderstwa przez szczepienia... Wojna na pełną skalę toczona przeciwko nieszczepionym... Paszporty szczepionek prowadzą do obozów śmierci...

W sobotę, 11 września, 43-letni Dale Oliver z Sandy Hook w stanie Kentucky, był zaangażowany w swój typowy weekendowy "rytuał" – oglądanie futbolu z college'u – kiedy usłyszał pukanie do drzwi wejściowych. Po otwarciu znalazł się twarzą w twarz z dwoma nieproszonymi gośćmi, przedstawicielami Departamentu Zdrowia hrabstwa Elliott. Chcieli z nim porozmawiać o jego statusie szczepień; „Zwróciliśmy uwagę na to, że twoja rodzina nie została zaszczepiona. Czy możemy wejść"? powiedział jeden z urzędników służby zdrowia, według pana Olivera.

Pan Oliver mieszka 15 lat w skromnym domu ze swoją żoną i 13-letnią córką, która rozpoczęła naukę w domu w odpowiedzi na nakazy drakońskich masek. Jest ciężko pracujący mechanikiem , który pracuje 60 godzin tygodniowo, Oliver woli spędzać swój ograniczony wolny czas w domu z rodziną, wolny od niechcianych włamań. Powiedział Real Raw News, że identyfikuje się jako „konstytucjonalista popierający Trumpa, konserwatysta”, który ma poważne obawy dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności obecnych szczepień przeciwko Covid-19 oraz niekonstytucyjnych wymagań dotyczących szczepień obecnej administracji.

Hrabstwo Elliott, w którym mieszka, to zaledwie punkt na mapie, "mocno demokratycznego" hrabstwa liczącego 7500 dusz. „Powiedziałem im, czy zrobiliśmy im zdjęcie, czy nie, to nie ich cholerna sprawa i że mają odejść". Ale oni po prostu stali i patrzyli na mnie, jakbym była jakimś zwierzęciem czy czymś. Byłem ciekaw i zapytałem,
skąd wiedzieliby, że ja i moja rodzina nie zostaliśmy dźgnięci” – powiedział Elliott RRN. Najwyraźniej urzędnicy ds. zdrowia hrabstwa nie byli szkoleni według uznania Deep State.

Powiedzieli panu Oliverowi, że dane ze spisu ludności z 2020 r. wykazały 3 osoby mieszkające w gospodarstwie domowym, a te informacje, w porównaniu z bazą danych szczepień CDC, dowiodły, że ani pan Oliver, ani jego żona i córka nie zostali zaszczepieni na Covid-19.

Ich oświadczenia budzą poważne zaniepokojenie, ponieważ CDC twierdzi, że nie prowadzi bazy danych osób szczepionych i nieszczepionych, i twierdzi, że otrzymywane przez nią rejestry szczepień są gromadzone w formie zbiorczej, bez żadnych danych osobowych. Spotkanie pana Olivera z pewnością podważa uczciwość CDC i łatwo jest zobaczyć, jak łatwo CDC może uzyskać status szczepienia danej osoby.

Zazwyczaj ludzie są szczepieni w jednym z dwóch miejsc — albo w aptece, albo w ośrodku masowego wyludniania — szczepienia —. Przed dźgnięciem ludzie przedstawiają dowód tożsamości — karty ubezpieczeniowe i/lub dowód tożsamości ze zdjęciem, które ujawniają adres domowy; większość miejsc masowych szczepień w miastach i hrabstwach w całym kraju wymaga dowodu zamieszkania, aby otrzymać szczepionkę. Dlatego urzędnicy ds. Zdrowia powiatu mogą dowiedzieć się, kto otrzymał szczepienie, a kto nie.

CDC i powiatowi urzędnicy ds. zdrowia uzyskali rekordy Spisu Ludności 2020, aby ulepszyć swoje protokoły egzekwowania szczepień. Respondentów Spisu Powszechnego 2020 zapytano, ile osób mieszka w gospodarstwie domowym, pytanie, które pojawiało się w natrętnym, dziesięcioletnim badaniu od czasu jego rozpoczęcia w 1902 roku.

„Żałuję, że w ogóle to wypełniłem” – powiedział pan Oliver. „Nie miałem pojęcia, że zostanie użyty przeciwko mnie. To przestępstwo”.

