ekans
čeřichu, Kristus, nezaváděj nám zde satanské manýry
Kallistratos
Matýsku, odmysli si ty sračky co uvádíš, prosím.... V MT je kněz Šebestián, skvělý člověk.... Žel i od kdysi byl sveden charismatickým Vymětalem a do současnosti se tam TLIG ještě vyskytuje... nechápu to.... Ale musím to respektovat. Volba druhého....
Kallistratos
V tomto souhlas, jednoznačně. Co je Varování to mi žel apredsasatoči nevystvětlil. Ale když to užila PB, tak to zase bude nějaké exotické "palivo".
---------------------------
Mates5485
pred 3 hodinami
Môžeš kľudne doplniť a napísať čo je falošné. Ešte aby som nezabudol ďalšie čo sú na glorii.tv je falošné/falošná petrabostlová skrátka petrab a varovanie.
2 more comments from Kallistratos
Kallistratos
To já vím Matýsku, ale píšu k tématu, že v Mor. Třebové je skvělý kněz, který se zapletl kdysi s jistým společenstvím co mělo Vassulu jako "ikonu" a pak jim sama Vassula osobně domluvila, církev setkání zajistila.... Stáhli se... Kněz Šebestián se také vrátil do formace Církve, ale TLIG je stále uchováno www.tlig.org/cs/contact/assoc/.... Nebudu to jako ty nazývat sračkou, ale je to pro mne otáz…More
To já vím Matýsku, ale píšu k tématu, že v Mor. Třebové je skvělý kněz, který se zapletl kdysi s jistým společenstvím co mělo Vassulu jako "ikonu" a pak jim sama Vassula osobně domluvila, církev setkání zajistila.... Stáhli se... Kněz Šebestián se také vrátil do formace Církve, ale TLIG je stále uchováno www.tlig.org/cs/contact/assoc/.... Nebudu to jako ty nazývat sračkou, ale je to pro mne otázka, proč je to stále živé, navzdory tomu, že oficiální stanovisko je, že jde o soukromé duchovní meditace Vassuly...
---------------------
Mates5485
pred 2 hodinami
Keď si nepochopil čo som písal radšej zmlkňi a neodpisuj. Ja nepíšem o kňazovi.
Kallistratos
To já nevím Matýsku, neměl jsem takové zjevení :) V každém případě je pro mne varující, pokud si někdo osobuje právo psát tužkou za Krista a ještě se podepisovat a zvěstovat vše možné... Tento způsob léta /zvěstování/ zdá se mi poněkud nešťastný :)) Je to silný fenomén, ale jsem dalek toho, abych podléhal různým zjevenkářským formacím a můj opatrný styl mne spíše váže blíže k Písmu svatému a …More
To já nevím Matýsku, neměl jsem takové zjevení :) V každém případě je pro mne varující, pokud si někdo osobuje právo psát tužkou za Krista a ještě se podepisovat a zvěstovat vše možné... Tento způsob léta /zvěstování/ zdá se mi poněkud nešťastný :)) Je to silný fenomén, ale jsem dalek toho, abych podléhal různým zjevenkářským formacím a můj opatrný styl mne spíše váže blíže k Písmu svatému a místní Církvi... Ale lidé jsou různí.... Opravdové ZLO se pozná poměrně snadno i mezi lidmi - klíží, rozsévá nepokoj, je záludné, nepřející, soupeřící, agresivně stíhá jiné, šlape po hlavách, není nestranné, vyrůstá z jizev a bolestí, je krmeno zlobou a záští, živí se neduhy lidí a je smrtelně vážné ;) Nemiluje. Takové zlo je jako parazit, infekce, duchovní mor...
----------------------------------------------------------
Mates5485

před 2 hodinami

😀 😀 / vassula je podvodnica a bodka,výkričník
Segal
Kalisrátos je trolík který rád popichuje. Rozený satanáš. 👿👹👺💀☠👻👽👾💩 🤮
Kallistratos
Segal nám to rozsegnul.
Kallistratos
Libo-li je smajlíky a nebo segalíky?
Peter(skala)
...ževraj sa TU hovorí o Bohu,Ježišovi kristovi, Svätých... ako uznávaju Benedikta a odsudzuju Františka, ale akosi nevidím ich Slová-reč-jazyk-hlas-posolstvo... tak aby sa nepovedalo, že sú ako nemé modly, prečitajte si niečo od Nich:

Nový pápež / Posolstvo Panny Márie : “… veľmi sa prihováram za Cirkev a pápeža.”

