Clicks35
NewsLetters

BВП: Бурхливий розвиток науки і мораль

Мас-медіа щодня видають все нові та нові шокуючі новини: до такої і такої дати повинен бути паспорт вакцинації; міністр охорони здоров’я повідомляє: населення повинно мати і генетичний паспорт, включаючи новонароджених, і т.д. і т.п.

Ніхто не запитує, яка загроза випливає з цього, хто це пропихає і з якою метою. Лише відомо, що хто не послухається, буде виключений із суспільства. Безглузді та злочинні заходи уряду приймаються без розгляду їхніх наслідків.

Ядерна зброя становила найбільшу загрозу масового знищення. Однак те, що відбувається сьогодні, є ще ефективнішим способом масового та повного самознищення людства.

Яка користь від науки і техніки, якщо вони знаходяться в руках розумних і цинічних злочинців, які стараються не лише знищити людство, але й порушити людську природу як таку? Без совісті та без моральних принципів наука і техніка ведуть до самознищення людства. Запроваджується чіпування для повного контролю над людьми, і не тільки для контролю, але й прямо для деградації людей до системних медіумів або біороботів. Йдеться про справжню сатанізацію людства та запровадження пекла на землі, яке завершиться пеклом після смерті.

Питання міжособової моралі залежить від моральної чистоти. Пропаганда аморальності веде не до свободи, але до рабства пристрастей, а згодом ‒ до злочинності. Парадокс полягає в тому, що для процесу деморалізації відкрив двері ІІ Ватиканський Собор, запровадивши пошану до поганства. Єресі модернізму порушили живе відношення до Бога. Без цього відношення падає і мораль, яка, однак, є фундаментом здорової сім’ї, а тим самим і суспільства. Вона веде до справжньої свободи.

У 1960-х роках настала експансія поганства через пропаганду йоги та бойових мистецтв. Своїми медитаціями вони нерозривно пов’язані з поганським індуїзмом та буддизмом. Ці медитації усувають совість і заперечують Бога-Творця та дане Ним спасіння, яке є у Христі. В поганських культах не існує ні любові до Бога, ні любові до ближнього. Поганство базується на окультизмі, тобто на різних формах віщування, магії та спіритизму, які відкривають душу для демонів і ведуть до сатанізму. Тоді вже руйнується совість і вся мораль.

У 1970-х роках виступає Кінзі, який пропагує педофілію та гомосексуалізм. У цей період напливу аморальності порушується інститут сім’ї. Масово відбуваються розлучення, бо моральні принципи та коріння, з якого походить мораль, були підірвані. У 1960-х роках поширилося телебачення, і невдовзі важко було знайти фільм, в якому б не було аморальної сцени.

На переломі тисячоліть відбувалася надзвичайна пропаганда гомосексуалізму, а в останні роки ми стали свідками гендерної ідеології, яка несе зі собою легалізацію всіх видів збочень і водночас масову зміну психіки людей. Ірреальність сприймається як реальність, за здоровий глузд карають, а совість повністю відкидається. Стирається різниця між добром і злом, правдою та брехнею, і заперечується існування об’єктивно діючих моральних норм ‒ навіть так званим папою Франциском.

Парадигми були змінені. Прихованою метою є самознищення людства, а після смерті ‒ погибель кожної людини в пеклі. У цій ситуації кожен повинен опертися системі самознищення, навіть за ціну мученицької смерті.

Ця ідеологія апокаліптичного звіра, який має у своїх руках владу, зловживає всіма досягненнями науки і техніки для глобального програмування зла. Нав’язування цієї дороги смерті базується на професійній брехні та маніпуляції. Сучасна самонищівна війна керується принципом: Повір брехні і знищ самого себе! Необхідно знати, що ця програма рахується з генетичним коренем зла ‒ гріхом ‒ який є в кожній людині. Бог став людиною, щоб здобути для нас прощення гріхів і звільнити нас від цього родовища зла, від первородного гріха ‒ від «старої людини» (Рим. 6,6). З нашого боку необхідно прийняти Спасителя та Його дорогу правди і жертовної любові до Бога і до ближнього.

Пізнавання правди глибоко пов’язане з моральними принципами. Людина, яка живе аморальним життям, стає духовно сліпою і цинічною. Вона сама здійснюватиме злочини і буде їх легалізувати, тим самим завдаючи шкоди собі та іншим. Це не є невинна річ. Основою моралі є правдива самокритика, здатна признати родовище зла в собі з його системою самообману та виступити проти нього. Тільки тоді людина може прийняти Божий план зі своїм життям та його завершення після смерті у вічному щасті.

Від аморальної людини не можна очікувати ніякої відповідальності, справедливості та принципової поведінки. Аморальність нищить усі чесноти. Найкоротший шлях до аморальності ‒ це повернення до поганства, тобто до поклоніння демонам і сатані, а одночасно до моральних збочень і навіть до людських жертв. А до цього ми дійшли сьогодні. В масовому масштабі цим є жорстокість щодо дітей. Це все узаконюється! Ці злочини називаються правами дітей. Щоб бути моральною та сумлінною, людина повинна освоїти самозречення ‒ жертву. Сенс і мета людського життя трансцендентні ‒ вони не закінчуються смертю.

Які зміни в мисленні відбулися за останні півстоліття? Все почалося з популяризації аморальності, а потім це плавно перейшло у пропаганду збочення (Кінзі ‒ педофілія та гомосексуалізм), після чого відбувся перехід від реальності до ірреальності (транссексуалізм гендерної ідеології). Потім перестали відрізняти добро від зла. Тоді постхристиянське суспільство було здатне прийняти колосальну систему брехні, як це бачимо сьогодні. Під прикриттям здоров’я розпочинається масовий автогеноцид.

Яке рішення? Не віра брехні та брехунам, а метаноя ‒ зміна мислення та віра в Євангелію (Мт. 1,15)!

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП)

9.07.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8