Clicks3.5K
pl.news
31

Biskup Schneider: Franciszek nie tylko promuje, ale nagradza zdrajcóœ Chrystusa

Dzisiejszy kryzys Kościoła ma swoje korzenie w wolnomularstwie, powiedział bp. Athanasius Schneider w RemnantNewspaper.com 2 listopada (film poniżej).

Masonerię opisuje jako "antychrystusową" i "kościół wroga Chrystusa i wyjaśnia, że wolnomularze sprzeciwiają się religii ogólnie, ale w sposób szczególny jedyności i wyłączności Jezusa Chrystusa, jego Kościoła i Objawienia.

Według Schneidera większość XX-wiecznych modernistów podzielała sposób myślenia masonów, niekoniecznie będąc członkami loży.

Biskup zaobserwował, że penetracja Kościoła przez modernistów była największa w czasie Soboru Watykańskiego II (1962-1965) i że został on wykorzystany do masońskiego myślenia: naturalistycznego, antropocentrycznego i relatywistycznego. Po Soborze moderniści, a nawet prawdziwi masoni otrzymali wysokie pozycje w Kościele.

Za Franciszka "prawdziwi heretycy" i "negujący wiarę katolicką" są "nie tylko promowani na wysokie stanowiska w Kościele", ale nawet "daje się im nagrody za zdradę Chrystusa", zauważa Schneider.

#newsTcspmxphwa

przeciwherezjom
@Weronika....S - O właśnie! Już od jakiegoś czasu miałem Ci to napisać. Św. JPII prawdopodobnie mianował Bergoglio nieświadomie. A jeśli nawet (daję 1%) był to świadomy wybór, to też miał do tego prawo, a nawet obowiązek. Zaczepne stwierdzenie, co?! Tak, bo obowiązkiem każdego Papieża jest być posłusznym Duchowi Świętemu. Jeśli Bóg o czymś zadecyduje, że musi się stać, to Jego sługa ma obowiąz…More
@Weronika....S - O właśnie! Już od jakiegoś czasu miałem Ci to napisać. Św. JPII prawdopodobnie mianował Bergoglio nieświadomie. A jeśli nawet (daję 1%) był to świadomy wybór, to też miał do tego prawo, a nawet obowiązek. Zaczepne stwierdzenie, co?! Tak, bo obowiązkiem każdego Papieża jest być posłusznym Duchowi Świętemu. Jeśli Bóg o czymś zadecyduje, że musi się stać, to Jego sługa ma obowiązek być posłuszny.
I mam tu przykład z grubej rury: Judasz z Kariotu. Wybrany na kogoś więcej niż biskup czy kardynał (trudno sklasyfikować posługę apostołów Pana - raczej byli to pierwsi kardynałowie) przez samego Pana Jezusa. UWAGA! Wybrany przez Syna Bożego w pełni świadomie! Jezus wiedział - był i jest Bogiem - co to za ziółko. Judasz miał posłużyć jako narzędzie w zbawieniu świata. Judaszowi to nic nie pomogło i tak trafił zapewne do piekła, jednak za jego przyczyną Chrystus został obrzydliwie zdradzony i ukrzyżowany i dzięki temu możemy wejść do nieba, jeśli szczerze żałujemy za swoje grzechy i z zaufaniem przyjmujemy na siebie Krew Jezusa.
Nie inaczej jest teraz. Alter Christi - Prawdziwie godny następca nie tylko św. Piotra ale i samego Chrystusa podjął (raczej nieświadomie - ale na pewno za Bożą Wolą!!!) podobnie smutną i trudną decyzję. Wybrał kolejnego Judasza (Bergoglio), tym razem "wielkiego" w zdradzie Mistycznego Ciała Chrystusa" - Kościoła. Tak jak Judasz z Kariotu spowodował przez zdradę śmierć na Krzyżu Chrystusa, tak nowy Judasz - antypapież - spowoduje ukrzyżowanie Kościoła. Teraz Oblubienica Chrystusa już przeżywa mękę, która jest analogiczna do męki Jej Głowy sprzed 2 tys. lat.
Czy to jest potrzebne? Prawie tak, jak pierwsze Męczeństwo, bo teraz dzięki bolesnej męce dzieci Kościoła większa część ludzkości przy Paruzji, będzie mogła być zbawiona! A to się liczy w miliardach!
KoraliKa and one more user like this.
KoraliKa likes this.
romanowski likes this.
Weronika....S
,,Franciszek promuje zdrajców,, jak stwierdzono w tytule publikacji, a kto wypromował Franciszka jako kardynała i dał mu szansę wyboru na papieża? To tylko konsekwencja tzw. naczyń połączonych, ale ,,świętości nie burzmy ołtarzy,,.
przeciwherezjom likes this.
antonio 64_64 likes this.
alex 7 likes this.