Panna Mária v Brazílii nás vyzýva k jednote s pápežom Františkom

Panna Mária …
More
maria klara
výťah z aktuálnejšieho posolstva /1.11.2019 Ned Dougherty,NY/
Kríza sa tak zhoršila, že dokonca vikár Cirkvi môjho Syna v Ríme zišiel z cesty, prevzal diela nepriateľa môjho Syna. Vikár Cirkvi môjho Syna podľahol objatiu Nového svetového poriadku globálnych elít, ktorý Zlému, tu na zemi dali rozkaz.
Znaky a varovania, že súčasný vikár oslabil a oklamal stádo, sa ozrejmili pred niekoľkými rokmi, …More
výťah z aktuálnejšieho posolstva /1.11.2019 Ned Dougherty,NY/
Kríza sa tak zhoršila, že dokonca vikár Cirkvi môjho Syna v Ríme zišiel z cesty, prevzal diela nepriateľa môjho Syna. Vikár Cirkvi môjho Syna podľahol objatiu Nového svetového poriadku globálnych elít, ktorý Zlému, tu na zemi dali rozkaz.
Znaky a varovania, že súčasný vikár oslabil a oklamal stádo, sa ozrejmili pred niekoľkými rokmi, keď prvýkrát verejne prijal zlo Nového svetového poriadku. Odvtedy sa počas svojho pontifikátu stáva čoraz viac nielen časťou problému v Cirkvi môjho Syna, ale aj vodcom, ktorý zavádza Božie deti, pretože stratil zo zreteľa poslanie Cirkvi môjho Syna, všetky Božie deti viesť k záchrane ich duší sústredením sa na Božiu cestu na rozdiel od pozemskej cesty.
Vikár stratil smer, pretože sa sústreďuje skôr na pozemskú cestu a na otázky sociálnej spravodlivosti než na spásu duší.
Peter(skala)
Ned Dougherty 🙄
Peter(skala)
Falošní proroci-vizionári PROTI Kristovmu námestníkovi Františkovi:
- Wiliam Kamm, Mary Carbery, Ned Dougherty...
FALOŠNÉ ZJAVENIA – VÍZIE – PROROCTVÁ – POSOLSTVÁ (FALOŠNÍ VIZIONÁRI-PROROCI)
Pravda bude skryta
Peter(skala) boli označení ako falošní,preto že idú proti pápežovi.Ale či sú naozaj falošné ,........
Pravda bude skryta
to sa ukáže podľa ovocia pontifikátu.
Kallistratos
Pro všechny poblázněné - "nektar pro duši"? : nektarprodusi.estranky.cz/clanky/c.63--ruda--kom… 🤦
Pravda bude skryta
@Kallistratos vidíš,že to vieš,keď chceš vedieť.
Varovaniu bude predchádzať zrážka dvoch hviezd.
Kallistratos
A já myslel, že srážka s blbcem :)
Kallistratos
S ohledem na diskuze níže. Místo dvojníků časem někdo přejde na trojníky a pak na čtveráky, zdá se mi . 😀
ekans
to je tvůj případ
Kallistratos
Nechtěls napsat "můj" ? 😀 A jen si dovolím připojit: www.youtube.com/watch
ekans
😀 😀 😀 😀 😀 😀
KristianKeller
Nedajte sa oklamať:
www.youtube.com/watch
KristianKeller
Benedikt XVI schvaluje Františka. (Obaja sú antipápeži)
Benedikt bol zlý, možno ešte horší než Bergoglio. Benedikt je diablova návnada, pre
falošných tradicionalistov. Benedikt XVI "Beatifikoval" a tlačil na SSPX aby prijali Jána Pavla II za beatifikovaného a neskôr svätého. Ján Pavol II bol hrôzostrašný odpadlík a antikrist. Benedikt XVI išiel do mešity aj do synagógy modliť sa a podporiť …More
Benedikt XVI schvaluje Františka. (Obaja sú antipápeži)
Benedikt bol zlý, možno ešte horší než Bergoglio. Benedikt je diablova návnada, pre
falošných tradicionalistov. Benedikt XVI "Beatifikoval" a tlačil na SSPX aby prijali Jána Pavla II za beatifikovaného a neskôr svätého. Ján Pavol II bol hrôzostrašný odpadlík a antikrist. Benedikt XVI išiel do mešity aj do synagógy modliť sa a podporiť falošné náboženstva od diabla, tak isto tlačil ekumenizmus.

