Clicks19
lv.news

Kurijas kardināls pārvirza masu imigrāciju citiem: "Mums ir nauda"

Franciska vārdā kurijas kardināls Konrāds Krajevskis 4. decembrī uz Romu atveda 33 musulmaņu imigrantus no Lesbas, Grieķijas. Nākamnedēļ ieradīsies vēl desmit.

Imigrantus pametīs Itālijas pavalstībā. Krajevskis arī vēlas, lai viņus uzņemtu “kardināli, bīskapi un priesteri”. Itālijas priestera vidējā alga ir aptuveni 900 eiro. Krajevskis nopelna piecas reizes vairāk.

Viņš iedomājas, ka, ja “katrs klosteris, reliģiskais nams un draudze” uzņemtu cilvēkus, Lesbas nebūtu tukša. Lielākajā daļā Itālijas klosteru apdzīvo vecāka gadagājuma cilvēki, kuri cīnās par sevi un izdzīvošanu.

No maija līdz decembrim masu imigrantu skaits Lesbas pieauga no 7000 līdz 15000.

Krajevskis uzskata, ka problēma ir vienkārša: “Mums ir nauda, Svētais tēvs [kurš dzīvo piecu zvaigžņu viesnīcā] vēlas nabadzīgu baznīcu.” Kritiķiem Krajevskis atbild, ka “arī Jēzus tika izaicināts.”

Masveida imigrācija ir iedzīvotāju zādzību veids, ko organizē bezbērnu rietumvalstis ar labi apmaksātu cilvēku tirgotāju palīdzību. Tas ievelk trešās pasaules valstis tajā pašā demogrāfiskajā ziemā, kas iestājusies Rietumos.

Attēls: Konrad Krajewski, © wikicommons, CC BY-SA, #newsTnbgkneeme