Urzędnicy ds. zdrowia hrabstwa Elliott, dodał Oliver, oskarżyli go o bycie „antyszczepionkowcem” i narażanie życia nie tylko jego rodziny, ale także sąsiadów, którzy zaszczepili się przeciwko Covid-19. „Powiedzieli mi, że zagrażam zdrowiu społeczności i że jeśli zachoruję, mogę zostać oskarżony o
popełnienie przestępstwa". K
iedy powiedziałem im draniom, że nie mam czasu czekać w jakiejś cholernej dwunastogodzinnej kolejce na zastrzyk, powiedzieli mi, że wyślą kogoś do mojego domu, żeby dostał zastrzyk. "Skurwiele" wprost powiedzieli, że Joe Biden i dr Fauci chcą, żebym to wziął, by chronić innych ludzi przed Covid-19. "Zacząłem zamykać drzwi by nie widzieć ich brzydkie twarze, naprawdę mnie wkurzyli” – powiedział pan Oliver. Funkcjonariusze ds. zdrowia hrabstwa Elliott zapytali pana Olivera, dlaczego wypisał córkę z okręgu szkolnego hrabstwa Elliott i zamiast tego zdecydował się na naukę w domu. „Jesteś jedyną osobą w okręgu, która wyciągnęła swoją córkę ze szkoły. Jest jakiś problem"? Możemy zorganizować poradnictwo dla twojej rodziny, jeśli uważasz, że szczepionka jest niebezpieczna, i możemy wysłać CPS w celu sprawdzenia stanu zdrowia twojej córki – czy możemy z nią porozmawiać?

Pan Oliver nie odpowiedział, i zatrzasnął drzwi. RRN obejrzało nagranie z kamery, potwierdzające twierdzenia pana Olivera; poprosił jednak o zachowanie poufności na razie, ponieważ zatrudnił prawnika i zamierza pozwać hrabstwo Elliott za naruszenie prywatności jego rodziny. „W jakiś sposób wszyscy moi sąsiedzi wiedzą, że nie jesteśmy teraz zaszczepieni i przez cały czas obrzucają nas sprośnymi spojrzeniami” – powiedział pan Oliver. bestnewshere.com/census-data-cdc-database-expose-unvaccinated/ przez SOTN

Paszporty szczepionek prowadzą do obozów śmierci

Szczepionka COVID to inicjacja Lucyfera, wprowadzenie do Znaku Bestii. Witamy w krainie szatańskiego szaleństwa. Czas na przedstawienie! Czas się obudzić z odrętwienia. Na żywo jesteśmy świadkami upadku Rzymu. Cywilizacja zachodnia upada. Ten koszmar nigdy się nie skończy. Ludzkość jest ofiarą nienawiści szatana do Boga. Tymczasem rozpraszają nas pieniądzmi, które wkrótce odbiorą z odsetkami. Dług; „Nie będziesz niczego posiadać (po zapłaceniu udziału), ale będziesz szczęśliwy”. Jeśli tak mówisz, Klaws Swab, to musi być prawda.
Presja stanie się nie do zniesienia.
Jeśli uniemożliwisz niezaszczepionym wejście do restauracji, uniemożliwisz im zarabianie na życie, kiedy uniemożliwisz im kupowanie jedzenia? Celem jest zmuszenie ludzi do przyjęcia „szczepionki”. Gdzie się zatrzymają? Czy poprowadzą do obozu kwarantanny, gdzie ludzie będą zdani na łaskę medycznych zabójców, jak osoby starsze w domach opieki? Leo Hohman ujawnia trzy zmiany, które spowodują nasze całkowite niewolnictwo:
1. Paszporty cyfrowe "Vax" , 2. Światowa waluta cyfrowa , 3. Paszport internetowy.