Benedikt XVI zaprel Ježiša Krista:

Heretik Rozef Ratzinger, ešte ako „Kardinál“ – jeho kniha Boh a Svet 2000, strana 209:

„Samozrejme je možné čítať Starý Zákon, tak že nie je namierený ku Kristovi; nie je úplne jasne namierený na Krista. Keď židia nemôžu vidieť, sľuby naplnené v ňom, nemožno povedať, že to je len ich chorá vôľa z ich strany, ale úprimne ide o náročnosť textu… Preto, sú perfektné, dobré dôvody odmietať, to že Starý Zákon odkazuje na Krista, a hovoriť „Nie, to nie je to čo povedal“, a tak isto sú dobré dôvody, že (SZ) odkazuje na neho. – to je to, o čom je celý rozpor medzi Židmi a Kresťanmi.

Heretik Jozef Ratzinger, jeho kniha Míľniky 1998, strany 53-54:

„Čo raz viac prichádzam k záveru, že Judaizmus… a Kresťanská viera popísaná v Novom Zákone, sú dva spôsoby ako uznávať izraelské texty. Dve cesty, ktoré sú obidve na konci určené pozíciou vo vzťahu k postave Ježiša z Nazaretu. Písmo, ktoré nazývame dnes Starý Zákon, je samo o sebe otvorené obom východiskám…“

Ján Pavol II, Meeting on the Roots of Anti-Semitism, 1997: „Títo ľudia (Židovský ľudia), boli zvolaný a vedený Bohom, Stvoriteľom Neba i Zeme. Ich existencia nie je len prirodzená, kultúrna udalosť… Je to nadprirodzená. Títo ľudia pokračujú, i napriek všetkému, byť ľuďmi zmluvy…“

Ján Pavol II, Benedikt XVI a František boli a sú antipápeži a agenti diabla. Nemáme pápeža a je stav

sedevacente (stolec je voľný). Ľudia by mali k tomuto čo najskôr dospieť a modliť sa ruženec a nechodiť na Novus Ordo, žiť denne katolícky život. Prežívame veľké odpadnutie a sme pravdu povediac na úplnom konci tohto odpadnutia. Sledujte vaticancatholic.com a nájdite si ruženec dole v mojom profile.
Pravda bude skryta
nesudme dopredu bez dokazov.Vieme ze tu boli dvojnici
Pravda bude skryta
Toto ma nepresvedčilo.Jan Pavol II bol na Petrovom stolci až do konca,a veru to bolo aj vidieť,že bojoval statočne so svojim unaveným a starým telom.Preto následne odstúpenie jeho nasledovníka je do očí bijúce a blesk nám to potvrdil.
BernadettaJaMalinka
Aké dôkazy ešte viac potrebujete?? Či už o vás platí slovo, že keď neveria v mojzisa ani v prorokov, neuveria ani keby niekto zmrtvychvstal??
Pán Ježiš vstal z mŕtvych, tým dosvedčil že všetko čo hovoril je pravda.. a ani tak mnohi neveria??? Kto si nectí Syna, nectí ani Otca.. a Židom povedal - vašim otcom je diabol. Tým to povedal, ktorí ho ukrižovali a ktorí v Neho ani doteraz neuverili. …More
Aké dôkazy ešte viac potrebujete?? Či už o vás platí slovo, že keď neveria v mojzisa ani v prorokov, neuveria ani keby niekto zmrtvychvstal??
Pán Ježiš vstal z mŕtvych, tým dosvedčil že všetko čo hovoril je pravda.. a ani tak mnohi neveria??? Kto si nectí Syna, nectí ani Otca.. a Židom povedal - vašim otcom je diabol. Tým to povedal, ktorí ho ukrižovali a ktorí v Neho ani doteraz neuverili. Spochybnujete vari samotného Syna Božieho??
KristianKeller
Lola123456
Pápež Benedikt je stále člen Cirkvi katolíckej.
apredsasatoci
Aj v prípade BXI. by som sa držala, iba toho čo nám Pán Ježiš povedal: STROM POZNÁŠ PODĽA OVOCIA.
obyčajná veriaca žena
Kto je autor tohto posolstva?
obyčajná veriaca žena
A kde máme chodiť do chrámoov? Lebo takých kňazov je ako šafránu!
Aj po tom, čo sa stalo na synode, sú všetci totálne slepí a ešte si aj robia srandičky á la Pachamama!
zaba
Stačí být o to věrněji na straně toho dobrého co v katolické církvi ještě zbývá. Pán se sám později postará o oddělení té části katolické církve, která se beznadějně nedá odradit od zdrcující cesty modernismu (Kufa: liberálního křesťanství) a toho zbytku, který bude chtít být věrný Pánu za každou cenu. Domnívám se ale, že k tomu rozdělení dojde, až Bergoglio změní ritus mše sv. tak, aby …More
Stačí být o to věrněji na straně toho dobrého co v katolické církvi ještě zbývá. Pán se sám později postará o oddělení té části katolické církve, která se beznadějně nedá odradit od zdrcující cesty modernismu (Kufa: liberálního křesťanství) a toho zbytku, který bude chtít být věrný Pánu za každou cenu. Domnívám se ale, že k tomu rozdělení dojde, až Bergoglio změní ritus mše sv. tak, aby reprezentoval všechna náboženství a k tomu dojde spíše až po velkém Varování, kdy se nám Pán dá poznat od východu k západu jako ten, který zná vše dobré i zlé v našem konkrétním životě (viz. Garabandal), abychom posíleni na duchu vykročili k závěrečné očistě této země před převzetím svého království- někdo to nazývá už nebem, někdo tisíciletým královstvím, někdo érou míru a pokoje, někdo návratem do ztraceného ráje, po té co jsme definitivně vystřízlivěli z Hadova svodu.
Kallistratos
@zaba
Dobrého je v Církvi obrovský převis. Církev má své kořeny, kmen i větve.... Svou historii a kontinuitu. Je skutečně úsměvné domnívat se, že se něco oddělí a spol. Ta formace i očista probíhá jinak a ne podle plánů a představ lidiček :) Samoočista. Vždy to bylo. Varování je nesmysl. Podobně tak změna ritu mše svaté. Současná forma vyjadřuje mnoho důležitého. Pokud to někomu nestačí k …More
@zaba
Dobrého je v Církvi obrovský převis. Církev má své kořeny, kmen i větve.... Svou historii a kontinuitu. Je skutečně úsměvné domnívat se, že se něco oddělí a spol. Ta formace i očista probíhá jinak a ne podle plánů a představ lidiček :) Samoočista. Vždy to bylo. Varování je nesmysl. Podobně tak změna ritu mše svaté. Současná forma vyjadřuje mnoho důležitého. Pokud to někomu nestačí k duchovnímu životu, pak jeho problém. Mimochodem, máš zabo občasné názory, které implikují zřetelné sektářské prvky, které jsou mimo mísu. Ale neberu ti to přesvědčení, jen mne mrzí, že člověk, který umí solidně občas formulovat názory se uchyluje k prvkům absurdním.