Leona Hohmanna; Kilka nowych technologii, które wydają się oddzielne i niepowiązane, wkrótce zbiegnie się, tworząc gigantyczną cyfrową pułapkę, która z łatwością przyciągnie niedoinformowane masy… Większość ludzi zasypia w pułapce, ostatecznie redukując ich do ludzkiego kodu QR, identyfikowalny, dentyfikowalny i w 100 procentach zależny od wielkiej technologii i wielkiego rządu. „Gubernator Cuomo” wezwał „zdecydowanie” właścicieli firm do usunięcia 30 procent populacji stanu jako klientów, i wzywa do traktowania ich jako nieludzi. To… przypomina nazistowską propagandę, która zmusiła Niemców do odmowy prowadzenia interesów z Żydami.” Cyfrowe paszporty zdrowotne: pułapka, która przyciągnie wielu do ogólnoświatowego systemu bezgotówkowego

Leo Hohmann (henrymakow.com)

Zamierzam rozbić każdy z tych pozornie oddzielnych wątków , które stopniowo połączą się w jedną globalną sieć społeczno-finansową kontroli. Najpilniejszym punktem programu potrzebnym do uruchomienia tego systemu jest udane wprowadzenie cyfrowych paszportów zdrowotnych. Francja, Włochy, Irlandia, Niemcy, Grecja i wiele innych krajów zaczęło domagać się tych paszportów od swoich obywateli, z których wielu protestuje na ulicach. Obywatele protestują przeciwko paszportom zdrowotnym w ponad 150 miastach we Francji.

Przejście na cyfrowe paszporty zdrowotne w USA postępuje stopniowo, ale nabiera tempa. Na briefingu w poniedziałek, 2 sierpnia, koordynator odpowiedzi na koronawirusa w firmie Biden, Jeffrey Zients, ogłosił, że „czas postawić pewne wymagania”, jeśli chodzi o szczepionki przeciw COVID. Poproszona o wyjaśnienie, które dokładnie zasady dotyczące COVID można wdrożyć, sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki powiedziała, że nie ma nic "poza stołem". Zapamiętaj to zdanie: nic nie jest poza stołem. Może to obejmować schwytanie nieszczepionych i umieszczenie ich w obozach izolacji i kwarantanny.

Konsorcjum akademickie składające się z sześciu uniwersytetów ma już umowę z Departamentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych na zapewnienie szkoleń dla interesariuszy z rządu, organów ścigania, opieki zdrowotnej i sektora prywatnego na temat kwarantanny dla „dużych części” społeczności wiejskich.
Ale dążenie do cyfryzacji życia Amerykanów rozpocznie się w miastach i ruszy na zewnątrz. Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio został pierwszym politykiem, który zażądał paszportów na szczepionki.

Wbrew temu, co wszyscy próbują wam powiedzieć, oddzielenie Amerykanów według statusu szczepień jest historyczną nowością. Nigdy wcześniej nie był testowany, ani podczas epidemii polio czy ospy w latach 20., 30. i 40., ani podczas hiszpańskiej grypy. Nigdy. De Blasio nakazał firmom odmowę obsługi nieszczepionych, którzy stanowią 30 procent populacji miasta. Zobaczymy, jak de Blasio wyegzekwuje ten edykt. Czy zadzwonisz na policję, aby zamknąć firmy, które nie wymagają próbki dokumentów od swoich klientów? Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo również dąży do uzyskania paszportów szczepień dla całego stanu, ale wie, że w swoim podejściu musi być nieco bardziej dyplomatyczny. „Prywatne firmy, pytam ich i sugeruję, aby poszli na przyjęcie tylko po zaszczepieniu... ”- powiedział Cuomo na konferencji prasowej 2 sierpnia. „Myślę, że leży to w twoim interesie biznesowym” – powiedział – „prowadzenie placówki wyłącznie dla zaszczepionych… Mamy wnioski, po prostu powiedz: „Musisz udowodnić, że byłeś zaszczepiony, kiedy podchodzisz do drzwi”. " Innymi słowy, „Pokaż swoje dokumenty”. Pomyśl o tym, co mówi tutaj Cuomo. Bardzo mocno „wzywa” właścicieli firm do usunięcia 30 proc...

Gdyby nowojorscy właściciele firm posłuchali Cuomo, uniemożliwiliby karmienie swoich dzieci osobom bez zaszczepienia. GLOBALNY SYSTEM CYFROWEJ IDENTYFIKACJI Paszporty cyfrowe wymagają od ludzi pobrania skanowalnego kodu QR na swój telefon komórkowy, który pozwoli firmom wiedzieć, że zostali zaszczepieni, zanim będą mogli wejść i otrzymać usługę [kup lub sprzedaj]. To prowadzi nas do drugiego etapu cyfrowej pułapki wypiekanej w piecu technologicznym: nowego globalnego systemu identyfikacji cyfrowej, który może współpracować z cyfrowymi paszportami zdrowia i nowym kompleksem medyczno-szczepionkowym.