A ještě drobnost. Někteří lidé mají dost širokou toleranci ke všemu kde se do šustne, vč. Garabandalu, Varování, Irska a všeho možného... Mělo to ale své mínusy, chce to někdo vidět? A nebo všechna ta zjevení co jsou na hraně se stávají pro řadu některých lidí zajímavější než zjevení oficiální? Čemu věřit tedy? Chaosu a pocitovce, dojmům, předpokladům, druhým sardinkách čio ovečkám, strachu... jak rozlišovat? A nebo různým hlasatelům, samozvaným pseudobiskupům, tradičním i netradičním hlasům, autoritám a nebo bezautoritám a různým podivným pseudoprorokům z lidu i nelidu, různým rasputinovcům a malachiuášům :)))? Jsem toho názoru, že člověk by měl konat dobré a smýšlet dobře a to ho zavede mnohem dále než lovit různé "špeky" do svého bazénku života....Jsou to mnohdy šalby.
------------------------------------------
zaba

21. dub 2016

Ako Irske posolstva neprotirecia uceniu RKC, alebo preco "musia" byt umlcane

Irská poselství Marie Božího Milosrdenství jsou pravá (prostě se plní a i rozklíčovávají dnešní chaos všude kolem nás), pozná se to právě velkým odporem proti nim, založeným nikoli na věcných argumentech, ale na odsuzujících nálepkách všeho typu.
Pravda bude skryta
@Kallistratos je nezmysel.Zavádzajúci a neužitočný troll.

Varovanie je nevyhnutné pre túto generáciu,kde približne 4 až 5 miliárd sa nachádza v smrtelnom hriechu.
Ak by sa to nestalo, 5 miliárd približne by išlo do zatratenia.Stačí si pozrieť na smrtelné hriechy smilstva(sex spolužitie pred svadbou), cudzoložstvá , rozvody,potraty,vraždy,antikoncepcie,obžerstvo a uctievanie falošných modiel.
More
@Kallistratos je nezmysel.Zavádzajúci a neužitočný troll.

Varovanie je nevyhnutné pre túto generáciu,kde približne 4 až 5 miliárd sa nachádza v smrtelnom hriechu.
Ak by sa to nestalo, 5 miliárd približne by išlo do zatratenia.Stačí si pozrieť na smrtelné hriechy smilstva(sex spolužitie pred svadbou), cudzoložstvá , rozvody,potraty,vraždy,antikoncepcie,obžerstvo a uctievanie falošných modiel.
Predpovedá ho množstvo prorokov i svätcov.

Zdroje Varovania
Kallistratos
Kallistratos není nezmysel, dohledej si hagiografii pravdičko ukrytá :)
A jde-li o to ostatní, začni něco dělat aspoň a především ve svém okolí, abys ponížil ty miliardy o pár jednotlivců. Přeji mnoho úspěchů :)
------------------------------------------------------------------------
Pravda bude skryta
před 5 hodinami
@Kallistratos je nezmysel.Zavádzajúci a neužitočný troll.
Varovanie je nevy…More
Kallistratos není nezmysel, dohledej si hagiografii pravdičko ukrytá :)
A jde-li o to ostatní, začni něco dělat aspoň a především ve svém okolí, abys ponížil ty miliardy o pár jednotlivců. Přeji mnoho úspěchů :)
------------------------------------------------------------------------
Pravda bude skryta
před 5 hodinami
@Kallistratos je nezmysel.Zavádzajúci a neužitočný troll.
Varovanie je nevyhnutné pre túto generáciu,kde približne 4 až 5 miliárd sa nachádza v smrtelnom hriechu.
Ak by sa to nestalo, 5 miliárd približne by išlo do zatratenia.Stačí si pozrieť na smrtelné hriechy smilstva(sex spolužitie pred svadbou), cudzoložstvá , rozvody,potraty,vraždy,antikoncepcie,obžerstvo a uctievanie falošných modiel.
Predpovedá ho množstvo prorokov i svätcov.
Pravda bude skryta
@Kallistratos Pokúsim sa.Díkes. 👌 Pretože to Varovanie naozaj príde.
Kallistratos
Ešte drobnosť. Rád by som vedel čo si predstavuješ pod Varovaním. Panujú značne nejasné predstavy. Takže máš takú istotu, očakávam konkrétne body a výklad. Ďakujem.
-----------------------------------------------------
???????????????????
PetraB
pred 19 minútami
Vosáhlová a jej boj proti satanovi
Chavere, ani Vy se nevyznáte v zednářských gestech? Neodvádějte, prosím, téma. (p.s. Kdo nevěří v …More
Ešte drobnosť. Rád by som vedel čo si predstavuješ pod Varovaním. Panujú značne nejasné predstavy. Takže máš takú istotu, očakávam konkrétne body a výklad. Ďakujem.
-----------------------------------------------------
???????????????????
PetraB
pred 19 minútami
Vosáhlová a jej boj proti satanovi
Chavere, ani Vy se nevyznáte v zednářských gestech? Neodvádějte, prosím, téma. (p.s. Kdo nevěří v pravost poselství Varování, pak chápu, že mu ani neřekne nic termín "útulek posledního času", pane Chavere.)
Pravda bude skryta
@Kallistratos Predstavujem si krátky časový úsek,približne 15minút,kde uvidíme celý priebeh svojho života v tichej prítomnosti Pána Ježiša Krista a budeme sa na všetok svoj hriešny život pozerať jeho očami, ako on vníma náš hriech a bude nám z toho dosť nevoľno.Ľudia uvidia dobro,ktoré nevykonali a mohli vykonať.Zlo ktoré spravili a tiež dobré veci zo svojho života.

Mnohé duše zomrú v smrteľno…More
@Kallistratos Predstavujem si krátky časový úsek,približne 15minút,kde uvidíme celý priebeh svojho života v tichej prítomnosti Pána Ježiša Krista a budeme sa na všetok svoj hriešny život pozerať jeho očami, ako on vníma náš hriech a bude nám z toho dosť nevoľno.Ľudia uvidia dobro,ktoré nevykonali a mohli vykonať.Zlo ktoré spravili a tiež dobré veci zo svojho života.

Mnohé duše zomrú v smrteľnom hriechu,pretože každý podľa aktuálneho stavu svojej duše uvidí,kam by jeho duša putovala po smrti.Vidieť peklo a muky,mnoho duší neunesie a zomrie skôr ako by za svoj život mohlo prejaviť pokánie.
Ale miliardy budú týmto zásahom zachránené a budú potom hladať odpustenie svojich hriechov,ktoré by inak nehľadali. 🤗
Kallistratos
A co je to prosím to Varování o kterém mluvíš ty a jaké Varování sděluje slečna Bostlová? To je něco společného a nebo jakési zjevení, poselství... Vůbec nechápu. To o čem mluvíš jsou věci a představy o posledních událostech života člověka.... Trochu mi uniká ta logika o tom, že vidět peklo mnoho duší neunese a zemře dřív.... Připadá mi to na hlavu postavené... Ale budu rád, když mi upřesníš zda …More
A co je to prosím to Varování o kterém mluvíš ty a jaké Varování sděluje slečna Bostlová? To je něco společného a nebo jakési zjevení, poselství... Vůbec nechápu. To o čem mluvíš jsou věci a představy o posledních událostech života člověka.... Trochu mi uniká ta logika o tom, že vidět peklo mnoho duší neunese a zemře dřív.... Připadá mi to na hlavu postavené... Ale budu rád, když mi upřesníš zda je to tvá vlastní představa a nebo něco přebraného.
Kallistratos
Tys byl Strážce vždy paranoik v jakékoli podobě, viď? Podle sebe rád soudíš jiné.
Segal
Frantu 69 už mulťas odpískal. 👿👹👺💀☠👻👽👾💩 😀
Pravda bude skryta
@Kallistratos Je len jedni Varovanie a to ktoré sa má stať a stane sa.Vždy sa môže do toho priplachtiť nejaký falošný prorok,ale veľa zdrojov predpovedá to isté.
To je všetko čo som si o Varovaní prečítal od stigmatizovaných svätcov.