Liderem w tym strumieniu technologii jest ID2020 Alliance, współpraca ponad 35 członków, w tym Accenture, Microsoft, Rockefeller Foundation, MasterCard, IBM, Międzynarodowa Izba Handlowa, MIT SafePaths i GAVI Global Vaccines Alliance Billa Gatesa . W lutym 2021 r. ID2020 uruchomił program Good Health Pass Collaborative, aby wspierać płynną konwergencję wszystkich aplikacji akredytacyjnych na szczepionkę COVID-19, które są opracowywane przez wiele różnych organizacji.
„Papierowe certyfikaty szczepionek można łatwo sfałszować”, ostrzega sojusz ID2020 w komunikacie prasowym. „Celem referencji zdrowotnych jest bezpieczne wykazanie, że dana osoba otrzymała szczepionkę lub test PCR. Nowy sojusz jest szczególnie skoncentrowany na podróżach, aby zapewnić referencje do pracy za granicą, w różnych branżach” Sojusz opublikował białą księgę na ten temat dla tych, którzy szukają więcej szczegółów.

WALUTA CYFROWA
Kolejnym elementem rozwijającej się techno-faszystowskiej układanki jest nowa cyfrowa waluta. Banki centralne na świecie pracują nad programowalną walutą cyfrową opartą na technologii blockchain. Oznacza to, że będą mogli śledzić Twoje wydatki i odłączyć Cię z dowolnego powodu. W lipcu Międzynarodowy Fundusz Walutowy opublikował na swojej stronie internetowej artykuł chwalący Indie jako światowego lidera w kampanii na rzecz eliminacji gotówki. I oczywiście wspomniano, że COVID przyspieszył odejście od papierowego pieniądza. MFW zauważył: „COVID-19 przyspieszył korzystanie z zbliżeniowych płatności cyfrowych w przypadku małych transakcji, ponieważ ludzie próbują chronić się przed wirusem. Te postępy opierają się na India Stack, kompleksowym systemie zarządzania tożsamością cyfrową, płatnościami i danymi, o którym piszemy w nowym artykule (Carrière-Swallow, Haksar i Patnam 2021) ”. Jak widać z powyższego oświadczenia, celem jest wszechstronna tożsamość cyfrowa, łącząca dane dotyczące zdrowia i statusu szczepionki z danymi bankowymi i innymi informacjami umożliwiającymi identyfikację osoby. Klaus Schwab zastawił na nas pułapkę, jaką on i jego elitarni przyjaciele zastawiają na nas.

„Czwarta rewolucja przemysłowa doprowadzi do fuzji naszych fizycznych, biologicznych i cyfrowych tożsamości” – powiedział Schwab w Chicago Council on Global Affairs w listopadzie 2020 r.
Już wcześniej, w swojej książce z 2018 roku „Kształtowanie przyszłości czwartej rewolucji przemysłowej”, Schwab napisał: „Technologie Czwartej Rewolucji Przemysłowej nie przestaną stać się częścią otaczającego nas świata fizycznego, staną się częścią nas ”. Niektórzy z nas już czują, że nasze smartfony stały się przedłużeniem nas samych. Dzisiejsze urządzenia zewnętrzne, od laptopów po zestawy słuchawkowe do rzeczywistości wirtualnej, są prawie pewne, że zostaną wszczepione do naszych ciał i mózgów”. Kiedy pisał te wspaniałe pomysły w 2018 roku, wyglądały jak odbicia na niebie oderwanego od dotyku futurysty i niewielu zwróciło na to uwagę. "Opublikowali" COVID, i jest na naszych twarzach i gotowy do pracy.

PASZPORT INTERNETOWY
Ostatnim etapem programu technologicznego, który ma kontrolować ludzkość, jest współpraca wielkich gigantów technologii, aby wyeliminować wszystkie głosy sprzeciwu z Internetu. Jego ostatecznym celem jest stworzenie systemu, w którym wszyscy użytkownicy posiadają paszport internetowy, podlegający okresowemu przeglądowi ich aktywności online. Giganci Big Tech powiedzieli już, że aktywnie dzielą się informacjami w celu rozprawienia się z „białymi suprematystami” w ramach Globalnego Forum Internetowego do Zwalczania Terroryzmu , organu wcześniej zarezerwowanego do atakowania Talibów i Kaidy.