Vyzerá to tak,že uvidíme úplne všetko.I to ako nás Pán Boh s láskou stvoril,našu dušu.
Aj ukrižovanie a každý uder biča a kladiva na tele Pána Ježiša Krista.
Je to …More
@Kallistratos Je len jedni Varovanie a to ktoré sa má stať a stane sa.Vždy sa môže do toho priplachtiť nejaký falošný prorok,ale veľa zdrojov predpovedá to isté.
To je všetko čo som si o Varovaní prečítal od stigmatizovaných svätcov.

Vyzerá to tak,že uvidíme úplne všetko.I to ako nás Pán Boh s láskou stvoril,našu dušu.
Aj ukrižovanie a každý uder biča a kladiva na tele Pána Ježiša Krista.
Je to jednoznačné,že každému bude ukázané,že keď by v tej chvíli zomrel,kam by šla jeho duša.A vidieť peklo,mučenie duší v ňom ,je taký pohľad,že to nie každý môže ustáť.
Kallistratos
Nevím o jaké Varování jde. Nechápu co je to za pojem. Někdo to někde obšlehnul, dal si patentovat Warning a pak se to cituje? Dej mi odkaz... zdroje? Nebo kopíruješ nešťastnici níže? Copak ta už zde nenapsala dost bláznivin? To nejmenší bylo jak Alexandrovci prý krouží v letadle stále prý nad Ústím nad Labem a přitom byli dávno mrtví, a nebo hrozba jaderného výbuchu či utkvělé představy o …More
Nevím o jaké Varování jde. Nechápu co je to za pojem. Někdo to někde obšlehnul, dal si patentovat Warning a pak se to cituje? Dej mi odkaz... zdroje? Nebo kopíruješ nešťastnici níže? Copak ta už zde nenapsala dost bláznivin? To nejmenší bylo jak Alexandrovci prý krouží v letadle stále prý nad Ústím nad Labem a přitom byli dávno mrtví, a nebo hrozba jaderného výbuchu či utkvělé představy o útulcích jakéhosi posledního času a dronech, které je pronásledují případně o jakési pouti a žádosti o podporu... Jsou i lidé nemocní, je mi jich líto, ale já se ptám tebe co je to Varování? To o čem píšeš je zcela normální kontext Evangelia, nic nového.... Tak se prosím i zaraduj konečně, neskrývej se a řekni něco autentického ty jeden avatare :))
---------------------------------------------
PetraB
pred 19 minútami
Vosáhlová a jej boj proti satanovi
Chavere, ani Vy se nevyznáte v zednářských gestech? Neodvádějte, prosím, téma. (p.s. Kdo nevěří v pravost poselství Varování, pak chápu, že mu ani neřekne nic termín "útulek posledního času", pane Chavere.)
Pravda bude skryta
@Kallistratos Treba robiť pokánie, úprimnú sv.spoveď a mnoho modlitieb.
Pozrime sa najprv na tie útulky.Nič v zlom,ale to je fakt blbosť,pretože by sa takto zachránila iba hŕstka.Na Slovensku som ešte nezaznamenal nejakú takúto zbierku.Takže pre 15 miliónov ľudí jedna budova?Skôr by som veril,že osoby označené na čele Božou pečaťou,budú môcť prísť na nejaké miesta,kde budú nasýtení,prípadne tam …More
@Kallistratos Treba robiť pokánie, úprimnú sv.spoveď a mnoho modlitieb.
Pozrime sa najprv na tie útulky.Nič v zlom,ale to je fakt blbosť,pretože by sa takto zachránila iba hŕstka.Na Slovensku som ešte nezaznamenal nejakú takúto zbierku.Takže pre 15 miliónov ľudí jedna budova?Skôr by som veril,že osoby označené na čele Božou pečaťou,budú môcť prísť na nejaké miesta,kde budú nasýtení,prípadne tam môže dôjsť k rozmnoženiu potravín.
zdroje sú tu Zdroje Varovania