PayPal ogłosił, że będzie współpracować z notorycznie Marksist Anti-Defamation League, aby przeszukać Internet w poszukiwaniu „ekstremistycznych” i „antyrządowych” głosów, aby zamknąć przyciski darowizn PayPal. W ramach tego systemu punktacji społecznej w stylu chińskim winni naruszeń w Internecie są publicznie zawstydzani i uciszani. Zbieraczom informacji płaci się za donoszenie na sąsiadów i krewnych. Gdy twój wynik społeczny spadnie poniżej pewnego poziomu, staje się tak zdyskredytowany, że coraz trudniej jest znaleźć pracę, podróżować samolotem, pociągiem, autobusem lub samochodem, uzyskać pożyczki lub umieścić swoje dzieci w najlepszych szkołach. Ci, którzy dostarczają informacji o przeciwnej narracji, zostaną oznaczeni, uciszeni i ostatecznie zablokowani jako rozpowszechniający „dezinformację”.

PRYWATNI DYSZYDENCI Z INTERNETU
Tracisz wolność wypowiedzi, ale to nie wszystko. W dzisiejszym społeczeństwie usunięcie z Internetu oznacza, że nie będziesz mógł kupować ani sprzedawać online ani pracować w pracy wymagającej połączenia z Internetem. Dlatego paszporty zdrowotne, które są obecnie wprowadzane na całym świecie, uniemożliwią Ci zakup żywności i podstawowych artykułów pierwszej potrzeby, a nadchodzący paszport internetowy uniemożliwi zamawianie online. Zasadniczo pozostanie przy czarnym rynku, zakładając, że pojawi się on dla osób uznanych za „nieczystych” i „niepasujących” do współczesnego świata z powodu ich odmiennych poglądów.

Wszystkie te technologie połączą się na przecięciu Big Data, Big Banks, "Big Tech i Big Government". Twoja ocena kredytu społecznościowego będzie teraz powiązana nie tylko z Twoją aktywnością w Internecie, ale także z Twoim kontem bankowym i statusem szczepień. Witamy w Wielkim Odrodzeniu, znanym również jako Nowy Porządek Świata.
Dodaj do tego postępy w sztucznej inteligencji i rozpoznawaniu twarzy oraz miliony kamer monitorujących, a mówisz o zamkniętym stanie niewolników, który sprawia, że 1984 George'a Orwella wygląda jak piknik w parku. Ale nie narzekaj. Wszystko jest „dla naszego bezpieczeństwa”. Nie można ufać ludziom; że postępują właściwie, że wierzą w prawdziwe fakty, prowadzą życie, które skutkuje pokojowym i szczęśliwym społeczeństwem, i że każdy musi dostosować się do tych nowych nauczycieli.

WNIOSEK
Teraz nadszedł czas na walkę z tym systemem. Ale aby z nim walczyć, musisz potwierdzić jego istnienie i wyprzedzić o krok zły plan gry kabały. W pewnym momencie właz się zamknie. Na rezygnację będzie już za późno. Albo się zastosujesz, albo staniesz się nieosobą. Wróg państwa. Te oddzielne drogi rozwijającej się technologii w końcu połączą się, tworząc społeczeństwo, w którym wszystko i każda osoba jest monitorowana cyfrowo. Nie tylko ruch ich fizycznych ciał, ale ich działania, zachowania, a nawet myśli.

Elity liczą na to, że zaakceptujemy ten system w jego fragmentarycznych wczesnych etapach. Większość ludzi myśli w przedziałach. Nie łączą kropek. Zostaną oszukani. Elity nie powiedzą wam z góry wszystkiego, co jest związane z czwartą rewolucją przemysłową. Poinformują Cię tylko o częściach, które brzmią dobrze: wygoda, integracja, bezpieczeństwo, ochrona. Obejrzyj niesamowity 42-sekundowy film opublikowany przez australijski rząd wzywający ludzi do stworzenia cyfrowej tożsamości. Gdy ten właz zostanie zamknięty, bardzo trudno będzie wydostać się z jego szponów. Nie pobieraj aplikacji, płać gotówką, kiedy tylko jest to możliwe, i przestań chodzić nawet we śnie do Nowego Porządku Świata.
HenrykMakow przez ejercitoremanente.com/…portes-de-vacunas-conducen-a-campos-de-exterminio/