Začnem sv.Edmundom,ktorého budeme sláviť o 8 dní v nedeľu.Tu sa zmienka o Varovaní začína.Neviem o nejakej predtým.Nezaprel svoju vieru a bol rozštvrtený v roku 1581.Tam mu Pán Boh hovorí,že nariadil Veľký deň v ktorom bude preskúšané svedomie každého človeka.Ten deň bude dňom zmeny.

Nasleduje sv. Faustína,ktorá okrem namaľovaniu obrazu Milosrdenstva,aj hovorí o tomto dni.Bude to Varovanie pred peklom a ukážka ľuďom stavu ich duše.Musí sa to stať,inak by miliardy duší išli do pekla.Na oblohe bude znamenie Kríža ako prejav milosrdenstva.
Slová z roku1928 :
"Kým prídem ako spravodlivý sudca, prídem najprv ako kráľ milosrdenstva"

Terézia Neumann okrem stigiem poslala 28.12.2004 list,v ktorom hovorí náš Spasiteľ "Zjavím sa ľudstvu a každá duša spozná mňa ako pravého Boha"

Terézia Neumannová od septembra 1927 až do konca svojho života, čiže 35 rokov, žila bez akéhokoľvek jedla a nápojov! Jedinou jej stravou bolo každodenné sv. prijímanie.(aj toto je návod ako prežiť bez jedla- s pevnou Vierou!)

Takmer 40-ročné udržanie sa pri živote výlučne svätou Eucharistiou, jej intuitívne poznanie, vízia, ako Kristus zostupuje v okamihu premenenia, mystické vchádzanie a zachovávanie vo forme chleba v tele akoby boli novým dôkazom živej prítomnosti Krista vo Sviatosti oltárnej vloženým do našej pochybujúcej súčasnosti, aby nás povzbudili k veriacej odovzdanosti „skrytému božstvu“.

Ešte nejaké pochybnosti,že to príde?
Kallistratos
Vzals to trochu hopem a hned na superlativy brethariánské :) Myslím si, že život podle Krista je mnohem prostší. Nevzdělanost křesťanů je velká chyba. Neznají často ani strukturu mše svaté a symboliku. Podléhají provozní slepotě a to je také chyba. Co je tzv. Varování stále ale fakt "Pravdo" nevím. Co je Evangelium vím ale bezpečně. Radostná zpráva o spasení, zpráva o naději.
Pravda bude skryta
@Kallistratos Nevieš čo je Varovanie,alebo nechceš vedieť.Každopádne to každý spozná.Máš tu predpovede svätcov,ale v tej pýche neboli prijaté.
Spaseniu musí predchádzať odprosenie ako u lotra na kríži.Nie sme samospasiteľný.Preto príde Varovanie.
Kallistratos
Opravdu nevím, nedodal jsi mi žádný relevantní odkaz... Nemám informace o Varování. Nevím co je to za terminus technicus.
Pravda bude skryta
tak si to treba čítať asi 100 krát.
Kallistratos
Nevím co, zodpovědné informace Tebou nedodány. Nulově odzdrojováno.
Pravda bude skryta
@Kallistratos aj si si klikol na tie obrázky.To je zatiaľ všetko , čo som si o Varovaní zistil.Treba hladať,skúmať.